حذف DoctoAntivirus

Fake Antispyware

توصیه در حذف DoctoAntivirus

DoctoAntivirus برنامه ای که وعده برای افزایش سرعت کامپیوتر با از بین بردن رجیستری منسوخ شده است. قبل از شما برای این ترفند بازاریابی قرار می گیرند و دانلود این برنامه بر روی کامپیوتر شما، با این حال، شما باید بدانید که دهها فروشندگان امنیتی است که آن را به عنوان توله سگ (همچنین به عنوان شناخته شده ناخواسته برنامه) و یا حتی یک اسب تروجان تشخیص وجود دارد! بعد از تست این برنامه در کامپیوتر های ما، ما که ویروس DoctoAntivirus فقط یک کامپیوتر ابزار بهینه سازی است که فعالانه ترویج با استفاده از رایگان در بر داشت. علاوه بر این، آن را برای حذف ورودی های رجیستری شناسایی شده تا زمانی که شما پرداخت هزینه برای مجوز خود با شکست مواجه. همین دلیل است که این برنامه نیز scareware معمولی است که مورد استفاده برای جمع آوری عواید نامیده می شود.

لطفا به فکر می کنم دو بار قبل از نصب و خرید DoctoAntivirus. اگر این برنامه در حال حاضر نشان دادن تبلیغات آن است, شما باید این برنامه مشکوک از رایانه خود حذف.

دانلود ابزار حذفبرای حذف DoctoAntivirus

docto حذف DoctoAntivirus

چگونه می توانید DoctoAntivirus وارد کامپیوتر من?

DoctoAntivirus از سایت های مختلف دانلود به عنوان ابزار بهینه سازی کامپیوتر می توان دریافت. با این حال، آن نیز بر روی کامپیوتر خود بدون تصویب مستقیم خود را نشان می دهد ممکن است. این روش توزیع شده سال تحمل شده بنابراین به نظر می رسد که امنیت رایانه های شخصی ما کاملا در دست ما است. اگر شما می خواهید بدانید که چگونه برای جلوگیری از نفوذ این و دیگر برنامه های ناخواسته, شما باید برای جلوگیری از به خاطر “سریع”، “توصیه” و مشابه روش نصب. هنگام دانلود نرم افزار های مشکوک تنها نصب “سفارشی” یا “پیشرفته” را انتخاب کنید و انصراف از هفته اضافی هر’ که ممکن است ارائه شده برای شما در طول راه. اگر فکر می کنید که DoctoAntivirus ربوده رایانه شما باید بدون اتلاف زمان و راهنمای زیر را دنبال کنید.

چگونه برای حذف DoctoAntivirus

چون فقط یک برنامه است که فعالانه برای تولید درآمد لطفا DoctoAntivirus ماندن. به جای تکیه بر ابزارهایی مشکوک، شما باید قابل اعتماد ضد جاسوس بر روی کامپیوتر خود نصب کنید. ما توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter. این برنامه ها همچنین کمک شما DoctoAntivirus را از سیستم حذف کند.

که شما معادل آن می تواند استفاده از مراحل و حذف DoctoAntivirus:

1. کلیک کنید شروع -> کنترل پنل -> حذف یک برنامه.
2. هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/عزل برنامه دنبال DoctoAntivirus و سایر برنامه به تازگی نصب شده/نا آشنا.
3. کلیک کنید “حذف برنامه” و سپس “موافق” تغییرات را ذخیره کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف DoctoAntivirus

پاسخ دهید