حذف DriverMax

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف DriverMax

DriverMax یک ابزار بهینه سازی کامپیوتر که قرار است به منظور بهبود عملکرد کامپیوتر و افزایش سرعت آن است. به عنوان توسعه دهندگان این برنامه ادعا می کنند، آن را قادر به پیدا کردن برنامه های منسوخ شده بد رجیستری و فایل های بی فایده است که کاهش سرعت کامپیوتر است. با این حال، آنها فراموش کرده به ذکر است تا زمانی که شما مجوز آن را خرید نیست که آن این کارها حذف نمی کند. پس از نصب موفقیت آمیز این برنامه مجوز کاربر برای شروع اسکن سیستم اول آن را می پرسد.

اگر این مجوز به عنوان آغاز این روش و پس از آن فراهم می کند لیستی از برنامه های منسوخ میشود. احتمال زیاد آن سپس شما به خرید مجوز آن و حذف این ورودی های ارائه دهد. قبل از وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری شما و پرداخت برای نسخه DriverMax مجوز شما باید بدانید که هشدار آن ممکن است اغراق آمیز و تنها برای فریب شما نمایش داده شده. اگر شما تصمیم به پرداخت برای نسخه مجوز، شما برای تغییر مسیر به وب سایت خاص است که شما برای ایجاد یک حساب آماده شود باید. ما توصیه می کنیم چرا که آنها ممکن است علت سرقت هویت و مشکلات مشابه چنین گزاره را نادیده گرفتن.

drivermax  حذف DriverMax

دانلود ابزار حذفبرای حذف DriverMax

اگر شما را وارد کنید نام شما و ایمیل و آدرس و اطلاعات حساس دیگر, با راه DriverMax همواره شما مزاحم ایمیل شما برای دانلود برنامه های مشکوک دیگر ارائه شروع به ارسال ممکن است. بسیار شما نادیده گرفتن ایمیل های ارسال شده توسط DriverMax و حذف نصب این نرم افزار مشکوک از سیستم توصیه می کنیم.

چگونه DriverMax می توانید رایانه را وارد کنید?

DriverMax را می توان در سایت رسمی خود که آن را به عنوان “Windows Update سودمند که درایورهای سیستم خود را یک کار بسیار آسان مرتبا” ترویج است. است سازگار با سیستم عامل ویندوز، بنابراین شما قادر به استفاده از این نرم افزار خواهد بود اگر شما استفاده از ویستا و یا سیستم عامل های دیگر. مراقب باشید که DriverMax ویروس ممکن است از طریق اخبار و یا به روز رسانی جعلی گسترش نیز می شود. شما ممکن است انتظار برای دیدن این برنامه مشکوک بر روی سیستم شما پس از نصب و راه اندازی مدیریت دانلود, مبدل ویدئویی, به روز رسانی جاوا/فلش/بازیکن جعلی و برنامه های سخت از نوع مشابه. اعلان های شما را نشان می دهد به روز رسانی رایگان برای جاوا یا فلش پلیر اعتماد ندارند! همیشه بهتر است به سایت رسمی این برنامه و دانلود آن را از آنجا است. با این حال، بندی’ روش توزیع بسیار محبوب این روزها است و شما هنوز هم DriverMax یا دیگر برنامه های ناخواسته بر روی کامپیوتر خود نصب کنید ممکن است. بنابراین، شما باید سعی کنید توجه بیشتری به مراحل نصب نرم افزار رایگان. معمولا مراحل نصب فراهم می کند یک اخطار که دیگر برنامه های کاربردی رایگان نصب خواهد شد. در صورت انتخاب گزینه نصب سریع/پایه/توصیه می شود با این حال، شما به طور خودکار برای نصب برنامه های اضافی ممکن است موافق است. همین دلیل است که کارشناسان امنیت ما توصیه مردم به انتخاب گزینه نصب پیشرفته و سفارشی، که اجازه می دهد تا روند نصب کامل ردیابی و رد چنین پیشنهاد. اگر شما در حال حاضر نصب شده DriverMax، لطفا پیام های ایمیل است که تولید آن به منظور جلوگیری از سرقت هویت و عفونت های دیگر را نادیده گرفت.

چگونه DriverMax را از رایانه خود حذف کنید؟

DriverMax برنامه مخرب خود نیست. با این حال، آن ممکن است از آسیب به شما و کامپیوتر شما برخواهد داشت. اگر شما تصمیم به حذف آن راهنمای ارسال شده در زیر را دنبال کنید و این برنامه را حذف کنید.

برای حذف DriverMax manully, ما توصیه می کنیم شما با استفاده از این مراحل:

  • شروع → → پانل کنترل برنامه ها و ویژگی های (اگر شما کاربر ویندوز XP, با کلیک بر روی اضافه کردن/حذف برنامه ها) کلیک کنید.
  • در اینجا، به دنبال DriverMax.
  • این و دیگر برنامه های مشکوک را پاک کنید.
  • برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.

اگر شما کاربر ویندوز 8, سپس در گوشه پایین سمت چپ صفحه کلیک راست کنید. هنگامی که منوی دسترسی سریع نشان می دهد صفحه کنترل را انتخاب کنید و حذف برنامه.

به سرعت DriverMax را پاک کنید، شما می توانید SpyHunter استفاده کنید.دانلود ابزار حذفبرای حذف DriverMax

پاسخ دهید