حذف Donut Leads

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف Donut Leads

Donut Leads نرم افزار تبلیغاتی معمولی پشتیبانی خود را است. این برنامه کلون PufferMind PastaQuotes و یک دسته از برنامه های کاربردی دیگر به نظر می رسد. این ادعا می شود قادر به کمک به شما در استخدام یک سرویس حرفه ای با مقایسه گزینه های متعدد, قیمت, کوپن, و غیره. آن اول است، اما به زودی مفید در نگاه ممکن است شما خسته از این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم سرزده دریافت کنید.

این تبلیغات تحریک کننده در هر برگه جدید شما باز نمایش داده خواهد شد. به زودی شما دائما در دریایی از آگهي آگهی ها در متن آگهی و غیره حاضر شود خواهد شد. اگر شما یکی از بسیاری از کاربران که با خدمات ارائه شده توسط این سخت ناراضی هستند، این مقاله به شما نحوه حذف Donut Leads توضیح.

Donut Leads  حذف Donut Leads

دانلود ابزار حذفبرای حذف Donut Leads

Donut Leads چکار می کند؟

روشن است که تنها هدف از این برنامه برای افزایش ترافیک به وب سایت های اشخاص ثالث است. دائما شما ریدایرکت به صفحات پیش تعیین شده و همه چیز به شما لینک ارائه شده کلیک کنید. تا تبلیغات را جذاب تر، این برنامه جمع آوری عادات مرور خود را. آن آخرین سوالات جستجو, وب سایت مورد نظر خود اطلاعات خود را وارد ثبت در آن صفحات، و غیره. که دانستن آن می تواند تبلیغات برای نیاز خود وفق دهند و شما را به انتخاب آنها را وادار به. اگر شما آنها را کلیک کنید، با این حال، شما به وب سایت خراب است که می تواند منجر به عفونت جدی کارگردانی می شود. شما می توانید مورد حمله توسط ویروس و کی لاگر ها و تروجان ها و انواع دیگر بدافزارها. برای محافظت از کامپیوتر شما برای از بین بردن Donut Leads کنید.

حتی اگر شما به اندازه کافی خوش شانس برای فرار از عفونت، شما هنوز هم نیست با این برنامه داخل کامپیوتر شما باید زندگی. می دانم که این نرم افزار اجازه می دهد تا اشخاص ثالث برای جمع آوری اطلاعات شخصی شما را بیش از حد. تا زمانی که شما تاخیر حذف Donut Leads، اطلاعات مالی خود، کلمه عبور و نام کاربر را در خطر هستند. اگر مجرمان اینترنتی این داده ها، آنها را سرقت می توانید پول خود را و یا حتی هویت خود را. توصیه می کنیم به حذف Donut Leads.

محققان متوجه شدم که سخت در کامپیوتر با نرم افزار رایگان از صفحات نا sneaks. اگر شما تصمیم به نصب رایگان شارژ نرم افزار از وب سایت غیرقابل اعتماد، ما شما را به نصب پیشرفته یا سفارشی را انتخاب کنید و برای دانلود به دقت نظارت بر اصرار. لغو انتخاب جعبه که اعلام برنامه های اضافی. محافظت از سیستم شما از برنامه های ناخواسته. اگر این برنامه در حال حاضر در داخل کامپیوتر خود Donut Leads خلاص.

چگونه به حذف Donut Leads

Donut Leads نرم افزار تبلیغاتی ناخواسته بدیهی است. شما لازم نیست که به مرور با تهدید مداوم از عفونت مخرب یا از دست دادن پول. حذف Donut Leads به عنوان به عنوان به زودی آن در کامپیوتر شما. بهترین راه برای انجام این کار است به استخدام قدرتمند ضد جاسوس افزار, زیرا آن قادر خواهند بود برای محافظت از سیستم خود را از نفوذ در آینده. اگر شما تصمیم جمع انجام دستی، ما شما را با ارائه دستورالعمل در مورد چگونگی خاتمه Donut Leads کمک می کند.

حذف Donut Leads

ویندوز 8

  • راست کلیک بر روی صفحه نمایش منو مترو UI و تمام برنامه را انتخاب کنید.
  • صفحه کنترل را انتخاب کنید.
  • حذف یک برنامه را انتخاب کنید و Donut Leads را حذف کنید.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • باز شروع و به کنترل پنل بروید.
  • حذف یک برنامه را انتخاب کنید و پیدا کردن نرم افزار ناخواسته.
  • حذف Donut Leads.

ویندوز ایکس پی

  • کلیک کنید شروع و به کنترل پنل انتقال دهید.
  • را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها و حذف Donut Leads.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Donut Leads

پاسخ دهید