حذف DMUninstaller

دسته‌بندی نشده

DMUninstaller چیست؟

اگر شما متوجه شده است که شما DMUninstaller در سیستم های کامپیوتری خود را به این معنی است که شما به احتمال زیاد نصب برنامه ای به نام Date Manager. خود برنامه مخرب نیست، با این حال، افشای کامپیوتر شما به تهدیدات امنیتی مختلف با ارائه شما با تبلیغات کاذب است. DMUninstaller یک فایل اجرایی است که ممکن است شروع روند مخرب یا راه اندازی عناصر انگل است. اگر شما می خواهید برای از بین بردن DMUninstaller از رایانه شما حذف Date Manager داشته باشد.

بنابراین اگر شما خلاص شدن از آن شما را بسیار از دست نمی برنامه وحشتناکی مفید نیست. بیشتر در Date Manager در فصل بعدی.

دانلود ابزار حذفبرای حذف DMUninstaller

Date Manager چیست؟

Date Manager برنامه پشتیبانی است که شما می توانید نمایش تاریخ امروز و تقویم است. با استفاده از این نرم افزار شما همچنین یادآوری به خودتان می توانید تنظیم. این است که در آن فهرست توابع مثبت برنامه به پایان می رسد. در حال حاضر اجازه می دهد تا نگاهی به آنهایی که منفی را. پس از آن کاملا واضح است که شما خواهید دید پنجره های بازشو مختلف به عنوان Date Manager آگهی پشتیبانی، اول از همه، لینک ها، در متن آگهی و دیگر انواع تبلیغات در تمام مرورگرهای خود را حمایت.

dmuninstaller حذف DMUninstaller

گذشته از این واقعیت است که این مزاحم شما شود را نیز در ذهن که این آگهی شما افشای محتوای نا امن باید نگه دارید. تبلیغات شما در حال حاضر ممکن است مطالب نادرست و نتیجه شما ممکن است تبدیل به یک قربانی اومدی مجازی یا دانلود نرم افزارهای مخرب بر روی کامپیوتر شما. شما باید نیست کسانی که انواع خطرات و رایانه شما به عفونت مخرب مواجه سازد. آنچه شما باید انجام دهید این است Date Manager و تمام اجزای آن از جمله DMUninstaller به خاتمه.

چگونه من بود DMUninstaller دست آوردن؟

شما مدیریت داده همراه با DMUninstaller در حالی که نصب برنامه نرم افزار رایگان یا شاخه به دست آورد. نرم افزار رایگان به همراه با برنامه های کاربردی مختلف ناخواسته و که به احتمال زیاد است چگونه آلوده کردم. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از این اتفاق، دوباره باید همیشه نصب سفارشی را انتخاب کنید و همه نرم غیر ضروری عدم انتخاب. این اطمینان خواهد داد که شما تنها آنچه شما نیاز دارید را نصب.

date manager1 حذف DMUninstaller

چگونه به حذف DMUninstaller است؟

به منظور حذف DMUninstaller شما باید Date Manager را پاک کنید. چند راه که می توانید انجام وجود دارد. بهترین گزینه این است که دانلود ابزار حذف تروجان است که همه کار برای شما انجام دهد. این اسکن کامپیوتر شما، نرم افزار و همه مؤلفه های آن را شناسایی و آنها را حذف کنید. آن همچنین سیستم خود را در آینده حفظ خواهد شد. گزینه دوم این است که Date Manager به صورت دستی حذف کنید که می تواند انجام شود از طریق کنترل پنل. شما می توانید دستورالعمل های ارائه شده در زیر برای تکمیل این وظیفه را استفاده کنید.

حذف DMUninstaller

ویندوز 7 و ویستا

1. باز کردن منوی “آغاز” و کلیک بر روی کنترل پنل
2. حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
3. را انتخاب کنید نرم افزار ناخواسته
4. لغو را کلیک کنید.

ویندوز ایکس پی

1. شروع کلیک کنید و سپس کنترل پنل
2. باز کردن افزودن یا حذف برنامه ها
3. انتخاب سخت
4. حذف را کلیک کنید.

ویندوز 8

1. کنترل پنل را در کادر جستجو وارد کنید
2. “موافق” را کلیک کنید.
3. حذف یک برنامه را انتخاب کنید
4. راست کلیک بر روی نرم افزار ناخواسته تبلیغاتی
5. حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف DMUninstaller

پاسخ دهید