حذف DownLite

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف DownLite

DownLite است یکی از برنامه های ناخواسته بیشتر است که در وب تازگی خال دار شده است. فروشندگان این برنامه مشکوک مشکوک استراتژی های بازاریابی برای ترویج نرم افزار خود را استفاده کنید. وب سایت رسمی پر از شعارهای درباره ویژگی های مفید این برنامه ناخواسته است که شکی به آن نداریم کاربران ممکن است به دانلود و نصب این برنامه بی ارزش و حتی به طور بالقوه مخرب احمق است.

حقیقت گفته شود، این مدیریت دانلود است که شما ممکن است افشای به دیگر برنامه های ناخواسته و یا عفونت حتی مبتنی بر اینترنت است. کارشناسان نرم افزارهای مخرب به شدت شما را حذف DownLite هر آنچه ویژگی های مفید را ویژگی توصیه. ما با ارائه راهنمای حذف DownLite که توسط کارشناسان حرفه ای مخرب دستکاری شده بود. این کمک خواهد کرد که شما حذف DownLite در یک راه سریع و آسان.

DownLite حذف DownLite

دانلود ابزار حذفبرای حذف DownLite

DownLite سیستم عامل خود را در چند راه مختلف را وارد کنید. به عنوان سایت رسمی کار لینک دانلود یکی از آنها دانلود آگاهانه انجام شده توسط کاربر است. اکثر کاربران به دانلود این نرم افزار غیر قابل استفاده بر روی سیستم خود فریب هستند. راه دیگر برای کامپیوتر شما با این نرم افزار مشکوک آلوده از طریق نرم افزار بسته نرم افزاری است. در بسیاری از موارد چنین بسته نرم افزاری را برای دانلود در شخص ثالث میزبانی وب سایت، که باید توسط هر کاربر آگاه امنیتی، اجتناب شود که این میزان قابل توجهی کاهش خطر ابتلا به سیستم خود را آلوده هستند. تیم تحقیقات ما نیز توصیه می کند به همان اندازه توجه که ممکن است در حالی که نصب هر نوع نرم افزار بر روی سیستم عامل خود را. که این بهترین راه برای محافظت از کامپیوتر شما از برنامه های مشکوک است علاوه بر آن، شما یک ابزار antimalware فعال بر روی کامپیوتر شما باید.

این دانلود منیجر به عنوان برنامه های ناخواسته به راه مشکوک خود را ترویج نرم افزار دوبله شد. آن را نیز ترویج نرم افزار است که به حداقل می گویند حتی اگر کار درست مانند دیگر دانلود منیجر. در حالی که تحقیق مدیریت دانلود مشکوک این بدافزار کارشناسان در آزمایشگاه های داخلی ما متوجه شده است که این سوال برانگیز دانلود منیجر ارائه می دهد نرم افزار بسته های نرم افزاری، که شامل برنامه های بدنام من شروع به نوار ابزار، کامپیوتر بهینه سازی نرم افزار و برخی از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم برنامه شناخته شده در موتور Crossrider بدنام بر اساس. اگر شما خود کاربر آگاه امنیتی، از آن است که چیزی بیش از یک تهدید بالقوه مجازی DownLite حذف باید است.

به عنوان هر دانش پیشرفته در مورد حذف تروجان را نیاز ندارد راهنمای دستي که توسط تیم ماهر ما ایجاد شده بود می تواند توسط هر کاربر استفاده می شود. توجه اضافی در حالی که نگه داشتن به حذف DownLite، از آنجا که فقط یک فایل مانده می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بازگرداندن این برنامه بی فایده و بالقوه خطرناک است.

چگونه به حذف DownLite

حذف DownLite از ویندوز ویستا و ویندوز 7

 • کلید ویندوز بر روی صفحه کلید خود را ضربه بزنید.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید.
 • گزینه های برنامه لغو نصب کلیک کنید.
 • DownLite را انتخاب کنید و آنها را حذف کنید.

از بین بردن DownLite از ویندوز ایکس پی

 • دکمه شروع را کلیک کنید.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید.
 • کلیک کنید افزودن یا حذف برنامه ها.
 • حذف برنامه ناخواسته.

خاتمه DownLite از ویندوز 8

 • حرکت اشاره گر ماوس به گوشه پایین سمت چپ صفحه نمایش.
 • انتخاب کنترل پنل و کلیک راست کنید.
 • حذف یک برنامه کلیک کنید.
 • DownLite را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف DownLite

پاسخ دهید