حذف DLClient

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف DLClient

DLClient برنامه تبلیغات پشتیبانی است که می تواند به همه مرورگرهای خود را بدون اطلاع شما اضافه شده است. پس از نصب آن شما شروع مواجهه با آگهی های تجاری مختلف در هر صفحه ای که بازدید می کنید. اگر صفحه مربوط به خرید آنلاین یا نه مهم نیست خواهد شد.

نرم افزار به عنوان یک ابزار مفید است که تنها شما با داده های مربوط به حال حاضر ترویج است، اما در واقع شما با انواع تبلیغات که حتی مشروع باشد آب گرفتگی خواهد شد. اگر شما نمی خواهید برای دیدن تبلیغات در مرورگر شما دیگر، شما باید DLClient را از سیستم خود حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف DLClient

DLClient چگونه کار می کند؟

DLClient می تواند نفوذ به کامپیوتر خود را همراه با دیگر نرم افزار رایگان. هر بار که نصب نرم افزار رایگان شما نیاز به بررسی همه نصب شرایط غیر این صورت شما ندانسته برای اضافه کردن برنامه های ناخواسته به سیستم خود را می توانید موافقت کنید. به منظور کنترل بیشتری بر فرایند نصب، شما نیاز به حالت پیشرفته را انتخاب کنید و سپس کاهش همه اختیاری ارائه می دهد. به این ترتیب شما قادر خواهید بود برای به دست آوردن نرم افزار انتخاب خود را بدون گرفتن گیر با برنامه های بی فایده مانند ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، هواپیماربایان مرورگر و بیشتر.

پشتیبانی نرم افزار مرور خود را آنلاین تاثیر می گذارد که هیچکدام از ویژگی های مثبت ندارد. همه آن را وارد مرورگر خود پاپ آپ و آگهی ها و لینک و آگهی های دیگر است. این تبلیغات باید با احتیاط درمان به عنوان برخی از آنها جعلی هستند. اگر شما کلیک کنید بر روی آگهی های جعلی، شما خطر آلوده کردن کامپیوتر خود را با بدافزارها جاسوسافزار یا adware حتی بیشتر. کلیک کنید در هر گونه تبلیغات است که ادعا می کنند شما نیاز به بررسی سیستم شما ویروس یا نرم افزار خود را به روز رسانی. علاوه بر این, شما باید بماند همچنین از بررسی های مختلف، قرعه کشی و دیگر تبلیغات است که سعی در متقاعد کردن شما برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی خود را. اطلاعات خصوصی خود را امن نگه داشته باید و افشای آن به منابع نامطمئن ایده خوبی نیست. پیشنهاد می کنیم شما DLClient به خاتمه و نتیجه خلاص شدن از تمام آگهی برای شما توسط این نرم افزار آورده.

چگونه به حذف DLClient

شما DLClient از کامپیوتر شما به طور خودکار و یا دستی می توانید حذف. اگر دستي را انتخاب می کنید، شما باید برای حذف DLClient از طریق کنترل پنل. در صورتی که شما نیاز به دستورالعمل گام به گام، شما می توانید آنهایی که ارائه شده در زیر مقاله استفاده کنید. اگر با این حال، شما میخواهید مطمئن شوید که کامپیوتر شما کاملا تمیز است و هر گونه برنامه های ناخواسته اضافی را شامل نمی شود، شما باید اجرای ابزار حذف تروجان و DLClient به طور خودکار از بین بردن. ضد بدافزارها نه تنها پاک کردن سیستم خود را, اما همچنین در آینده به باقی می ماند حفاظت شده مطمئن شوید.

DLClient به صورت دستی حذف کنید

ویندوز 8

  • حذف تنظیمات → → صفحه کنترل حذف برنامه → → DLClient

ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → DLClient پاک

ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → DLClient →

دانلود ابزار حذفبرای حذف DLClient

پاسخ دهید