حذف dosearches.com

Browser Hijacker

dosearches چیست؟

اگر صفحه اصلی پیش فرض شما ناگهان تغییر کردم به dosearches.com، شما باید وحشت نیست. نشانه ای از یک ویروس خطرناک و یا تروجان عفونت نیست. شما صرفا hijacker مرورگر متاثر شده اند و می تواند به حل این مشکل بسیار راحت تر از شما فکر می کنید. همانطور که شما می توانید در حال حاضر، هنگامی که آلوده می با hijacker مرورگر این موتور جستجو و صفحه خانه پیش فرض خود را به dosearches.com تغییر هستند. دلیل که چرا وب سایت با مرورگر hijacker همراه است است که شما را خواسته است و تغییرات می دوزند مطلع هستند. چرا که ممکن است غیر مستقیم مسئول عفونت مخرب در هر صورت مهم dosearches.com از مرورگر خود را بلافاصله حذف است.

چگونه عمل dosearches.com؟

یکی از مشکل ساز ترین جنبه های این عفونت شده است این واقعیت است که dosearches.com اغلب با برنامه نرم افزار رایگان و شاخه هاست. اگر شما دانلود بازی شاخه یا هر برنامه دیگر رایگان از وب سایت های شخص ثالث، شما باید فایل نصب کننده را با برنامه های آنتی ویروس خود اسکن یا به سادگی مراحل نصب را با دقت بخوانید. از dosearches.com hijacker مرورگر، شما احتمالا ممکن است مورد این قطعه از نرم افزار اطلاع داده، اما این واقعیت باقی می ماند اگر شما در طول راه اندازی برنامه جدید متوجه هستند که شما بسیاری از تغییرات نامطلوب و تاسیسات می توانید اجتناب.دانلود ابزار حذفبرای حذف dosearches.com

dosearches حذف dosearches.com

من نیاز به حذف dosearches

هنگامی که مرورگر hijacker به رایانه شما می شود صفحه اصلی و موتور جستجوی خود را تغییر. وب سایت خود به نظر می رسد مانند یک موتور جستجوی مناسب و معقول، و آن میانبر به eBay و آمازون و games.337 و 9hoho (که شبیه به 9gag). اگر شما سعی کنید و استفاده از موتور جستجو, با این حال، شما که dosearches.com را ببینید استفاده می کند یاهو جستجو سفارشی. به عبارت دیگر قابلیت hijacker مرورگر به عنوان موتور جستجوی کاملا جعلی است و می خواهد آن به سادگی برای فریب شما را به تفکر است که چیزی اشتباه است.

با این حال، بسیاری از مسائل نگران کننده در مورد dosearches.com وجود دارد. برای یکی، hijacker مرورگر این عادات مرور خود را به منظور هدایت جریان خاص از آگهی های بازرگانی نسبت به شما را پیگیری ممکن است. حتی اگر آن عمل مشترک در میان همه موتورهای جستجو با dosearches.com این اطلاعات به شخص ثالث درز می تواند و در دراز مدت شما به محتوای مخرب در معرض می تواند، پنهان در پشت لینک خروجی بر روی تبلیغات پاپ آپ. برای محافظت از خودتان را از این عفونت ها، شما نیاز به حذف dosearches.com در حال حاضر.

چگونه برای حذف dosearches.com

 • راست کلیک بر روی میانبر مرورگر شما. خواصرا انتخاب کنید. رفتن به تب میانبر و حرکت به خط مورد نظر . باید وجود داشته باشد تنها راهنمای مرورگر خود را در خط هدف : Internet ExplorerC:Program Exploreriexplore.exe اینترنت موزیلا فایرفاکسC:Program FilesMozilla Firefoxfirefox.exe گوگل کرومC:Program FilesGoogleChromeApplicationchrome.exe
 • حذف هر گونه متن پس از یک نوشته شده بالا. “موافق”را کلیک کنید.

تنظیم مجدد مرورگر من

اینترنت اکسپلورر

 1. Alt + X را فشار دهید و گزینه های اینترنتکلیک کنید.
 2. کلیک بر روی زبانه پیشرفته و تنظیم مجددرا فشار دهید.
 3. حذف تنظیمات شخصی را انتخاب کنید و بازنشانی دوباره کلیک کنید.
 4. وقتی ریست کامل است بستن را کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس

 1. فایرفاکس را فشار دهید و حرکت را به کمک.
 2. اطلاعات عیب یابی و تنظیم مجدد فایرفاکسکلیک کنید.
 3. تنظیم مجدد فایرفاکس در یک کادر گفتگو کلیک کنید.
 4. وقتی ریست کامل پایانرا کلیک کنید.

گوگل کروم

 1. Alt + F را فشار دهید و تنظیماترا کلیک کنید.
 2. در راه اندازی باز کردن یک صفحه خاص یا مجموعه ای از صفحات علامت گذاری و تنظیم صفحاتکلیک کنید.
 3. dosearches.com را حذف نمایید و آدرس صفحه جدید را وارد کنید. “موافق”را کلیک کنید.
 4. مدیریت موتورهای جستجو زیر جستجو را انتخاب کنید.
 5. تنظیم موتور جستجوی پیش فرض جدید و حذف dosearches.com. انجام شدهرا کلیک کنید.

از hijacker مرورگر این عفونت مخرب، آن را بسیار محتمل است که شما می تواند با دیگر تهدیدات خطرناک آلوده است. آن، شما باید اسکن کامپیوتر شما با SpyHunter اسکنر رایگان است که تعیین اینکه آیا شما باید برنامه های خطرناک دیگر برای حذف یا نه. تمام طول می کشد برای حفاظت از سیستم های خود را انجام دهد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف dosearches.com

پاسخ دهید