DropDownDeals حذف

دسته‌بندی نشده

قطره پایین معاملات–چگونه برای حذف این افزودنی مرورگر?

DropDownDeals است یک افزونه مرورگر است که زمانی که کاربر وارد آنلاین وب سایت های خرید کوپن تخفیف را نمایش می دهد. توسعه دهندگان از این فرمت ایالات که این فرمت را صرفه جویی در پول و زمان برای افرادی که نصب این مرورگر پلاگین، کمک می کند با این حال بسیاری از کاربران گزارش این پسوند در مرورگر اینترنت خود را بدون رضايت نصب شده بود، علاوه بر این آنها پیدا رها کردن معاملات (Yontoo) افزودنی پیچیده برای حذف.

اگر شما احساس می کنید که این افزونه بدون رضایت شما این بدان معنی است که آن را همراه با برخی از نرم افزار رایگان است که شما را از اینترنت دانلود کرده نصب شده بود نصب شده توجه کنید که پسوند DropDownDeals به عفونت ویروس مربوط است. توسعه دهندگان نرم افزار آزاد معمولا در برنامه های خود را رایگان با مرورگر فایرفاکس رایگان محصولات خود را بصورت پول در اوردن در بسته بندی هستند. در اکثر موارد رایانه کاربران می توانید نصب برنامه های افزودنی مرورگر ناخواسته چنین مانند کشویی معاملات توسط unchecking کنه چند در مراحل نصب نرم افزار رایگان اجتناب، اما متاسفانه بسیاری از کاربران اینترنت تمایل به نصب نرم افزار رایگان پروندۀ بدون توجه نزدیک به پایان می رسد تا نصب افزودنی های اضافی مرورگر و نرم افزار و مراحل نصب.

drop down deals adware DropDownDeals حذف

DropDownDeals آثار

DropDownDeals بنابراین لیست خدمت آن کوپن تخفیف برای کاربران است که نصب این افزونه مرورگر–اگر شما می خواهید برای حذف این افزونه مرورگر شما به دنبال Yontoo افزودنی در پسوند مرورگر اینترنت خود را داشته باشد فرمت قادر به استفاده از Yontoo Api است. Yontoo است معمولا مراجعه کننده به عنوان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم از آنجا که از این Yontoo لایه های افزودنی, این افزونه شناخته شده به نادیده گرفتن قانونی تبلیغات در وب سایت های مختلف (گوگل، یوتیوب، فیس بوک و غیره) و تغییر آنها را به غیر از آنهایی که مشروع است که کاربران وب سایت های مشکوک ارسال و می تواند به علت مسائل امنیتی جدی. با این حال اگر شما احساس می کنید که آن را نصب تمایلی بود و شما نمی خواهید برای دیدن معاملات کوپن در آنلاین خرید وب سایت شما راهنمای حذف ارائه شده برای از بین بردن این پسوند از رایانه استفاده کنید اگر شما بر روی کامپیوتر شما (شما با استفاده از این پسوند) از حضور آن آگاه هستند و DropDownDeals را از صفحه اصلی آن را دانلود کرده باشید شما به انجام هر گام برداشتن لازم نیست.

چگونه می توانم دریافت DropDownDeals بر روی کامپیوتر من?

همانطور که ما در حال حاضر ذکر کرده اند، DropDownDeals دستی می تواند نصب شود. با این حال، این سخت نیز می تواند داخل سیستم کامپیوتر شما همراه با برنامه های دیگر آمده است. غالبا, که نرم افزار رایگان و شاخه و تمام محصولات Yontoo است که این نرم افزار به عنوان یک جزء است. پس از آن وجود دارد می شود آن شروع به ایجاد وقفه شما در هر زمانی که شما شروع به جلسه مرور خود را. هنگامی که آنها، DropDownDeals تغییر مسیر کاربران وب سایت هایی که طراحی شده برای ارائه می دهد برای هتل ها، نمایش کلیک است ماشین اجاره تعطیلات، cruises، سفر و چیزهای دیگر. گاهی, چنین فعالیت باعث می شود مردم فکر می کنم که با مرورگر hijacker آلوده می شوند. با این حال، مهم نیست که طبقه بندی آن را به نسبت داده شده است, ما دو چیز توصیه – اجتناب از کلیک کردن بر روی چنین پنجره های بازشو و DropDownDeals را از رایانه خود حذف.

چگونه می توانم DropDownDeals را از رایانه حذف شود؟

با توجه به وب سایت رسمی خود از آن uninstalled باشد می توانید با استفاده از این مراحل:

کامپیوتر:
رفتن به منوی شروع ویندوز و سپس به کنترل پنل > افزودن/حذف (“برنامه ها و ویژگی های” در ویستا/ویندوز 7) “کلیک کنید و حذف” کنار ‘Yontoo لایه’ .

مک:
در منوی بالا به Tools > افزودنی . لوگوی لایه Yontoo را انتخاب کنید و سپس عزل کلیک کنید. توجه داشته باشید: شما نمی تواند از کامپیوتر حذف با این مراحل، نگاه کنید به دستورالعمل های فوق برای کامپیوتر.

در نهایت، همه چیز پاک چه آنلاین تلویزیون HD، PutLockerDownload، TornTV، Yontoo، 1ClickDown، 1ClickDownloader، FB عکس زوم، GoPhoto.it، HDvid کدک، IB Updater، نوار ابزار Incredibar، OneClickDownload، OneClickDownloader و همچنین اسکن متصل است توصیه می شود کامپیوتر خود را با Spyhunter و یا دیگر ضد بدافزارها برای حذف عفونت ممکن است از کامپیوتر شما.

دانلود ابزار حذفبرای حذف DropDownDeals حذف

پاسخ دهید