نوار ابزار حذف Doko

Toolbar

نوار ابزار Doko چيست؟

Doko نوار ابزار می باشد یک افزونه مرورگر است که به طور مستقیم مربوط به Doko-search.com. اگر شما به آلوده hijacker مرورگر است که مجموعه صفحه اصلی شما را به Doko آن اساسا یعنی-search.com، نوار ابزار Doko به مرورگر خود را نیز اضافه می شود به احتمال بسیار زیاد است. از آنجا که بسیاری از کاربران هم این فرمت بر روی کامپیوتر شما خواسته (البته ناخواسته) نصب آن که نوار ابزار Doko عفونت مخرب واقعی نیست باید اشاره. با این وجود، شما به شدت به حذف نوار ابزار Doko از کامپیوتر شما در اسرع وقت، بازگرداندن تنظیمات مرورگر قبلی توصیه می.

دلیل چرا نوار ابزار چنین نیست را در مرورگر خود باقی می ماند باید اجازه است که نوار ابزار Doko و افزودنی های مشابه دقیقا امن هستند. آنها آسیب پذیری های مختلف است که اجازه می دهد مخرب ثالث بهره برداری از آنها و استفاده از آنها برای توزیع نرم افزارهای مخرب است. به عنوان مثال، نوار ابزار Doko همراه با تبلیغات فلش است که در کنار جعبه جستجوی سفارشی آن به طور پیش فرض جاسازی شده است. اگر شخص ثالث بدخواه مدیریت برای قراردادن لینک خراب شده خود را که فلش، در نتیجه شما به محتوای خطرناک است که ممکن است منجر به عفونت مخرب در معرض خواهد بود.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Doko

Doko نوار ابزار می شود سازگار با موزیلا فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر مرورگرهای وب شناخته شده است. همچنین، آگاه باشید که Doko-search.com ممکن است نیز نامیده می شود می buenosearch.com یا تنها search.com. بنابراین، Doko در رایانه شما از وب سایت یا نصب نوار ابزار دریافت ممکن است. نه به ذکر است که این وب سایت به همراه با نوار ابزار دلتا و دیگر برنامه های کاربردی نرم افزار و مرورگر بهینه شناخته شده (مانند CleanerPro، به عنوان مثال). از این رو, مهم است که شما هر مرحله در هنگام نصب نرم افزار به منظور جلوگیری از نصب برنامه های ناخواسته خواندن است.

بنابراین شما به راحتی آن را بصورت دستی حذف می توانید خوشبختانه، نوار ابزار Doko با یک ورودی در کنترل پنل ویندوز می آید. با این حال، که بدان معنی نیست که خرید فسخ یک فرمت شما از تمام برنامه های ناخواسته از رایانه خلاص خواهد شد. داشتن نوار ابزار Doko بر روی کامپیوتر شما به طور واضح است که برنامه های کاربردی بالقوه خطرناک دیگر در سیستم شما وجود دارد (و شما نیز ممکن است صفحه اصلی تغییر کرده)، و به منظور تشخیص آنها شما اسکن کامل سیستم با اسکنر رایگان SpyHunter باید انجام دهد. سرمایه گذاری در برنامه حفاظت رایانه مجاز به حذف تمام برنامه های ناخواسته و محافظت از کامپیوتر خود را از عفونت های مخرب.

نوار ابزار حذف Doko

ویندوز 8

  1. حرکت ماوس به سمت راست پایین صفحه نمایش.
  2. تنظیمات را انتخاب کنید و به صفحه کنترلبروید.
  3. حذف یک برنامه کلیک کنید و حذف نوار ابزار Doko.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  1. صفحه کنترلرا انتخاب کنید و باز کردن منوی شروع .
  2. به حذف یک برنامه و حذف نوار ابزار Doko.

ویندوز ایکس پی

  1. باز کردن منوی شروع و کنترل پنلکلیک کنید.
  2. افزودن یا حذف برنامه را انتخاب کنید و حذف نوار ابزار Doko.

اگر شما هر گونه سوال در مورد چگونه به حذف نوار ابزار Doko و یا Doko-search.com از مرورگر خود را به ترک یک نظر زیر.

پاسخ دهید