حذف Dpx.js.i.simpli.fi Ads

دسته‌بندی نشده

Dpx.js.i.simpli.fi Ads حذف

Dpx.js.i.simpli.fi Ads پیام های گمراه کننده است که شما باید به جلوگیری هستند. اگر آنها ظاهر می شود، وقتی که شما گشت و گذار وب به این معنی است که سیستم شما برنامه نوع سخت متاثر شد. زیرا آنها نمایش محتوای تجاری یا مشابه بدون تایید مردم و اجازه ندهید که آنها از آن اجتناب adwares مشابه نیز به عنوان برنامه های ناخواسته (نوزادان) طبقه بندی شده. که پنجره های بازشو علل Dpx.js.i.simpli.fi ممکن است به یکی متصل سخت سیستم (اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس، گوگل کروم، و غیره) به عنوان یک پسوند و یا پلاگین در حال دیدن سایت است. این الحاقات مشکوک می تواند نفوذ به سیستم های خود خسته شده اید و سپس شروع به انجام آنچه که ایجاد می شوند برای – حمایت رانندگی ترافیک به وب سایت.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Dpx.js.i.simpli.fi Ads

به منظور اجتناب از Dpx.js.i.simpli.fi تغییر مسیر به سایت ناشناخته، شما باید جلوگیری از همه پنجره های بازشو، که این سخت ممکن است به شما ارائه می دهیم. در غیر این صورت، شما ممکن است به وب سایت های نا امن هدایت یا ممکن است سیستم شما به تهدیدات اینترنتی حتی بیشتر جدی مانند عفونت های مخرب/ویروس/تروجان را افشا کند.

چگونه ویروس Dpx.js.i.simpli.fi می تواند نفوذ به سیستم من?

توسعه دهندگان Dpx.js.i.simpli.fi با تکیه بر ناعادلانه و سوال برانگیز روش بازاریابی و توزیع است. یکی از رایج ترین روش مورد استفاده برای انتقال این سخت به سیستم های دیگر بدون موافقت صاحبان آنها به نام بسته بندی. بنابراین شما باید بسیار مراقب باشید که آنها را دانلود برنامه های رایگان/بازی/نرم افزار اغلب با لوازم جانبی اضافی پر است. نفوذ adwares مشابه اتفاق می افتد اغلب، بنابراین، ما زن و شوهر از توصیه های مفید می تواند شما را چگونه شما می توانید آنها را اجتناب. اولا شرایط توافق نامه قبل از هر گونه نصب مشکوک را بخوانید. ثانیا، کل فرایند کلیک دکمه بعدی تمام وقت با عجله. سوم، نصب و راه اندازی پیشرفته یا سفارشی را انتخاب و نصب کامل گام به گام به دنبال نزدیک. در نهایت، برداشتن علامتگذاری تمام لوازم جانبی اضافی شما نمی خواهید به نصب. اگر این نرم افزار تبلیغاتی ناخواسته سیستم شما نفوذ، ما شما را به آن را حذف کنید. شما واقعا باید حذف کنید Dpx.js.i.simpli.fi و عجله کردن به انجام این کار.

Dpx.js.i.simpli.fi حذف Dpx.js.i.simpli.fi Ads

چگونه برای حذف Dpx.js.i.simpli.fi

اگر Dpx.js.i.simpli.fi ربوده رایانه و حالا ببینید آن مزاحم پاپ آپ تبلیغاتی، شما باید بدون اتلاف زمان و اسکن دستگاه شما با قابل اعتماد و مشروع ضد جاسوس افزار, مانند SpyHunter. برای آن را برای همیشه حذف کنید، همچنین این مراحل را دنبال کنید مطمئن شوید:

نرم افزار ناشناخته از طریق لیست اضافه کردن/حذف برنامه ها را پاک کنید. برای آن، استفاده از این دستورالعمل:

 • شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> -> برنامه های (و یا اضافه کردن/حذف برنامه ها) یک برنامه را پاک کنید.
 • در اینجا، Yontoo، WebCake و دیگر نرم افزار رایگان به تازگی نصب شده نگاه کنید.
 • “حذف تغییر” را انتخاب کنید و OK برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

در نهایت، Dpx.js.i.simpli.fi از مرورگر حذف:

اینترنت اکسپلورر:

 • باز کردن اینترنت اکسپلورر، کلیک کنید “چرخ دنده” نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 • در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 • هنگامی که ‘اینترنت اکسپلورر تنظیمات بازنشانی’ پنجره ظاهر می شود، ‘حذف تنظیمات شخصی’ را بررسی کنید و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 • در نهایت، برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس:

 • موزیلا فایرفاکس باز، کلیک بر روی دکمه “فایرفاکس”.
 • سپس رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 • اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.

گوگل کروم:

 • Google Chrome را باز کنید و بر روی دکمه منو.
 • به محض این که پنجره ‘تنظیمات’ به نظر می رسد، در “نمایش تنظیمات پیشرفته” را کلیک کنید
 • تا زمانی که شما دکمه بازنشانی تنظیمات مرورگر و “تنظیم مجدد” را کلیک کنید پایین.
 • Google Chrome برای ذخیره تغییرات شروع مجدد کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Dpx.js.i.simpli.fi Ads

پاسخ دهید