حذف dounty.com

Browser Hijacker

dounty.com چیست؟

dounty.com برنامه واقعا سرزده است که سفر با نرم افزار مخرب همراه است. زیرا این تغییرات تنظیمات مرورگر خود را بدون اجازه شما نرم افزار معمولا به عنوان hijacker مرورگر طبقه بندی شده است. همچنین نمایش آگهی های مختلف بر روی صفحه خود را به هر صفحه که شما بازدید. dounty.com به امضاء برزیلی نرم افزار LLC، اما هیچ اطلاعات اضافی در مورد توسعه دهندگان hijacker یافت می شود وجود دارد. برنامه شما در معرض به محتوای نا امن و می تواند مورد اعتماد باشد.

dounty حذف dounty.com

اگر شما نمی خواهید برای کاهش سطح امنیت آن شما باید نیست آن را بر روی سیستم خود نگه دارید. به محض این که شما می توانید و بازگشت به مرور عادی اینترنت خاتمه dounty.com.دانلود ابزار حذفبرای حذف dounty.com

dounty.com چگونه کار می کند؟

dounty.com وب سایت رسمی که در آن آن دریافت می دارند. این بدان معناست که سفر hijacker همراه با دیگر نرم افزار رایگان. چه برنامه های رایگان آنلاین به عنوان آنها ممکن است امن شما دانلود به مراقب باشید مهم است. شما فقط باید به وب سایت رسمی چوب و جلوگیری از دانلود برنامه های کاربردی از منابع مشکوک مانند پاپ آپ و آگهی دیگری که شما را به صفحات ناآشنا هدایت.

پس dounty.com وارد سیستم های کامپیوتری، آن شروع به نمایش تبلیغات در وب سایت تقریبا تمام. تنها صفحه باقی می ماند رایگان آگهی که Google.com است. سایر سایت ها پر از آگهی ها و پنجره های بازشو هستند. چه بدتر، بسیاری از این آگهی است جعلی. اگر شما تبلیغ تقلبی کلیک کنید و به سایت خراب شده هدایت کنید، شما می توانید کامپیوتر خود را با نرم افزارهای مخرب آلوده. که ممکن است منجر به آسیب به سیستم از دست دادن اطلاعات شخصی و عواقب مالی.

بسیار محتمل است که dounty.com به بینگ تغییر مسیر ویروس مرتبط است. اگر شما سعی می کنید با استفاده از این موتور جستجو شما می توانید به یاهو جستجو برزیل هدایت کنید. اگر شما سعی می کنید برای کسب اطلاعات با بینگ جستجو شما نیز به br.search.yahoo.com هدایت می شوید. Hijacker صفحه اصلی خود نیز تاثیر می گذارد. هر بار که شما برای باز کردن مرورگر خود را شما را هدایت می شود به dounty.com/hp7 /.

چگونه برای حذف dounty.com از سیستم من?

برای خلاص شدن از شر dounty.com توصیه می کنیم شما با استفاده از ابزار حذف تروجان. برنامه ضد مخرب سیستم خود را اسکن و تشخیص همه اجزای مخرب hijacker. سپس dounty.com کاملا از بین بردن آن خواهد شد. شما قادر خواهید بود به فهرست وب سایت با خیال راحت از هم اکنون در. متناوبا، می توانید به dounty.com از طریق کنترل پنل را حذف کنید. حذف dounty.com کتابچه راهنمای کاربر به عنوان قابل اعتماد نیست، اگر این گزینه را انتخاب می کنید با این حال، شما دستورالعمل های زیر می توانید استفاده کنید.

حذف دستی dounty.com

حذف dounty.com از ویندوز ایکس پی

  • باز کردن منوی شروع و رفتن به کنترل پنل
  • انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها
  • این نرم افزار را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

از بین بردن dounty.com از ویندوز 7 و ویستا

  • شروع کلیک کنید -> کنترل پنل
  • حذف یک برنامه را انتخاب کنید
  • برنامه را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

dounty.com را از ویندوز 8 حذف

  • راست گوشه پایین سمت چپ
  • انتخاب کنترل پنل
  • برای حذف برنامه برو
  • حذف نرم افزارهای ناخواسته

دانلود ابزار حذفبرای حذف dounty.com

پاسخ دهید