حذف DownSavie

دسته‌بندی نشده

DownSavie چیست؟

DownSavie برنامه پشتیبانی است که وارد سیستم های کامپیوتری از طریق همراه است. هنگامی که داخل, آن نصب افزودنی به همه مرورگر خود، با این حال، Google Chrome به طور خودکار پسوند پس از آن غیرفعال می کند. DownSavie با استفاده از موتور JustPlugIt ایجاد شده و معمولا از طریق نصب InstallRex توزیع شده است. شما نیز می توانید نصب کننده را با کلیک کردن روی لینک دانلود جعلی در تورنت یا وب سایت های دریایی دیگر دست آوردن. این برنامه بسیار شبیه به LuckyCoupon، SaveOn، RealDeal، TicTacCoupon، RightCoupon و دیگران است. هدف اصلی آن این است که مرورگر شما با تبلیغات بمباران تبلیغاتی مزاحم به ندرت هیچکدام از ویژگی های مثبت دارد. اگر می خواهید به خلاص شدن از شر آنها، شما باید DownSavie را از سیستم خود حذف کنید.

DownSavie چگونه کار می کند؟

DownSavie برای یورش اخیر آگهی های مختلف در مرورگرهای خود را بر عهده دارد. هر صفحه که شما بازدید شما پنجره های بازشو و آگهی ها و در متن آگهی و تبلیغات میان بافتی، تبلیغات ویدئویی و غيره را ببینید. برای هدایت روشن از این آگهی بسیار مهم است. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم پیوندهایی که در آن شما را با ارائه را تایید نمی کند. این بدان معناست که آن است که بسیار ممکن است که این لینک ها خراب هستند. شما می توانید به نرم افزارهای مخرب نفری، صفحه وب هدایت و سیستم های کامپیوتری خود را آلوده. برنامه های مخرب می تواند باعث آسیب جدی به رایانه و منجر به از دست دادن داده ها و عواقب مالی. اگر شما می خواهید برای کاهش شانس آلوده کردن کامپیوتر شما، شما باید DownSavie به خاتمه دهد.

اگر می خواهید برای جلوگیری از برنامه های پشتیبانی در آینده شما در هنگام نصب نرم افزار کنه باید باشد. نه بعدی یا پذیرش بدون چک کردن آنچه شما موافقت می کنید به عنوان این است تنها راه برای تحت کنترل گرفتن بیش از اجزای سازنده که می خواهید نصب و که به دور ماندن از علاوه بر این، همیشه برای نصب پیشرفته انتخاب کردن. بهتر است به عدم انتخاب همه برنامه های اضافی به عنوان کسانی که معمولا طبقه بندی به طور بالقوه ناخواسته است.

چگونه برای حذف DownSavie از کامپیوتر من?

شما می توانید DownSavie حذف با استفاده از ابزار حذف تروجان. دانلود و نصب قدرتمند ضد بدافزارها. پس از شما آن را راه اندازی, نرم افزار اسکن کامپیوتر شما و تشخیص همه تهدیدات احتمالی. آن DownSavie خلاص خواهد شد و عفونت های دیگر وجود دارد هر گونه باید باشد. شما همچنین باید بدانید که نرم افزار امنیتی توابع به عنوان زمان واقعی حفاظت در برابر نرم افزارهای مخرب و برنامه های ناخواسته که بدان معنی است که آن را سپر از حملات مختلف آنلاین کامپیوتر شما. اگر از سوی دیگر شما DownSavie به حذف دستی ترجیح می دهم، که همچنین ممکن است. همه شما باید انجام دهید این است که دستورالعمل زیر این مقاله. توجه داشته باشید که ابزارهای تبلیغاتی مزاحم ذکر شده تحت نام های مختلف مانند DownSavve، DowNSauve، DowinSave، DownSaive، DownSaave، DoewnSavoeu، DoowunSave و مشابه می تواند باشد.

Manul حذف DownSavie

حذف DownSavie از ویندوز 8 و ویندوز 7 و ویستا

حذف تنظیمات و شروع کنترل پنل → → عزل برنامه → → DownSavie

از بین بردن DownSavie از ویندوز ایکس پی

حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → DownSavie →دانلود ابزار حذفبرای حذف DownSavie

پاسخ دهید