چگونه برای حذف DreamDeal

دسته‌بندی نشده

DreamDeal برنامه سخت است که به عنوان یک مرورگر است افزودنی برای اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم نصب شده است. این برنامه با نرم افزار رایگان از اینترنت دانلود می شود. بسیاری از کاربران آن نفوذ متوجه به درستی فاش نشده است. به محض این که آن می شود به رایانه DreamDeal شروع نمایش پرهای که پیشنهاد گرفتن مختلف کوپن و تخفیف، به ویژه هنگامی که شما بازدید وب سایت ها مانند آمازون، Ebay، و غیره. این آگهی دریافت بسیار سرزده و هر بار که شما گشت و گذار در اینترنت مزاحم شما.

هدف DealDream این است که سود از لینک های وابسته است که به تبلیغات خود جاسازی شده است. به دنبال آن برای بهبود ترافیک وب سایت های مختلف و افزایش صفحه خود را در نتایج جستجو رتبه بندی. علاوه بر این، اطلاعات آهنگ برنامه مورد کاربران حال دیدن سایت عادات برای بهبود ارتباط تبلیغات. اساسا، شما می توانید از تخفیف برای مواردی که شما باید قبل از بررسی شده ارائه خواهد شد. با وجود آن کاملا یکی از ویژگی های مفید به نظر می رسد، این تبلیغات نمی تواند متوقف شود و آنها را خیلی زود شروع آزار.

DreamDeal همراه با بازیکنان مختلف و دیگر نرم افزار رایگان, به عنوان مثال، DVDXPlayer 3.2 سریع رایگان تبدیل ویدئو رسانه پخش 1.1, یوتیوب دانلود، و غیره آمده متوجه شده است. توزیع عادلانه نیست و اجتناب از آن در دست شما است. همه شما باید انجام دهید این است که بیشتر با مراحل نصب خود دقیق باشد و عدم انتخاب هر گزینه پیشنهاد هفته اضافی. اگر شما تمایل به آنها جست و خیز، آن را بسیار محتمل است که همه همراه به رایانه شما به طور خودکار هستند است.

تنها راه برای متوقف کردن این فعالیت مزاحم DreamDeal را از رایانه خود حذف است. نگاهی به راهنمای حذف آن در زیر را داشته باشد.

چگونه برای حذف DreamDeal

با استفاده از صفحه کنترل برای حذف اجزاء اصلی DreamDeal و نصب

 1. به صفحه کنترل بروید. در ویندوز ایکس پی/ویندوز ویستا/7. شروع -> کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه ها. در ویندوز 8. کنترل پنل در کادر جستجو وارد کنید. شما ممکن است نیاز به تایید است که شما مدیر این رایانه در هر دو مورد.
 2. دنبال DreamDeal و/یا دیگر برنامه ها در لیست برنامه ها. به طور پیش فرض, Yontoo, WebCake, از بین بردن هر چیزی “پس انداز” و یا “کوپن” مربوط به توصیه می کنم. اسکن با ضد برنامه های مخرب مانند “Spyhunter ممکن است یک ایده خوب را چه برنامه هایی باید حذف از نیز وجود دارد.
 3. ببند کنترل پنل.

DreamDeal از بین بردن از اینترنت اکسپلورر

 1. با کلیک بر روی آیکون Wench–> مدیریت افزودنی.
 2. نوار ابزارها و پسوندها را بررسی کنید. حذف همه چیز مربوط به DreamDeal و پلاگین های دیگر شما نمی دانید که توسط گوگل و مایکروسافت و یاهو و اوراکل یا Adobe ساخته شده است.
 3. گزینه ها را ببندید.

DreamDeal از بین بردن از فایرفاکس

 1. وارد کردن مورد: افزونه در زمینه آدرس.
 2. برو از طریق فهرست الحاقات و افزونه، حذف همه چیز مربوط به DreamDeal و آنهایی که شما نه می دانیم. اگر شما پسوند برای شما آشنا نیست و توسط موزیلا و گوگل و مایکروسافت و اوراکل یا Adobe ساخته شده است احتمالا شما آن لازم نیست.
 3. به صورت اختیاری, تنظیم مجدد فایرفاکس: رفتن به فایرفاکس–> راهنما (در منوی کاربران OSX). به اطلاعات عیب یابی. سپس فایرفاکس را بازنشانی کنید.

DreamDeal از بین بردن از کروم

 1. Chrome://extensions را در قسمت آدرس وارد کنید.
 2. برو از طریق فهرست الحاقات و حذف برنامه های مربوط به DreamDeal. اگر مطمئن نیستید، شما آنها را temporally غیر فعال می تواند.
 3. کروم راه اندازی مجدد. به صورت اختیاری, شما می توانید برای chrome://settings، تنظیمات پیشرفته را فشار دهید، به پایین لیست رفته و تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد را فشار دهید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف DreamDeal

پاسخ دهید