حذف Downloadfused.com

دسته‌بندی نشده

Downloadfused.com چیست؟

Downloadfused.com پنجره یک پیام جعلی به روز رسانی است که می تواند در کامپیوتر از جایی ظاهر می شود و سعی در متقاعد کردن شما برای دریافت برخی از به روز رسانی برای یکی از برنامه های خود و یا برای دانلود پلیر جدید, معمولا Lightspark بازیکن حرفه ای است. این پیام می تواند نمایش داده شده در Internet Explorer، Firefox موزیلا و گوگل Chrome. مرورگر اصلی است که می تواند تحت تاثیر اینها. remove downloadfused حذف Downloadfused.com

اگر شما کلیک کنید در پنجره Downloadfused.com، به احتمال زیاد شما توافق برای نصب برنامه کاملا ناشناخته است که نوعی فعالیت توسط شخص ثالث مربوط. شما می توانید پایان گرفتن یک افزونه مرورگر یا سخت است که عادات مرور خود را پیگیری و تبلیغات هدفمند به تولید در آینده. پیامد احتمالی دیگری به وب سایت های تحت حمایت برخی از جایی که شما برای خرید چیزی ارائه خواهد شد ارسال شد. با وجود آنچه اتفاق می افتد پس از کلیک کردن بر روی پنجره Downloadfused.com، روشن است که آن را قطعا برای به روز رسانی اهداف خدمت نمی کند است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Downloadfused.com

اگر نمی خواهید خطر نصب هر گونه برنامه های مخرب و یا بازدید از وب سایت مورد مصالحه قرار ماندن چنین پرهای. اگر کاربران نمی توجه زیادی به خود مراحل نصب جاسوسافزار و دیگر برنامه های ناخواسته است که می تواند تولید این پیام ها معمولا با نرم افزار، نصب شده است. همیشه باید برای نصب سفارشی و بررسی هر مرحله حاصل کنید که شما برای نصب هر گونه ابزار ناشناخته را قبول ندارند. همچنین توصیه می شود برای همیشه به خواندن شرایط و موافقت نامه خود را دریافت جدید است که همچنین دادن ایده چه چیزی دقیقا شما با نصب برنامه یکی دیگر و یا گرفتن.

به محض این که وجود آن را در رایانه شما پیدا پنجره Downloadfused.com را حذف کنید. دنبال دستورالعمل ارائه شده در زیر به یاد بگیرید چگونه برای شناسایی برنامه هایی که برای نمایش این پیام جعلی به عهده دارند و آنها را از رایانه خود حذف کنید.

چگونه برای حذف Downloadfused

با استفاده از صفحه کنترل برای حذف پنجره Downloadfused.com مرتبط با اجزای سخت و نصب

 1. به صفحه کنترل بروید. در ویندوز ایکس پی/ویندوز ویستا/7 شروع -> کنترل پنل.سپس اضافه کردن/حذف برنامه ها. در ویندوز 8. کنترل پنل در کادر جستجو وارد کنید. در هر دو مورد شما ممکن است باید تایید کنید که شما مدیر این رایانه هستند.
 2. هر چیز مربوط به Downloadfused.com را حذف کنید. به طور پیش فرض, Yontoo, WebCake, هر چیزی, از بین بردن “پس انداز” و یا “کوپن” مربوط به توصیه می کنم. اسکن با ضد برنامه های مخرب مانند Spyhunter ایده خوبی است چه برنامه هایی را ممکن است حذف شده باید از نیز وجود دارد.
 3. ببند کنترل پنل.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Downloadfused.com

حذف Downloadfused.com از Internet Explorer

 1. نماد چرخ دنده -> مدیریت افزودنیرا فشار دهید.
 2. برو از طریق نوار ابزارها و پسوندها. آنهایی که شما را نمی دانم و ساخته شده توسط گوگل و مایکروسافت و یاهو و اوراکل یا ادوبی را حذف کنید.
 3. گزینه ها را ببندید.

حذف Downloadfused.com از Firefox

 1. وارد مورد: افزونهدر زمینه آدرس.
 2. برو از طریق فهرست الحاقات و افزونه، حذف همه چیز شما را تشخیص. اگر شما نمی دانید که فرمت آن توسط موزیلا و گوگل و مایکروسافت و اوراکل یا ادوبی آن ساخته نشده است خوب شرط است که شما به آن نیاز.
 3. به صورت اختیاری, تنظیم مجدد Firefox:
 4. به Firefox -> راهنما (کمک در منو برای کاربران OSX) بروید. به اطلاعات عیب یابی. سپس تنظیم مجدد Firefox.

حذف Downloadfused.com از Chrome

 1. Chrome :/ / پسوند در فیلد url وارد کنید.
 2. برو از طریق فهرست الحاقات و حذف برنامه های شما لازم نیست. اگر شما در مورد هر مطمئن، شما آنها را temporally غیر فعال می تواند.
 3. راه اندازی مجدد Chrome.
 4. به صورت اختیاری, شما می توانید بهChrome :/ / تنظیمات پیشرفته تنظیمات را فشار دهید، به پایین لیست رفته و تنظیمات مرورگر تنظیم مجددرا فشار دهید.

پاسخ دهید