حذف Driver Restore

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف Driver Restore

Driver Restore به عنوان برنامه های ناخواسته است که به سختی چیزی مفید در عوض می تواند شناخته شده است. این برنامه مشکوک توسعه یافته توسط شرکت 383 به نام شرکت رسانه در واقع این شرکت مسئول انتشار چنین برنامه شک نرم افزار بهینه سازی سیستم و SuperFast کامپیوتر است. همانطور که می توانید تصور کنید, این برنامه همچنین به عنوان بالقوه برنامه های ناخواسته دارای برچسب. چه بیشتر، 383 رسانه Inc. است شرکت بازاریابی آنلاین; بنابراین، Driver Restore ممکن است ربودن مرورگر خود، تغییر تنظیمات آن، دستکاری تجربه، نمایش تبلیغات آزار دهنده و سعی کنید به هدایت شما به وب سایت های وابسته.

علاوه بر این، نرم افزار Driver Restore به عنوان یک ابزار مفید برای کامپیوتر شما است که باید کمک به شما به روز رسانی ترویج است و در صورت نياز رانندگان خود را بازیابی. لطفا برای این ترفند ارزان نمی افتد و این برنامه را نصب کنید. علاوه بر این، شما به راحتی می توانید نسخه رایگان از نرم افزار Driver Restore دانلود; با این حال، برای استفاده از تمام ویژگی های که این برنامه ارائه می دهد، شما باید به خرید نسخه کامل’ آن برای $29.95 یا $39.95. ما به شدت توصیه برای خرید این برنامه و به ضایعات پول خود را در چنین برنامه های مشكوك.

driver restore حذف Driver Restoreدانلود ابزار حذفبرای حذف Driver Restore

چگونه Driver Restore می تواند نفوذ به کامپیوتر من?

همانطور که ما در بالا ذکر شده, این برنامه مشکوک پرخاشگرانه به عنوان یک ابزار مفید است که باید کمک به شما برای مدیریت درایورهای خود را تایید شده است. شما به راحتی می توانید این برنامه ناخواسته از وب سایت رسمی خود و یا از وب سایت های مختلف دانلود دانلود. با این حال، لطفا نیست که نقطه. Driver Restore به عنوان یک پیوست اضافی همراه با برنامه های رایگان سفر ممکن است علاوه بر این، میرسد. معمولا, این است که چگونه ممکن است سفر adwares و برنامه های ناخواسته است. پس ما باید برخی از اطلاعات در مورد این نرم افزار غیرقابل اعتماد تحقیق، ما آمد به این نتیجه رسید که Driver Restore نیز ممکن است سخت باشد. به همین دلیل شما باید بسیار مراقب باشید و جلوگیری از دانلود (یا خرید) برنامه ناآشنا و مشکوک. مهم نیست که این برنامه ها ممکن است قانونی، شما باید به انجام یک تحقیق کوچک و پیدا به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است در مورد برنامه های مورد نظر خود را نگاه. علاوه بر این، همیشه چه اخبار شما نصب بررسی کنید. نصب و راه اندازی ‘پیشرفته’ یا “سفارشی” گزینه را انتخاب کنید و تمامی مراحل را دنبال کنید. سعی کنید نقطه و انصراف از همه پیوست های نا آشنا. همانطور که قبل از ذکر کرده Driver Restore ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا برنامه مشابه ناخواسته به عنوان یکی ممکن است سفر.

چگونه برای حذف Driver Restore از کامپیوتر من?

ما قویا توصیه قبل از انجام هر گونه آسیب بیشتر از بین بردن این برنامه بی فایده. پول خود را برای هیچ چیز هدر ندهید و چنین برنامه های مشکوک است که به سختی چیزی مفید در عوض می تواند خرید نیست. پیروی از این دستورالعمل ساده و Driver Restore از کامپیوتر شما از بین بردن.

پوشه اسناد من (کاربر) خود را بررسی کنید و سعی کنید برای پیدا کردن پوشه Driver Restore وجود دارد (آن را در پوشه مخفی کردن ممکن است) و از بین بردن آن را از وجود دارد.

Driver Restore را از رایانه خود حذف کنید:

1. پانل کنترل کلیک شروع → → حذف برنامه.
2. هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو نصب یک برنامه، به دنبال برنامه به تازگی نصب شده/نا آشنا مانند Driver Restore یا مشابه نوشته های نا آشنا.
3. کلیک کنید “حذف برنامه” و سپس “موافق” تغییرات را ذخیره کنید.

Driver Restore را از مرورگر خود پاک کنید:

Internet Explorer:

1. باز کردن Internet Explorer، “ابزار → → مدیریت فایرفاکس’ ‘نوار ابزارها و پسوندها’.
2. در اینجا به دنبال نوشته های نا آشنا، مانند Driver Restore و “حذف” را کلیک کنید.
3. هنگامی که آن را حذف صفحه شروع خود را تغییر دهید.

Internet Explorer خود را بازنشانی کنید (اختیاری):

1. باز کردن Internet Explorer، نماد چرخ دنده یا “ابزار” → “گزینه های اینترنت” را کلیک کنید.
2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
3. برو به → ‘تنظیمات بازنشانی Internet Explorer’ ‘حذف تنظیمات شخصی”و بر روی گزینه”تنظیم مجدد”کلیک کنید.
4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا Firefox:

1. باز موزیلا Firefox، “ابزار” → “افزودنی” → “پسوند”.
2. یافتن مشکوک به دنبال نوشته های مانند Driver Restore و “حذف برنامه” کلیک کنید.
3. پس از آن، صفحه شروع را تغییر دهید.

تنظیم مجدد Firefox موزیلا شما (اختیاری)

1. باز موزیلا Firefox، رفتن به بخش “کمک” → “اطلاعات عیب یابی”.
2. اینجا را انتخاب کنید Firefox تنظیم مجدد چند بار و ‘پایان’.

Google Chrome:

1. دکمه منوی Chrome در مرورگر Google Chrome را انتخاب کنید ابزار → پسوند کلیک کنید.
2. در اینجا به دنبال ناآشنا الحاقات مانند Driver Restore و خلاص شدن از آنها را با کلیک کردن روی سطل زباله.
3. فراموش نکنید تغییر صفحه شروع.

اسکن کامپیوتر خود را با یک برنامه قابل اعتماد ضد جاسوس افزار. ما توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Driver Restore

پاسخ دهید