حذف Disk Optimizer Pro

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Disk Optimizer Pro

ما تشخیص Disk Optimizer Pro به عنوان برنامه های ناخواسته, به دلیل آن که قیمت نامناسبی ارائه می دهد و دلیل آن دشوار است برای حذف آن از کامپیوتر. اکثر کاربران این برنامه نامطلوب فکر این است که چه کمک خواهد کرد که آنها را حذف آن از سیستم عامل خود را حذف.

مگر در مواردی که شما حذف همه فایل های آشغال که به توله سگ این ارتباط نمی توانید Disk Optimizer Pro با موفقیت حذف خواهد شد. آیا می دانید چگونه برای شناسایی فایل های آشغال و چگونه به آنها را حذف کنید؟ آیا می دانید چه اتفاقی می افتد اگر شما Disk Optimizer Pro حذف نمی شود؟ این پرسش ها در گزارش ما جواب داد.

Disk Optimizer Pro 1 حذف Disk Optimizer Pro

Disk Optimizer Pro رسما توسط فن آوری های Xportsoft منتشر شده است و کاربران ویندوز می توانید آن را از diskoptimizerpro.comدانلود. با این حال، ما محققان مخرب که ناخواسته نصب این برنامه با نرم افزار شخص ثالث بسته بندی می تواند کشف کرده اند. به عنوان مثال، Disk Optimizer Pro می تواند با به روز رسانی و بهینه سازی کامپیوتر همراه آمده است. البته این بدان معنی است که شما نیاز به بازرسی تمام برنامه های مرتبط با Disk Optimizer Pro. اگر شما کشف که این برنامه مخرب یا غیر قابل اعتماد هستند، شما باید آنها را بدون تاخیر بیشتر حذف کنید. در حال حاضر، شما نیاز به کشف کردن اگر شما باید حذف Disk Optimizer Pro خود را. اگر شما درک 79.99 $ پرداخت برای خدمات یک تکه ساز دیسک مضحک است که، شما نیاز به حذف این توله سگ حق دور. بنابراین هیچ نقطه ای در نگه داشتن آن در حال حاضر این برنامه شما با هر گونه خدمات مفید ارائه نمی دهد.

حتی اگر Disk Optimizer Pro می تواند شما را با هشدارهای بیان کرد که هارد دیسک شما نیاز به بهینه سازی را بمباران، شما باید این توله سگ را از کامپیوتر خود را بدون هیچ تردیدی حذف کنید. همانطور که قبلا ذکر شد، این برنامه برگ فایل های آشغال پشت سر، که بدان معنی است که حذف آن کمی سختتر است. پس از شما را حذف Disk Optimizer Pro با استفاده از راهنمای زیر، شما نیاز به پیدا کردن و حذف فایل های مانده; قادر به ادامه فعالیت نامطلوب در غیر این صورت،. استخدام نرم افزار حذف خودکار نرم افزارهای مخرب را حذف Disk Optimizer Pro از کامپیوتر خود را اگر شما از این برنامه های ناخواسته خود خلاص نمی تواند.

خاتمه Disk Optimizer Pro از کامپیوتر

حذف از ویندوز ایکس پی:

  • باز کردن منوی شروع از نوار وظیفه و کنترل پنل کلیک کنید.
  • دوبار کلیک کنید افزودن یا حذف برنامه ها.
  • Disk Optimizer Pro از سیستم عامل ویندوز خود را پاک کنید.

حذف از ویندوز ویستا و ویندوز 7:

  • لوگوی ویندوز بر روی نوار وظیفه برای باز کردن منوی “آغاز” را کلیک کنید.
  • صفحه کنترل کلیک کنید و برای لغونصب یک برنامه، حرکت می کند.
  • برنامه شما مایل به حذف و حذف کنید کلیک راست کنید.

حذف از ویندوز 8 و ویندوز 8.1:

  • باز افسون نوار جستجو را کلیک کنید و پیدا کردن کنترل پنل.
  • در منوی کنترل پنل حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
  • برنامه شما انتخاب کرده اید حذف و حذف را انتخاب کنید کلیک راست کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Disk Optimizer Pro

پاسخ دهید