حذف DownloadManagerNow Toolbar

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف DownloadManagerNow Toolbar

DownloadManagerNow Toolbar نرم افزار ناخواسته است. آن را به عنوان یک افزونه مرورگر کار می کند و در downloadmanagernow.comتبلیغ می شود. وب سایت این است که نوار ابزار دسترسی سریع به ابزار مدیریت دانلود جستجو وب سایت مناسب ارائه سرعت برنامه و رزومه دریافت ها, و غیره can ارائه you with ایالات. نرم افزار پشتیبانی از فایل های مختلف از جمله موسیقی، ویدئو فایل های فشرده و بیشتر. سازگار با تمام مرورگرهای محبوب موزیلا Firefox Google Chrome و Internet Explorer است.

نوار ابزار توسط شبکه تعاملی Mindspark که آن را شبیه به برنامه های دیگر این توسعه دهندگان مانند EliteUnzip نوار WebmailWorld نوار VerifiedVPN نوار ابزار نوار ابزار EasyMailLogin و بسیاری دیگر از ایجاد شده بود. این مقاله شما را با اطلاعات در مورد نرم افزار و کمک به شما تصمیم می گیرید که آیا شما باید DownloadManagerNow Toolbar از کامپیوتر شما حذف ارائه می کنند.

DownloadManagerNow Toolbar  حذف DownloadManagerNow Toolbar

دانلود ابزار حذفبرای حذف DownloadManagerNow Toolbar

DownloadManagerNow Toolbar چگونه کار می کند؟

دلیل آن می توانید تنظیمات مرورگر خود را تغییر دهید اگر شما نه سازمان ملل تیک تیک پیشنهادات اضافی در طول نصب آن که چرا برخی از کاربران کامپیوتر با برنامه راضی نمی است. نوار ابزار صفحه برگه جدید و موتور جستجوی پیش فرض خود را به home.tb.ask.com و search.tb.ask.com می رود. اگر چه بخواهید جستجو یک ارائه دهنده جستجوی شناخته شده است, آن شما را با تبلیغات تجاری و لینک حاضر. آن همچنین کوکی های خود را پیگیری و تبلیغات که می بینید، سفارشی. به همین دلیل ترجیح می دهم برخی از کاربران کامپیوتر به حذف DownloadManagerNow Toolbar همراه با درخواست ابزار جستجو است.

ویژگی های نوار ابزار مثبت چنین لینک به دانلود برنامه ریز، تنظیمات و پشتیبانی هستند. کادر جستجو شده توسط Ask.com نیز بر روی آن ظاهر می شود. این برنامه می توان از آن صفحه اصلی دریافت می شود، با این حال، آن هم در بسته های نرم افزاری نرم افزار رایگان و شاخه توزیع می شود. اگر این است که چگونه شما آن را به دست آورد باید سیستم خود را برای دیگر برنامه های ناخواسته را بررسی کنید. این برنامه ها ممکن است باعث اختلالات مختلف. شما نمی باید آنها را در کامپیوتر خود را نگه دارید.

چگونه به حذف DownloadManagerNow Toolbar

اگر می خواهید DownloadManagerNow Toolbar به خاتمه دادن به آن را از سیستم خود پاک کنید و سپس آن را حذف از مرورگر داشته. علاوه بر این، اگر صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را توسط Ask.com اصلاح شده اند و شما می خواهید برای باطل کردن این تغییرات، شما برای تنظیم مجدد مرورگر خود داشته باشد. دستورالعمل زیر شما را با که کمک می کند. در صورتی که چندین برنامه های ناخواسته را بر روی کامپیوتر خود دارید راه حل کارآمد تر با این حال، اجرای ابزار حذف تروجان خواهد بود. ابزار رایانه خود را اسکن، شناسایی و پاک کردن DownloadManagerNow Toolbar و عفونت های دیگر. آن هم کامپیوتر خود را از اینترنت بر اساس انگل های دیگر شما ممکن است برخورد آنلاین محافظت می کند.

حذف DownloadManagerNow Toolbar

حذف DownloadManagerNow Toolbar

ویندوز 8, 7 و ویستا

  • پیروزی + تحقیق → ورودی کنترل → → OK حذف → برنامه DownloadManagerNow پاک →

ویندوز ایکس پی

  • شروع به کنترل پنل → → → افزودن یا حذف برنامه ها DownloadManagerNow حذف →

DownloadManagerNow Toolbar از برنامه های افزودنی را حذف کنید

موزیلا Firefox

  • منوی افزودنی → → پسوند DownloadManagerNow → حذف →

Google Chrome

  • منوی حذف بیشتر ابزار پسوند → DownloadManagerNow → سطل زباله می تواند نماد → → →

بازگرداندن تنظیمات مرورگر خود را (در صورت لزوم)

Internet Explorer

  • تنظیم مجدد دنده آیکون تنظیمات اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → → حذف تنظیمات شخصی

موزیلا Firefox

  • پایان منو → علامت سوال → Firefox کمک → تازه Firefox → → Firefox تازه

Google Chrome

  • تنظیم مجدد Google Chrome منوی تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازنشانی تنظیمات →

دانلود ابزار حذفبرای حذف DownloadManagerNow Toolbar

پاسخ دهید