DVDVideoSoft Toolbar حذف

دسته‌بندی نشده

آیا می دانید چه DVDVideoSoft Toolbar

DVDVideoSoft Toolbar یک مرورگر است افزودنی که توسط مجرا نوار ابزار پلت فرم طراحی و که می تواند کار در اینترنت اکسپلورر و موزیلا فایرفاکس است. DVDVideoSoft Toolbar است در downloadmytoolbar.com/DVDVideoSoft/download.html; با این حال، آن را نیز ممکن است به نوار ابزار در یکی دیگر از راه به دست آوردن است. نصب نوار ابزار می توانید به فایل نصب برنامه رایگان متصل شده، اگر می خواهید با خیال راحت نصب برنامه انتخاب شده تا همیشه با توجه به شرایط استفاده پرداخت. چه تر است, فایل نصب نوار ابزار موجود در downloadmytoolbar.com شامل TuneUp تاسیسات 2013.

چگونه کار می کند DVDVideoSoft Toolbar؟

DVDVideoSoft Toolbar ممکن است جذاب برای کاربران کامپیوتر فعال که بازی مختلف از بازی های رایانه ای می باشد. نوار ویژگی های یک لینک به یک سایت بازی آنلاین که در آن بازی های مختلف در دسترس هستند. علاوه بر این، کاربر می تواند دسترسی به یوتیوب، ایمیل notifier استفاده، پیش بینی آب و هوا را بررسی کنید و سه بازی. مهم است به یاد داشته باشید که DVDVideoSoft Toolbar رایگان قیمت مقایسه برنامه های ترویج است. به عنوان مثال، شما می توانید فعال ارزش واژهنامه، که شامل CouponBuddy، PriceGong و دیگر مرورگر فایرفاکس که کوپن و تبلیغات مطابق درخواست جستجوی خود را تولید.

چرا شما نیاز به حذف DVDVideoSoft Toolbar؟

برای حذف DVDVideoSoft Toolbar به عنوان آن می توانید تنظیمات مرورگر خود را تغییر دهید بهتر است. به عنوان مثال، موتور جستجوی پیش فرض و صفحه اصلی با search.conduit.com قابل تعویض است. اگر شما چک چگونه موتور جستجو در اینترنت اکسپلورر ارائه شده است، شما را پیدا کنید که آن را به عنوان DVDVideoSoftTB سفارشی جستجو در وب ارائه شده است. این همان مجرا جستجو، جایی که شما باید از مرورگر شما از بین بردن است.

موتور جستجو می توانید لینک به وب سایت تبلیغاتی تولید؛ علاوه بر این، این نمایش تبلیغات در صفحه راه اندازی. بی اعتنایی آن تبلیغات به منظور به حداقل رساندن خطر ابتلا به کامپیوتر با تروجان ها و دیگر تهدیدات بدافزارها و یا نرم افزارهای جاسوسی آلوده مزاحم.

چگونه برای حذف DVDVideoSoft Toolbar

اگر شما پیاده سازی ابزار حذف نرم افزارهای جاسوسی حذف DVDVideoSoft Toolbar یک روش ساده است. اگر شما نمی خواهید به دستورالعمل های زیر را دنبال کنید، SpyHunter را نصب کنید. آن در حال حاضر توسط بسیاری از کاربران برای از بین بردن تهدیدات مختلف کامپیوتر DVDVideoSoft Toolbar است و یکی از برنامه های کاربردی است که به راحتی از کامپیوتر توسط ابزار توصیه شده می توان حذف انتخاب شده اند. آن را به کشف چگونه به راحتی شما می توانید از برنامه های ناخواسته خلاص و خودتان محافظت از تهدیدات خطرناک تر را نصب کنید.

DVDVideoSoft Toolbar حذف

ویندوز ویستا و ویندوز 7

 1. باز کردن منوی شروع .
 2. با کلیک روی کنترل پنل –> حذف یک برنامه.
 3. نرم افزار ناخواسته را حذف کنید.

ویندوز ایکس پی

 1. باز کردن منوی شروع .
 2. با کلیک روی کنترل پنل –> افزودن یا حذف برنامه ها.
 3. حذف نوار ابزار DVDVideoSoftTB.

ویندوز 8

 1. کلید Windows را فشار دهید.
 2. نوع کنترل پنل.
 3. این نماد از صفحه کنترل ظاهر می شود، کلیک کنید.
 4. حذف یک برنامه را انتخاب کنید و حذف نوار ابزار ناخواسته.

حذف DVDVideoSoft Toolbar از اینترنت اکسپلورر و موزیلا فایرفاکس

اینترنت اکسپلورر

 1. Alt + Tرا فشار دهید.
 2. گزینه های اینترنتکلیک کنید.
 3. در زبانه عمومی، در صفحه اصلی را تغییر دهید.
 4. درخواسترا کلیک کنید.
 5. در قسمت جستجو، روی تنظیمات کلیک کنید و ارائه دهنده جستجو را تغییر دهید.

موزیلا فایرفاکس

 1. Alt + Tرا فشار دهید.
 2. گزینه هارا کلیک کنید.
 3. در زبانه عمومی، در صفحه اصلی را تغییر دهید و OKرا کلیک کنید.
 4. برنامه های افزودنیکلیک کنید و Ctrl + Shift + A را فشار دهید.
 5. افزونه مرورگر ناخواسته را حذف کنید.
 6. زبانه را ببندد.
 7. نماد موتور جستجو در سمت چپ کادر جستجو کلیک کنید و تغییر موتور جستجو.

پس از پایان حذف رایانه را اسکن کنید. برای پیاده سازی یک اسکنر قابل اعتماد به عنوان این است که چگونه شما می توانید پیدا پنهان قطعات ناخواسته است که باید از کامپیوتر حذف شود بهتر است.دانلود ابزار حذفبرای حذف DVDVideoSoft Toolbar

پاسخ دهید