حذف Donkick Ads

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف Donkick Ads

دلیل شما Donkick Ads را در مرورگر خود را دارید آگهی پشتیبانی نرم افزار بر روی کامپیوتر شما است. Donkick برنامه نرم افزار تبلیغاتی است که متعلق به یک شرکت به نام SuperWeb LLC است. این شرکت مسئول برای انواع برنامه های ناخواسته مانند Grassmow کلیپ رفیق KingThink Techgile EnterDigital و غيره است.

Donkick Internet Explorer و Firefox موزیلا کار می کند. نسخه جدید Google Chrome بلوک های افزودنی نامطلوب. ویژگی اصلی از سخت این است در حالی که شما گشت و گذار وب که آن شما را با انواع تبلیغات سیل است. اگر می خواهید به خلاص شدن از شر Donkick Ads شما باید سخت از سیستم خود پاک کنید.

donkick ads removal حذف Donkick Ads

دانلود ابزار حذفبرای حذف Donkick Ads

Donkick چگونه کار می کند؟

اگر چه Donkick وب سایت رسمی donkick.net، شما نمی قادر خواهید بود برای دانلود برنامه وجود دارد. در واقع این سایت بسیار شبیه به صفحات بسیاری از دیگر SuperWeb LLC سخت است. این به شما ارائه با اطلاعات عمومی در مورد برنامه. شروع در حال حاضر! دکمه که قرار است به آغاز روند دانلود کار نمی کند. این به این معنی که Donkick با نرم افزار شخص ثالث رایگان است که شما می توانید در سایت های میزبانی فایل های مختلف توزیع شده است. این برنامه اغلب وارد سیستم خود خسته شده اید که بسیاری از کاربران توجه به مراحل نصب این برنامه ها را پرداخت.

آهنگ Donkick کوکی ها و سوابق اطلاعات در مورد آنچه که شما جستجو برای آنلاین، چه صفحات شما تمایل به بازدید و به همین ترتیب. سپس این داده ها برای شخصی سازی تبلیغات که می بینید در مرورگر شما استفاده از این. نرم افزار پاپ آپ و آگهی ها و دیگر انواع تبلیغات در هر صفحه شما بازدید قرار دهید. گشت و گذار در اینترنت بدون وقفه ثابت غیر ممکن تبدیل خواهد شد. شما همچنین باید در نظر داشته باشید که این آگهی های می شود قابل اعتماد باشیم. آنها می تواند به راحتی جعلی و افشای شما به اطلاعات گمراه کننده و لینک ها خراب شده. به همین دلیل به محض این که شما می توانید از مرورگر شما باید Donkick Ads از بین بردن است.

چگونه به حذف Donkick Ads

به عنوان آن در حال حاضر ذکر شده, شما می تواند Donkick Ads سخت را از کامپیوتر شما از بین بردن خاتمه دهد. خوشبختانه، که نباید بیش از حد دشوار است برای انجام است. دو گزینه شما می توانید از انتخاب وجود دارد: حذف دستی یا اتوماتیک. اگر شما تصمیم به رفتن برای یکی از اولین شما را پاک Donkick از کامپیوتر خود را داشته باشد. دستورالعمل در مورد چگونگی انجام این کار در زیر این مقاله ارائه شده است. اگر با این حال، شما می خواهم به صورت خودکار حذف Donkick Ads شما نیاز به دانلود ابزار حذف تروجان. آن را اسکن کامپیوتر شما، تمامی فایل های ناخواسته و برنامه های شناسایی و حذف Donkick Ads خوب. نرم افزار همچنین به عنوان یک ابزار پیشگیری از نرم افزارهای مخرب به کار می کند.

Donkick Ads به صورت دستی حذف کنید

ویندوز ایکس پی

  • شروع به کنترل پنل → → → افزودن یا حذف برنامه ها Donkick → حذف.

ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → کنترل پنل Donkick عزل برنامه → → حذف.

ویندوز 8

  • پیروزی + S → → صفحه کنترل حذف برنامه → Donkick → را پاک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Donkick Ads

پاسخ دهید