ویروس حذف Download Terms

Browser Hijacker

Download Terms ویروس چیست؟

Download Terms (یا DLTerms) است یک مرورگر است افزودنی توسط توسعه یافته LLC دریافت نامحدود، آن به منظور افزایش کاربر اینترنت تجربه مرور با نشان مترادف کلمه برجسته هر وعده داده است. این پلاگین سازگار با اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم است. توجه کنید که در حالی که قابلیت ارسال ذکر شده ممکن است به نظر می رسد مشروع است این پلاگین مرورگر را می توان به عنوان نرم افزار ناخواسته یا adware در طبقه بندی – آن در مرورگر اینترنت کاربر را بدون رضايت نصب می کند و علل مختلف تبلیغات ناخواسته (از جمله تبلیغات کوپن نشان داده شده در هنگام بازدید از وب سایت های خرید آنلاین). علاوه بر این بسیاری از کاربران اینترنتی گزارش شده که Download Terms بدن افت می کند کردن مرورگر اینترنت. رایج ترین نصب این افزودنی در رایانه کاربر همراه با برخی از نرم افزار رایگان از اینترنت دریافت، سازندگان این پسوند مرورگر با استفاده از نرم افزار فریبنده بازاریابی به روش بسته بندی به نام. دانلود ابزار حذفبرای حذف Download Terms

کاربران اینترنت باید آگاه باشند که امروزه اکثر وب سایت دانلود رایگان نرم افزار دانلود سایه مشتریان است که مدیریت فرایند دانلود نرم افزار رایگان ارائه شده استفاده می باشد. نصب و راه اندازی برخی از افزودنی ترویج رایگان مرورگر با انتخاب نرم افزار رایگان را ارائه می دهد مشتریان دانلود ذکر شده، توجه که اکثر معمولا همراه مرورگر است افزودنی باعث تغییر مسیر، مسائل مربوط به حریم خصوصی و امنیت و آن است بسیار توصیه می شود به نصب برنامه های افزودنی مرورگر آگهی. مشخصات فنی Download Terms با این حال سخت است که باید از مرورگرهای اینترنت حذف ویروس نیست.

Download Terms است شبیه به سایر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم است که نصب شده بر روی کاربر مرورگرهای اینترنتی با نرم افزار آزاد، به عنوان مثال HomeTab، DoSearches و بسیاری دیگر. کاربران اینترنت که توجه نزدیک به مراحل دانلود رایگان نرم افزار خطر ابتلا به رایانه های خود را نفوذ با کاربردهای مختلف ناخواسته است که می تواند باعث حفظ حریم خصوصی جدی و مسائل مربوط به امنیت رایانه نیست. بهترین راه برای جلوگیری از نصب Download Terms یا دیگر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم این است اگر دانلود خود را مدیریت توسط برخی از مشتری دريافت توجه هنگام دانلود نرم افزار رایگان, نگه دارید, اگر شما نصب افزونه های مرورگر رایگان برخی از ارائه بر روی دکمه کاهش. هنگامی که نرم افزار نصب مطمئن شوید که گزینه های نصب “پیشرفته” یا “سفارشی” را انتخاب کنید، در عوض اگر “معمولی” یا “سریع” – این گزینه های نصب پنهان آشکار خواهد شد. آگهی های تولید شده توسط افزونه Download Terms راهنمای حذف ارائه شده را برای از بین بردن این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم از مرورگر اینترنت خود استفاده کنید اگر شما در حال حاضر ناخواسته.

ویروس حذف Download Terms

اگر شما نصب نشده Download Terms دستی، اجرای اسکن کامل سیستم با ضد جاسوس افزار به روز شده و مطمئن که هیچ فایل های مخرب بر روی کامپیوتر شما وجود دارد. برای آن، ما توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter. علاوه بر این، Download Terms را از طریق “افزودن/حذف برنامه ها” یا “برنامه ها و ویژگی های” پاک کنید. برای آن، این مراحل را دنبال کنید: کلیک کنید “شروع”–> “کنترل پنل” یا “حذف برنامه” دوبار کلیک کنید “افزودن/حذف برنامه ها” یا “برنامه ها و ویژگی های”–>. یافتن همه نوشته های است که می تواند مربوط به Download Terms و کلیک کنید ‘Uninstal’ یا ‘حذف’.

به منظور حذف اجزای آن، این مراحل را دنبال کنید: اینترنت اکسپلورر: کلیک کنید -> “ابزار” انتخاب “مدیریت افزودنی” و جستجو برای نوشته های است که می تواند مربوط به Download Terms. آنها را غیرفعال کنید. فراموش نکنید که به تغییر صفحه آغاز شما را اگر آن توسط ابزارهای تبلیغاتی مزاحم این تغییر داده شده است.

موزیلا فایرفاکس:

کلیک کنید “ابزار”–> “مدیریت افزودنی” را انتخاب کنید و غیر فعال کردن Download Terms نوشته های مرتبط. اگر تغییر داده شده است با این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم نیز صفحه شروع خود را تغییر دهید.

گوگل کروم:

روی نماد آچار کلیک کنید–> را انتخاب کنید “ابزار” و “ضمیمهها” را کلیک کنید.  قرار دادن Download Terms، آن را انتخاب کنید و کلیک بر روی آیکون سطل زباله می تواند. فراموش نکنید که به تغییر صفحه آغاز شما را اگر آن توسط ابزارهای تبلیغاتی مزاحم این تغییر داده شده است.

پاسخ دهید