حذف Dridex

Trojan

دستورالعمل در مورد حذف Dridex

Dridex یک عفونت جدی رایانه است که ممکن است سیستم شما بدون اجازه شما وارد است. گرایش برنامه به اجرا در پس زمینه و هر گونه فعالیت قابل مشاهده را انجام خواهد شد. بنابراین بسیار محتمل است که شما هنوز متوجه حضور آن برای مدت زمان طولانی است. نسخه های دیگر از Dridex وجود دارد (به عنوان مثال، Cridex، Feodo و Bugat) در دسترس; بنابراین، شما باید اطمینان حاصل کنید که شما یک ابزار antimalware روی رایانه خود نصب شوید. اگر شما این کار، شما قادر خواهید بود برای تشخیص عفونت های جدی و از بین بردن آنها از سیستم در کوتاه ترین زمان. این که شما نیز قادر به خلاص شدن از Dridex فقط به صورت خودکار خواهد شد تاکید کرد.

اگر شما Dridex بر روی سیستم خود شناسایی است هنوز این معنی نیست که دلیل این امر منجر به عمل کاربر پشت آن حاضر نیست. یافت شده است که این تروجان عمدتا علاقه مند به بانکداری اعتبار است; بنابراین، این تعجب آور است که آن را به آنها را سرقت دنبال است. در صورتی که موفق، آن سرقت داده ها به یک فایل تبدیل و سپس ارسال آن به سرور کنترل و فرمان آن. فقط به سادگی به این معنی است که Dridex اتصال به اینترنت بدون اجازه شما نیز هست. خوشبختانه، شما این اتفاق، پاک کردن این تروجان می تواند متوقف.

شما حتی چگونه slithers Dridex بر روی کامپیوتر شما به دلیل این عفونت است که عمدتا از طریق پیوست های ایمیل اسپم توزیع متوجه ممکن است. به عبارت دیگر اگر باز کردن پیوست آن ممکن است سیستم خود را وارد کنید. در اکثر موارد، نام پیوست DSC_X.ZIP است (X مخفف 7 رقمی تصادفی). اگر کاربران جدا کردن این فایل زیپ, آنها یک سند است که می رسد منظم فایل پی دی اف اطلاع می دهد. ما توصیه نمی باز کردن آن را چون Dridex بر روی رایانه شما بارگیری خواهند شد. آن Dridex که به احتمال بسیار زیاد خود ممکن است عفونت های دیگر که به معنی آن است که بسیار مخاطره آمیز برای حفظ این تروجان در سیستم دانلود.

چگونه به حذف Dridex

شما قادر خواهید بود به Dridex خودتان را حذف کنید چون یک عفونت جدی کامپیوتر است. بنابراین، توصیه می کنیم که شما به دست آوردن یک ابزار امنیتی قابل اعتماد برای این موضوع. چرا که آن خود را در ویندوز اکسپلورر (explorer.exe) تزریق متاسفانه همه آنها Dridex حذف کنید. این بدان معنی است که شما باید سرمایه گذاری در یک نرم افزار امنیتی محبوب و کاملا قابل اعتماد است.

حذف Dridex

دانلود ابزار حذفبرای حذف Dridex

پاسخ دهید