Doko Search حذف

دسته‌بندی نشده

Doko-Search.com hijacker صفحه اصلی که توسط مرورگر پسوند و یا پلاگین نصب شده است. این hijacker صفحه اصلی با نرم افزار رایگان Doko Search و با استفاده از تبلیغات در نتایج جستجو پول هاست. هنگامی که این hijacker مرورگر .com Doko-Search در رایانه، موتور جستجوی پیش فرض و صفحه اصلی برای اینترنت اکسپلورر نصب شده است، گوگل کروم یا موزیلا فایرفاکس با .com Doko-Search جایگزین شده است. صفحه اصلی . Doko-Search این روند مخرب خود نیست و ممکن نیست یک ویروس است به نام، اما قادر به تغییر تنظیمات امنیتی درون مرورگر مورد علاقه شما و توسط نرم افزار توزیع شده است.

Doko Search نیز hijacks میانبر مرورگر مورد علاقه شما و می افزاید: فوق العاده Doko-Search.com استدلال پشت اجرایی. هنگامی که شما برای باز کردن مرورگر، حتی به عنوان صفحه اصلی پیش فرض خود را با وب سایت انتخاب خود را جایگزین انجام این اعلامیه Doko-Search.com وب سایت همیشه باز. این روش بسیار بسیار خوب و تند و زننده را وادار به درایو ترافیک وب سایت به وب سایت وجود دارد است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Doko Search

Doko Search تصویرDoko Search1 Doko Search حذف

چگونه Doko-Search کار می کند?

www.Doko-Search.com hijacker جستجو مرورگر است که به کارگیری تکنیک های رایج برای توزیع فایل های خود را بر روی وب است. این دامنه به عنوان موتور جستجو برای کاربران مشترک است که ساده لوحی های مضحکی از تهدیدات آنلاین در حال انجام خدمت. لینک رایانه اکثر کاربران آگاه است که وجود دارد بسیاری از انواع این جستجو جعلی موتور خطر که به جای دادن کارآمد جستجو نتایج می اندازد صفحه جستجو به نمایش تبلیغات نیست مهمتر از همه. علاوه بر این, www.Doko-Search.com پیوندهای به صفحه وب ناشناخته هدایت.

برنامه های ناخواسته از جمله www.Doko-Search.com است که به طور معمول به مرورگر به عنوان افزودنی یک کد ساده است که ضمیمه ویژگی های شخص ثالث در مرورگر اضافه می شود. در مورد این hijacker هیچ ویژگی مفید ارائه شده است. آن ساخته شده بود به برنامه مرورگر اینترنت تسلط و کنترل جستجوی خود را آنلاین.واضح است که www.Doko-Search.com مؤلفان سخت به پول در وب قرار داده شد. آنها شبکه تبلیغاتی که مایل به سرمایه گذاری فقط برای افزایش حضور آنلاین هر هر طرح استفاده می شود است.

چرا شما نیاز به حذف Doko Search?

اگر چه www.Doko-Search.com ویروس و یا مخرب خود نیست، این سایت می تواند آسیبی به کامپیوتر به ارمغان بیاورد. نویسنده مخرب با استفاده از خدمات مانند جستجو ناخواسته این به گسترش تهدیدات. شما می دانید، کلیک روی هر کدام از لینک نتیجه مستقیم ممکن است مرورگر خود را به یک صفحه وب پر از نرم افزارهای مخرب.اجتناب از www.Doko-Search.com hijacker و هر نوع دیگر از این سخت بودن بسیار محتاط است به آنچه که شما برنامه را دانلود و نصب. است امن برای انتخاب کردن برای معتبر نرم افزار حتی اگر این هزینه های برخی از رایگان که بی ارزش است و می تواند رایانه را به مخاطره می اندازد.

لطفا آنچه شما را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید آگاه باشید. به دلیل آن است که در طول فرایند نصب و راه اندازی ارائه شده است Doko Search مرورگر hijacker به احتمال زیاد توسط خود کاربر کامپیوتر نصب شده است.

این توصیه برای همیشه خواندن شرایط و موافقت نامه قبل از نصب نرم افزار بر روی کامپیوتر شما. همانطور که شما را به نرم افزار نصب خواهید ممکن است موافق است که هرگز بیش از حد سریع از طریق فرایند نصب دکمه [بعدی] نرم افزار کلیک کنید. اگر نصب دکمه گزینه پیشرفته یا سفارشی را ارائه می دهد، آن را به پیدا کردن اگر هیچ دیگر نرم افزارهای مخرب ارائه شده و نصب شده در طول فرایند نصب وجود دارد کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Doko Search

ربودن میانبر حذف Doko Search

 • میانبر مرورگر مورد علاقه خود را انتخاب کنید: اینترنت اکسپلورر, گوگل کروم یا موزیلا فایرفاکس.

Doko Search Removal1 Doko Search حذف

 • با کلیک راست روی آن و خواص را انتخاب کنید

Doko Search Removal2 Doko Search حذف

 • رفتن به زبانه: میانبر
 • حذف ترک “Doko-Search .com” استدلال بقیه است. (مثال: “C:Program Exploreriexplore.exe اینترنت” http://www.Doko-Search. com /? babsrc = HP_ss & mntrId = E4E5002A9239874E & affID = 125839 و قاشق چایخوری = 4089) حذف قطعه رنگ قرمز و آبی به عنوان نقل قول از جمله، ترک!)
 • امیدوارم که پاک کردن آن، و اگر نه استفاده از نظرات زیر کمک بخواهید.

Doko Search Removal3 Doko Search حذف

بازنشانی تنظیمات مرورگر

نصب برای Doko-Search .com توصیه می شود برای بازگرداندن مرورگر خود را به تنظیمات پیش فرض، به عنوان این مرورگر و میانبر hijacker توسط بسیاری از برنامه های مختلف شده است. بازیابی ساده ترین و سریع ترین راه برای خلاص شدن از شر Doko-Search. com به عنوان صفحه اصلی است. لطفا به اطلاع زمانی که شما به تنظیمات پیش فرض همه شخصی شما بازیابی تنظیمات بین خواهد رفت. اگر شما موافق هستید ادامه برای اینترنت اکسپلورر خود را تنظیم مجدد، به تنظیمات پیش فرض مرورگر گوگل کروم یا موزیلا فایرفاکس مشاهده دستورالعمل های ما.

اینترنت اکسپلورر را به تنظیمات پیش فرض مجدداً تنظیم

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر
 2. برو به نماد “آچار” در گوشه سمت راست بالا
 3. گزینه های اینترنت را انتخاب کنید
 4. رفتن به زبانه پیشرفته
 5. انتخاب دکمه های تنظیم مجدد
 6. فعال کردن حذف تنظیمات شخصی
 7. دکمه تنظیم مجدد را کلیک کنید
 8. راه اندازی Internet Explorer

Google Chrome را به تنظیمات پیش فرض مجدداً تنظیم

 1. باز گوگل کروم
 2. برو به سه راه راه در گوشه بالا سمت راست (منوی)
 3. تنظیمات را انتخاب کنید
 4. پایان صفحه جستجو + نمایش تنظیمات پیشرفته بروید
 5. پایین یک بار دیگر به انتهای صفحه بروید و مرورگر تنظیمات دکمه تنظیم مجدد را کلیک کنید
 6. تنظیم مجدد کلیک کنید یک بار دیگر

موزیلا فایرفاکس به تنظیمات پیش فرض مجدداً تنظیم

 1. موزیلا فایرفاکس باز
 2. برو به دکمه نارنجی فایرفاکس در بالا سمت چپ
 3. انتخاب راهنما > اطلاعات عیب یابی
 4. تنظیم مجدد فایرفاکس را انتخاب کنید
 5. تنظیم مجدد فایرفاکس تایید
 6. را انتخاب کنید پایان
 7. موزیلا فایرفاکس به طور خودکار راه اندازی مجدد خواهد شد

دانلود ابزار حذفبرای حذف Doko Search

پاسخ دهید