حذف dwm.exe

Trojan

دستورالعمل های مربوط به dwm.exe برداشتن (حذف dwm.exe)

dwm.exe فایل ویندوز مشروع است. این همچنین به عنوان مدیر پنجره های دسکتاپ و در پوشه C:WindowsSystem32 قرار دارد. اجرایی را می توان در ویندوز 7، ویندوز ویستا و سیستم عامل های ویندوز دیگر یافت می شود. اندازه معمولا حدود 50 مگابایت است. این فرآیند بخشی از رابط کاربر گرافیکی دسکتاپ و مسئول چنین اثرات گرافیکی ویندوز شفاف، Aero، ریز عکسها به میلهتکلیف زنده، سیستمهای Flip3D و دیگران است.

این روند تا مقدار زیادی از منابع سیستم استفاده نمی کند و اگر آن فایل های واقعی، شما باید هر گونه مشکلی با آن داشته باشد. با این حال، فایل های مخرب می تواند نام های مختلف را داشته باشد. اگر فایل مضر به نام dwm.exe سیستم خود را وارد کرده و باعث آسیب به کامپیوتر شما، شما باید dwm.exe بدون تاخیر خاتمه دهد.

dwm.exe  حذف dwm.exe

dwm.exe چگونه کار می کند؟

چند نشانه که شما باید بدانید اگر شما می خواهید برای تعیین اگر dwm.exe که شما در سیستم خود را مشروع وجود دارد یا نه. اگر شما فایل اجرایی و هر جایی غیر از پوشه C:WindowsSystem32 اول از همه، سپس شما در حال حاضر دلیلی برای نگران است. اگر باز وظیفه مدیریت ویندوز و dwm.exe که استفاده می کند تا گیگابایت از منابع سیستم را مشاهده کنید همچنین شما که چیزی اشتباه است می توانید مطمئن باشید.

ویروس است که به صورت مبدل به عنوان یک فایل مشروع متعلق به خانواده تروجان. آن می توانید از رجیستری به منظور جلوگیری از فایروال ویندوز یا نرم افزار ضد ویروس از متوقف کردن آن اضافه کنید. اغلب این مورد که کاربران کامپیوتر حتی فایل بر روی کامپیوتر خود و یا چگونه او آن در وهله اول به دست آورد متوجه است. فایل مخرب می تواند وارد کامپیوتر خود را با کمک از پیوست های ایمیل اسپم, تبلیغات جعلی، لینک نرم افزار بسته نرم افزاری به خراب و به همین ترتیب. آن می تواند باعث آسیب جدی به سیستم شما. شما ممکن است تجربه کند فراز و سقوط، بعضی از برنامه ها ممکن است بدون واکنش، تنظیمات مرورگر ممکن است گرفتن تغییر یافته و به همین ترتیب. عفونت نیز توانایی به سرقت اطلاعات شخصی خود است. هر چه زودتر شما خلاص شدن از dwm.exe بهتر است.

چگونه به حذف dwm.exe

از آنجا که شما در برخورد با خطر مخرب، شما نیاز به از بین بردن dwm.exe بلافاصله. را که شما مجبور به استفاده از ابزار قدرتمند ضد بدافزارها. عنوان اجرایی تنها عنصر است که شما نیاز به خلاص شدن از شر dwm.exe کتابچه راهنمای کاربر حذف بهتر است نیست. به منظور dwm.exe و فایل های مخرب دیگر را کاملا حذف، شما باید اجرای ابزار حذف تروجان. دانلود ابزار و اجازه دهید آن را در سیستم خود را اسکن. هنگامی که آن را تشخیص انگل, آن dwm.exe یک بار و برای همه حذف خواهد شد. به نگرانی در مورد مشکلات مشابه در آینده به عنوان ضد بدافزارها را حفاظت از کامپیوتر شما را از خطرات آنلاین مختلف را داشته باشد.

حذف dwm.exe

دانلود ابزار حذفبرای حذف dwm.exe

پاسخ دهید