Disk Antivirus Professional حذف

Fake Antispyware

Disk Antivirus Professional ویروس کامپیوتری است که وانمود می شود برنامه های امنیتی مشروع و با این حال اگر شما سعی می کنید برای حذف این عفونت آن دولت که شما نیاز به خرید این محصول قبل از اینکه قادر به انجام این ادعا می کند که نرم افزارهای مخرب تشخیص داده شده است بر روی کامپیوتر شما است.

Disk Antivirus Professional virus Disk Antivirus Professional حذف

جدا از نتایج اسکن جعلی, Disk Antivirus Professional برای نمایش دیگر هشدار امنیتی جعلی است که طراحی شده اند به فکر می کنم که کامپیوتر شما به شدت آلوده است و یا اطلاعات خود را در معرض خطر است.این پیام شامل:

Disk Antivirus Warning
Your PC is still infected with dangerous viruses. Activate antivirus protection to prevent data loss and avoid the theft of your credit card details.

Disk Antivirus Professional Warning
Intercepting programs that may compromise your privacy and harm your system have been detected on your PC.
Click here to remove them immediately with Disk Antivirus Professional.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Disk Antivirus Professional حذف

در واقع هستند هیچ یک از مسائل گزارش واقعی ، و تنها استفاده می شود به شما ترساندن به خرید Disk Antivirus Professional و سرقت اطلاعات مالی شخصی شما.

به عنوان بخشی از مکانیسم دفاع از خود، Disk Antivirus Professional تاسیسات سیستم ویندوز، از جمله مدیر وظیفه ویندوز و ویرایشگر رجیستری را غیرفعال کرده است و شما را از اجرای برنامه های خاصی است که می تواند منجر به حذف آن مسدود می کند.
این سرکش آنتی ویروس نیز انجمن های فایل های ویندوز را تغییر است، و هر زمان که شما در حال تلاش برای باز کردن در حال حاضر هر برنامه ای که پسوند .exe, Disk Antivirus Professional برنامه و نمایش اعلان جعلی که گزارش خواهد داد که فایل آلوده است مسدود می کند.

طوری که هشدارهای امنیتی را نمایش می دهد عفونت این نیز خواهد شد ربودن مرورگر وب خود را زمانی که تلاش برای سایت. متن این اخطار:

هنگامی که می بینید این پیام شما با خیال راحت می توانید هشدار نادیده گرفتن کلیک کنید و ببینید که سایت در لینک فعلی دولت (توصیه نمی شود) به طوری که شما می توانید به سایت شما در حال تلاش برای رفتن به دیدار.
اگر رایانه شما از ویروس های آلوده با Disk Antivirus Professional است سپس شما به دیدن صفحه نمایش زیر:

Disk Antivirus Professional Disk Antivirus Professional حذف Disk Antivirus Professional alert Disk Antivirus Professional حذف Disk Antivirus Professional warning Disk Antivirus Professional حذف 516 517 Disk Antivirus Professional اومدی است و هیچ هشدار که قادر به تولید این نرم افزار مخرب ممکن است شما را نادیده گرفت.

تحت هیچ شرایطی شما خرید این باید امنیت نرم افزار سرکش به عنوان این می تواند منجر به سرقت هویت, و اگر شما، شما باید تماس با بانک خود و اختلاف اتهام بیان کرد که برنامه اومدی و ویروس های کامپیوتری است.

کد ثبت نام برای Disk Antivirus Professional به عنوان مرحله اختیاری, شما هر یک از کلیدهای مجوز زیر برای ثبت نام Disk Antivirus Professional و توقف هشدار جعلی استفاده کنید.

Disk Antivirus Professional فعال سازی کد: AA39754E 715219CE لطفا توجه داشته باشید که ثبت نام کد بالا را وارد کنید نگه دارید نه حذف Disk Antivirus Professional به طوری که شما قادر خواهید بود برای تکمیل راهنمای ما حذف آسان تر از کامپیوتر شما به جای آن فقط هشدار جعلی متوقف خواهد شد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Disk Antivirus Professional حذف

Incoming search terms:

پاسخ دهید