حذف DNS Unlocker

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف DNS Unlocker

DNS Unlocker برنامه پشتیبانی از تبلیغات است که شما می توانید سیل با تبلیغات مختلف است. آن است که به عنوان یک ابزار مفید است که کمک خواهد کرد که شما سایت های که توسط ارائه دهنده اینترنت شما یا دولت محدود مسدود تبلیغ می شود. سخت ترین به عنوان چیزی مفید، با این حال، که به معنی نیست که هدف اصلی آن این است که بهبود شما گشت و گذار آنلاین تبلیغ می شود. در واقع کاملا مخالف است.

برنامه درج آگهی به مرورگر شما که نه تنها آزار دهنده اما همچنین ناامن. اگر شما می خواهید برای از بین بردن این تبلیغات از صفحات مورد علاقه خود را، شما باید به حذف DNS Unlocker.

DNSUnlocker uninstall حذف DNS Unlocker

DNS Unlocker چگونه کار می کند؟

DNS Unlocker ساخته شده است با استفاده از پلت فرم CloudScout. است که چرا آگهی است که آن را به مرورگر شما درج می نماید معمولا “تبلیغات توسط CloudScout” یا “تبلیغات توسط Flashmail” با برچسب. این تبلیغات در سایت های تمام است که صرف نظر از محتوای آنها بازدید می کنید ظاهر می شود ممکن است. توصیه می کنیم با کلیک کردن روی آنها بدون توجه به آنچه که آنها را ترویج. پنجره های بازشو آگهی ها و تبلیغات دیگر برای شما آورده شده توسط سخت را می توان به راحتی جعلی. اگر شما بر روی آنها کلیک کنید، شما را در صفحه خراب است که می تواند منجر به عواقب جدی زمین. شما کامپیوتر خود را با بدافزارها آلوده ممکن است یا توسط برخی از کلاهبرداری آنلاین فریب می کنید. اگر مایلید که هرگز اتفاق می افتد به شما مطمئن شوید که شما DNS Unlocker از رایانه ممکن باید حذف.

شما یک لینک دانلود مستقیم در سایت رسمی این برنامه که ما به این باور است که آن را توزیع می شود با استفاده از روش بندی پیدا کند. زیرا یکی از ساده ترین راه برای ورود به سیستم های کامپیوتری خود خسته شده اید به پشتیبانی برنامه های اغلب این روش توزیع استفاده کنید. هنگامی که شما نصب نرم افزار رایگان شما نیز برای نصب برنامه های اضافی ارائه می گردد. این ارائه می دهد معمولا از قبل انتخاب شده اند و مگر اینکه شما به طور خاص از آنها رد، برنامه به طور خودکار نصب کنید. است که چرا اکثر کاربران کامپیوتر به سادگی دستیابی به برنامه های ناخواسته متوجه نیست. مطمئن شوید که شما آنها را در آینده اجتناب کنید؛ در حال حاضر، تمرکز بر حذف DNS Unlocker.

چگونگی حذف DNS Unlocker

اگر می خواهید حذف DNS Unlocker از رایانه شما به صورت خودکار و یا دستی انجام دهد. اگر شما انتخاب می کنید برای از بین بردن تبلیغات DNS Unlocker دستی شما دستورالعمل های ارائه شده زیر استفاده کنید. با این حال، ما نشان می دهد که بروید با یک راه حل قابل اعتماد و DNS Unlocker به طور خودکار حذف. دانلود و نصب اینگونه ابزار ارائه شده در صفحه ما و آن استفاده از اسکن کامپیوتر شما. پس از اسکن کامل است، این نرم افزار تمام تهدید از جمله برنامه پشتیبانی را خاتمه خواهد یافت.removal instructions en حذف DNS Unlocker

دانلود ابزار حذفبرای حذف DNS Unlocker

پاسخ دهید