Download Savings Coupon حذف

Browser Hijacker

Download Savings Coupon توضیحات

Download Savings ویروس دیگری برنامه ناخواسته ایجاد شده توسط 215 برنامه ها شرکت است. این قطعه از نرم افزار خود را متصل به مرورگر به عنوان پلاگین/افزونه و سپس نمایش آگهی های کوپن هنگامی که کاربر اینترنت گشت و گذار است. معمولا هنگامی که کاربر خرید مثل ebay وال مارت آمازون و غیره و سپس آگهی توسط پنجره Download Savings Coupon در گوشه ای از مرورگر بازدید از وب سایت. این برنامه می تواند آلوده کروم، فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر اما بدترین چیزی که بدون رضایت و آگاهی می توان آن نصب است. گرفتن آن را به کامپیوتر خود را همراه با نرم افزارهای رایگان و یا حتی با بازدید از وب سایت های خطر بیافتد ممکن است. با این حال، هنگامی که ویروس Download Savings وارد, شما خواهید بود اذیت با توقف پنجره تبلیغات بر روی سیستم شما ظاهر می شود. این برنامه وقفه کار روزانه خود، عملکرد سیستم و جمع آوری اطلاعات حساس خود را نگه می دارد. بهتر است حذف تروجان Download Savings به سیستم خود را ایمن نگه دارید.

Download Savings Coupon Download Savings Coupon حذف

به همین دلیل است که شما نیاز به حذف Download Savings؟

Download Savings یک افزونه مرورگر است که کوپن تبلیغات آن کاربران آنلاین وب سایت های خرید شده است. آن است که توسط 215 ایجاد برنامه های (برنامه های نوآورانه) و گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس سازگار با اینترنت اکسپلورر. کاربران اینترنت باید آگاه باشند که این افزودنی مرورگر نمی توان اعتماد کرد – سازندگان آن شناخته شده مربوط به Yontoo و “تبلیغات توسط این سایت” ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، علاوه بر 215 برنامه ایجاد است چنین پسوندهای مرورگر، به عنوان Download Savings تقریبا هر روز برای جلوگیری از شناسایی خود را توسط برنامه های آنتی ویروس و ضد جاسوس افزار مشروع. دیگر از مسائل با Download Savings آهسته مرورگر عملکرد و ممکن است حریم خصوصی شامل مسائل مربوط. رایج ترین منبع این اسپای است نرم افزار رایگان از اینترنت دریافت شده.

بسیاری از توسعه دهندگان نرم افزار و دانلود وب سایت ها با استفاده از نصب کننده و مشتریان است که ارائه می دهد کاربران اینترنت را دانلود و نصب نرم افزار اضافی با خود برنامه دانلود رایگان دانلود. چنین روش توزیع نرم افزار بسته بندی نامیده می شود. توجه که اغلب Download Savings نصب در مرورگر اینترنت کاربر (اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم) بدون رضایت خود را–آن را می آید همراه با نرم افزار رایگان از اینترنت دریافت شده.

Download Savings Coupon

Download Savings حذف برنامه ناخواسته است که باید از مرورگرهای اینترنت برداشته است. برای جلوگیری از چنین ابزارهای تبلیغاتی مزاحم در آینده نصب و راه اندازی بازرسی هر مرحله نصب رایگان نرم افزار دانلود از اینترنت حتما. اینترنت بهترین راه نصب سخت اجتناب از انتخاب “سفارشی نصب” گزینه هنگامی که با نرم افزار رایگان – در این روش شما قادر به نصب کردن نرم افزار اضافی و نشدن هر گونه تغییر به یکی است تنظیمات مرورگر (صفحه اصلی, موتور جستجوی پیش فرض و غیره.) برای حذف Download Savings سخت از کامپیوتر شما استفاده از راهنمای ارائه شده حذف.

رفتن به شروع–> کنترل پنل، بر روی “حذف برنامه” در منطقه برنامه کلیک کنید. دنبال هر چیز مربوط به Download Savings در لیست برنامه ها و عزل و تغییر دکمه کنار آن کلیک کنید. بسته به چه مرورگر استفاده می کنید, دستورالعمل زیر را دنبال کنید: برای مثال:

 • یعنی باز کردن و رفتن به ‘ابزار”"مدیریت افزودنی.
 • را انتخاب کنید ‘نوار ابزارها و پسوندها’ و همه چیز مربوط به Qvo6 از لیست حذف کنید.
 • انتخاب ارائه دهندگان جستجو جستجو موتور شما قبل از استفاده و آن را به ارائه دهنده جستجوی پیش فرض را انتخاب کنید. علاوه بر این، “جستجوی وب را انتخاب کنید، کلیک کنید ‘غیرفعال کردن پیشنهادات’ برای غیرفعال کردن آن.
 • “ابزار” گزینه های اینترنت بروید و بند ‘کلی’ کلیک کنید ‘استفاده از پیش فرض’ را انتخاب کنید و یا خود نام وب سایت، google.com یا دیگر را وارد کنید. در نهایت، ‘خوب’ برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

برای موزیلا فایرفاکس:

 • باز موزیلا فایرفاکس, رفتن “ابزار” → “افزودنی”.
 • را انتخاب کنید “پسوند” Download Savings و “حذف برنامه” را کلیک کنید.
 • رفتن “ابزار” ‘گزینه’. در نهایت، تنظیم مجدد صفحه اصلی راه اندازی و یا تغییر آن به google.com.

برای گوگل کروم:

 • با کلیک بر روی آیکون سفارشی کردن و کنترل گوگل کروم’، ‘گزینه’ را انتخاب کنید.
 • گزینه ‘پایه’ را انتخاب کنید و تغییر صفحه اصلی Google Chrome به google.com و یا هر گونه دیگر مرورگر و سپس با کلیک بر روی دکمه “مدیریت موتورهای جستجو…”.
 • را انتخاب کنید ‘گوگل’ و آن را به موتور جستجوی پیش فرض شما.

سرانجام, اسکن کامل سیستم با استفاده از یک برنامه ضد جاسوسی معتبر، به عنوان مثال، Spyhunter را اجرا کنید. فراموش نکنید که این به روز رسانی به آخرین نسخه آن قبل از انجام اسکن سیستم.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Download Savings Coupon

پاسخ دهید