حذف Downtango

دسته‌بندی نشده

Downtango چیست؟

Downtango برنامه سخت است که ارتشاح به رایانه بدون رضایت کاربران و باعث برخی از تجربیات ناخوشایند است. برنامه تنظیمات مرورگر شما را تغییر می دهد و می افزاید: یک نوار ابزار باعث بسیاری از تاییدیه های ناخواسته. اگر چه شما می توانید آن را از وب سایت رسمی خود (Downtango. com) دانلود، بسیاری از کاربران متوجه برنامه از جایی ظاهر می شود. در واقع آن همراه با برنامه های رایگان بدون توجه به که می توان دریافت.

DownTango حذف Downtango

چگونه کار می کند Downtango؟

Downtango ادعا کند که به برنامه ای است که می تواند کمک به شما برای بدست آوردن بارگیری سریع تر، فایل های خود را کنترل و بهینه سازی منابع سیستم، در واقع آن را شامل برخی از ویژگی های آزار دهنده است. وقفه برنامه به خود جلسات مرور توسط باعث ثابت تاییدیه. اگر می تواند حتی منجر به گرفتن عفونت های جدی در مورد شما به خطر بیافتد وب سایت جایگزین کنید. شما همچنین باید در ذهن که Downtango می تواند عادات مرور خود را پیگیری و دسترسی به برخی از اطلاعات حساس مانند اطلاعات ورود به سیستم، و غیره باید،

چرا شما نیاز به حذف Downtango؟

اگر چه یک ویروس نیست Downtango با استفاده از روش های ناعادلانه برای نفوذ به رایانه ها و پس از آن باعث بسیاری از فعالیت های ناخواسته. کارشناسان امنیتی توصیه می کنیم از بین بردن Downtango اگر شما آن را بر روی سیستم خود از هیچ متوجه یا ناخواسته آن را دریافت. رفتن به کنترل پنل -> افزودن و حذف برنامه ها لیست و حذف آن از وجود دارد. شما همچنین باید بررسی برنامه های افزودنی مرورگر اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم و حذف آن از وجود دارد. اگر نمی بینید آن ذکر شده، شما باید با استفاده از ابزار antimalware مانند Spyhunter و رایانه خود را با آن اسکن. اگر شما تا به حال مسائل هدایت، شما ممکن است نیاز به تنظیم مجدد صفحه اصلی خود و جستجو در موتور به یکی از شما را قبل از استفاده:

در اینترنت اکسپلورر:

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید;
 2. زیر را انجام دهید: در IE8 9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت را انتخاب کنید، کلیک کنید در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو;
 3. Downtango را از لیست حذف کنید.

در فایرفاکس:

 1. وارد کردن “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات باز می شود.
 2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 3. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 4. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن;
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.

در گوگل کروم:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیمات را انتخاب کنید;
 3. اصول اولیه را انتخاب کنید–> مدیریت جستجو موتور;
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف;
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

لطفا توجه داشته باشید، بسیار مهم است به عنوان آن ممکن است به سیستم شما رو آلوده با ویروس در حالی که داشتن آن به اسکن رایانه شما با یک برنامه قابل اعتماد antimalware پس از Downtango برداشته است.دانلود ابزار حذفبرای حذف Downtango

پاسخ دهید