حذف Disk Antivirus Professional

Fake Antispyware

Disk Antivirus Professional چیست؟

Disk Antivirus Professional ویروس سرکش ضد جاسوس افزار جعلی است که وانمود به برنامه ضد ویروس مشروع باشد. هنگامی که آلوده به Disk Antivirus Professional، نتایج اسکن جعلی و هشدارهای امنیتی ظاهر می شود. ویروس Disk Antivirus Professional همچنین مسدود کردن دسترسی به برنامه ها و برنامه های کاربردی، و حتی ممکن است مسدود کردن دسترسی به اینترنت. Disk Antivirus Professional تلاش برای گرفتن پول از کاربران بی گناه توسط فریب آنها را به باور آنها تعدادی از مشکلات با کامپیوتر خود، و که آنها باید به خرید مجوز کلید برای فعال کردن Disk Antivirus Professional. اگر شما به آلوده Disk Antivirus Professional تلاش برای فعال کردن برنامه یا ارسال هر گونه پول. Disk Antivirus Professional آخرین میان therogue نرم افزار در اینترنت است. آن متعلق به خانواده thesame از گروه آنتی ویروس جعلی. مثل تمام rogueprogram آن نیز پنجره های بازشو securityalerts گمراه کننده و جعلی به کاربر نهایی را بترساند که isinfected سیستم با ویروس و تروجان. نام theproduct دچار سردرگمی کاربر با برنامه های ضد ویروس مشروع، و این است که چگونه آن را گسترش throughInternet بسیار سریع.

 

Disk Antivirus Professional حذف Disk Antivirus Professional هنگامی که کامپیوتر آلوده است، آن پاپ-upsadvertisements های مختلف سرکش ضد virusprograms و شما را مجبور به خرید آن. Thesepop یو پی اس تمام منابع سیستم خود استفاده کنید. Ifinfected با این تروجان جعلی هشدار، شما را getfalse به هشدارهای امنیتی است که می گوید “Yourcomputer با تروجان ها، ویروس SpyWareand آلوده است. شما سیستم یخ، dataloss و سقوط رنج می برند ممکن است”.

سیستم های عامل متاثر از Disk Antivirus Professional: ویندوز ایکس پی و ویندوز ویستا و ویندوز 7 و ویندوز 8.

خطاهای آسوشیتد با Disk Antivirus Professional

Spyware.IEMonster فعالیت را شناسایی کرده است. این نرم افزارهای جاسوسی است که تلاش برای سرقت رمزهای عبور از اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس، چشم انداز و برنامه های دیگر است.
برای حذف آن بلافاصله با دیسک آنتی ویروس اینجا را کلیک کنید.

دیسک هشدار آنتی ویروس کامپیوتر شما هنوز هم با ویروس خطرناک آلوده است. حفاظت از آنتی ویروس برای جلوگیری از دست دادن داده ها و جلوگیری از سرقت اطلاعات کارت اعتباری شما را فعال کنید.

هشدار: رایانه شما است آلوده شناسایی جاسوس افزارها عفونت! کلیک کنید این پیام برای نصب آخرین به روز رسانی نرم افزار امنیتی …

هشدار Disk Antivirus Professional متوقف کردن برنامه هایی که حریم خصوصی شما و آسیب سازش ممکن است سیستم شما شناسايي شده بر روی کامپیوتر شما. اینجا را کلیک کنید برای حذف آنها بلافاصله با Disk Antivirus Professional.

مانیتور امنیت: هشدار! توجه! سیستم شناسایی خطر بالقوه (TrojanSPM LX) بر روی کامپیوتر شما که فایل های اجرایی را آلوده ممکن است. اطلاعات خصوصی شما و کامپیوتر ایمنی در معرض خطر است. به خلاص شدن از شر نرم افزارهای جاسوسی ناخواسته و کامپیوتر شما امن نیاز شما برای به روز رسانی نرم افزار امنیتی فعلی خود را نگه دارید. کلیک کنید بله به صورت رسمی نفوذ سیستم آشکارسازی (شناسه نرم افزار).

Disk Antivirus Professional نشانی از یک کار بسیار خوبی از تقلید مشروع ضد برنامه نرم افزارهای جاسوسی. اما همه باید هشدار که این برنامه واقعی، تنها اومدی خوبی طراحی شده است. حتی رابط کاربری طراحی شده برای فریب قربانیان خود را به باور آن برنامه مشروع است. این تهدید جدید نشده است علاوه بر این دیگر به خانواده همیشه در حال رشد عفونت های نرم افزارهای جاسوسی با تکنولوژی بالا.

Disk Antivirus Professional alert حذف Disk Antivirus Professional Disk Antivirus Professional warning حذف Disk Antivirus Professional رایانه می تواند با این عفونت های خطرناک نرم افزارهای جاسوسی آلوده تبدیل هر زمان که در حال دیدن سایت آنلاین بدون برنامه آنتی ویروس و antispyware. عفونت نیز از مرور وب سایت نا امن می آیند و یا دانلود کدک های ویدئویی به تماشای فیلم یا تلویزیون آنلاین نشان دهد.

این عفونت نیز از طریق وب 2.0 سایت هایی مانند فیس بوک و توییتر گسترش می یابد. هر چند که مهم است بدانید چگونه رایانه های آلوده شدن، بدانید که چگونه برای جلوگیری و حذف Disk Antivirus Professional مهم تر است.

هنگامی که این برنامه خود را بر روی یک کامپیوتر نصب، آن موقعیت آن امن است. آن خود را به رجیستری و همچنین هارد دیسک جاسازی. هنگامی که وجود دارد، آن خواهد شد کاربر با پنجره های بازشو و هشدارهای امنیتی جعلی طراحی شده برای ترساندن آنها را خرید بمباران مداوم. -”هیچ کس باید خرید این برنامه نرم افزارهای جاسوسی جعلی، آن اومدی.” – پول است نه تنها چیزی که سازندگان این نرم افزارهای جاسوسی هستند پس از. برخی از عفونت می تواند حاوی کلید نویسان است که مورد استفاده برای ضبط داده های حساس مانند رمز عبور کارت اعتباری و اطلاعات بانکی و شاید حتی شماره امنیت اجتماعی. دیگر این عفونت همچنان بر روی یک کامپیوتر بیشتر احتمال سرقت هویت برای کاربر.

پس از نصب، تنها چند راه برای حذف Disk Antivirus Professional وجود دارد. کاربران می توانید یا استفاده از برنامه حذف نرم افزارهای جاسوسی مشروع مانند SpyHunter، مجدد خود را از دیسک های سخت، و یا آنها می توانید آن را دستی انجام دهید.

هر کسی که سعی در دستی Disk Antivirus Professional را از سیستم خود حذف کنید ممکن است کشف کرده اند که این روند زمانبر و خسته کننده و پر هزینه است. پس از سیستم را به حال شده محو کاملا تمیز یا reformatted برای برخی، با موفقیت حذف Disk Antivirus Professional تنها رخ داد.

SpyHunter جاسوس افزارها عفونت مانند Disk Antivirus Professional برای یک زمان بسیار طولانی حذف شده و خود را به عنوان یک رهبر در صنعت ضد ویروس ایجاد کرده است.

1. خودکار حذف روش – سریع و آسان

هنگامی که شما تصمیم به افراط در روش اتوماتیک برای خلاص شدن از شر Disk Antivirus Professional، شما خودتان را به نفع عظیم انجام. شما نیاز به هیچ تخصص برای اجرای روش های خودکار و همه آسیب انجام شده توسط نرم افزارهای مخرب را معکوس. آنچه شما نیاز دارید در اینجا است: 1. در حالی که Disk Antivirus Professional است در حال اجرا در کامپیوتر شما، کلیک بر روی شروع — > اجرا. 2. در اجرا، لطفا نوع “http://www.http://www.2-removevirus.com/download-scn” و دکمه “موافق” را کلیک کنید. متناوبا, شما همچنین در زیر دکمه دانلود ابزار حذف می توانید روی: دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف Disk Antivirus Professional 3. این برنامه حذف بدافزار, لطفا ذخیره فایل دانلود شده به عنوان “explorer.exe” بر روی میز کار دانلود آغاز خواهد شد. طوری که Disk Antivirus Professional تداخل نمی باشد که شما به عنوان “explorer.exe” با روند حذف ذخیره فایل مطمئن شوید. بنابراین شما می دانید، فقط “explorer.exe” نام یک فرایند بحرانی ویندوز است و بدافزارها فرآیندهای داشتن این نام را مسدود نخواهد کرد.

4. پس از دانلود کامل، دوبار کلیک بر روی “explorer.exe” فایل بر روی میز کار است که شما فقط دریافت. به محض این که آن را اجرا، شما خواهید دید که Disk Antivirus Professional فسخ به طور خودکار دریافت کنید. لطفا توجه داشته باشید که Disk Antivirus Professional هنوز در کامپیوتر شما اما نه بطور موقت در حال اجرا است.

5. در حال حاضر نصب برنامه ضد تروجان و انجام اسکن کامل از رایانه شما. نرم افزار ضد تروجان به طور خودکار نرم افزار سرکش را دید. پس از اسکن کامل است، “رفع تهدیدات” دکمه برای خلاص شدن از تمام فایل های مخرب از رایانه خود کلیک کنید. که در آن است.

همانطور که می بینید، حذف خودکار بسیار روش راحت تر و امن تر برای حذف Disk Antivirus Professional به سرعت و به آسانی است. حذف ویدیو نشان می دهد چگونه برای حذف نرم افزار مخرب که اینجا است:

2. روش حذف دستی – Tedious و مخاطره آمیز

شما می توانید سعی کنید Disk Antivirus Professional حذف دستی اما وجود تعداد زیادی از dis-advantages انجام آن دارد. اول، شما ممکن است قادر به حذف تروجان کامل و از سوی دیگر شما ممکن است مشکل حتی بدتر بیشتر را. برای پاک کردن تروجان کامل، شما باید تمام فایل های آن حذف و بدون اسکن تمام فایل ها از کامپیوتر شما هیچ راهی برای بدانید فایل هایی که آلوده می شوند و نمی شوند که وجود دارد.

لطفا این مراحل دستي در معرض خطر خود را دنبال کنید: 1. اول از همه، نرم افزار سرکش با استفاده از Process Explorer خاتمه دهد. فرآیند اکسپلورر ابزار رایگان از مایکروسافت است که مشابه با این نسخهها کار به عنوان مدیر وظیفه است.

2. پس از فسخ سرکش برنامه شما نیاز به تصحیح این رجیستری با استفاده از ویرایشگر رجیستری (شما می توانید دسترسی به ویرایشگر رجیستری با کلیک روی شروع — اجرای، نوع “regedit” و دکمه “موافق” را کلیک کنید): HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRunOnce “< اعداد تصادفی و کاراکتر >” لطفا توجه داشته باشید که رجیستری هسته بخشی از کامپیوتر شما و ویرایش نادرست ممکن است باعث مشکلات جدی است. قبل از ایجاد هر گونه تغییرات در رجیستری بنابراین شما می دانید آنچه شما انجام می دهند مطمئن شوید.

3. پس از حذف مخرب رجیستری، حذف این فایل های آلوده از کامپیوتر شما:

  • %CommonAppData% < اعداد تصادفی و کاراکتر >
  • %CommonAppData% < اعداد تصادفی و کاراکتر > < اعداد تصادفی و کاراکتر >
  • %CommonAppData% < اعداد تصادفی و کاراکتر > < اعداد تصادفی و کاراکتر > .exe
  • %CommonAppData% < اعداد تصادفی و کاراکتر > < اعداد تصادفی و کاراکتر > .ico

ما همیشه توصیه روش حذف خودکار چون سریع آن، امن و تضمین نتایج هستند. چندین مزیت به روند حذف خودکار و نمی روند دستي با استفاده از وجود دارد. برخی از آنها عبارتند از–

پاسخ دهید