حذف Dynamo Combo

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف Dynamo Combo

Dynamo Combo نرم افزار پشتیبانی از تبلیغ است. آن متعلق به SuperWeb LLC و شبیه به برنامه های دیگر این شرکت Girafarri HypeNet SnipSmart Grassmow SaveOn و بسیاری دیگر. نرم افزار به عنوان یک ابزار است که شما تجربه مرور بهبود ترویج. سایت رسمی Dynamo Combo بسیار شبیه به صفحات دیگر SuperWeb است.

آن را مي خواند “تبدیل وب سایت با Dynamo Combo”، با این حال، زمانی که شما کلیک کنید دکمه شروع در حال حاضر، هیچ چیز اتفاق می افتد. برای دانلود برنامه اینجا که بدان معنی است که آن را از طریق توزیع شده همراه بارگیری است. که هرگز نشانه خوبی است. اگر شما این سخت بر روی کامپیوتر شما نصب شده، پیشنهاد می کنیم شما حذف Dynamo Combo بدون تردید.

Dynamo Combo screenshot حذف Dynamo Combo

دانلود ابزار حذفبرای حذف Dynamo Combo

Dynamo Combo چگونه کار می کند؟

پاسخ کوتاه به این سوال می شود: آن را نمی کند. حداقل نه در راه آن قرار است. همه نشانی از نرم افزار این است که شما در حال حاضر با داده های مختلف تجاری است که ممکن است کاملا بی ربط به شما. هدف اصلی از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم برای تولید ترافیک برای سایت های مرتبط آن است. آن هر چه آن را به منظور دستیابی به این هدف می تواند انجام دهد. شما ببینید بازشو پاپ unders، آگهی ها، لینک، در متن آگهی، تبلیغات ویدئویی و حمایت. اگر شما نمی خواهید به خطر امنیت کامپیوتر شما را بر روی آنها کلیک کنید. Adverts به راحتی جعلی ممکن است و می تواند منجر به نرم افزارهای مخرب نفری، صفحات شما و کلاهبرداری اینترنتی دیگر.

اگر بدانم که چگونه شما می توانید از برنامه های مشابه در آینده، شما نیاز به نگه داشتن در ذهن یک چیز. وقتی دانلود نرم افزار رایگان از نرم افزار شخص ثالث های سایت های میزبانی آن اغلب همراه با برنامه های اضافی می آید. انتخاب حالت نصب پیشرفته و یا سفارشی و عدم انتخاب اختیاری ارائه می دهد. که راه شما هنوز هم قادر به دست آوردن نرم افزار خود را انتخاب و با برنامه های کاربردی بی فایده مانند adware و یا مرورگر هواپیماربایان گیر می خواهد. در حال حاضر، شما باید تمرکز بر حذف Dynamo Combo.

چگونه به حذف Dynamo Combo

اگر شما می خواهید برای از بین بردن Dynamo Combo و تبلیغات خود را از مرورگر خود، شما باید یکی از دو گزینه زیر را انتخاب کنید: حذف دستی یا اتوماتیک. اگر می خواهید حفاظت کامل سیستم شما باید بروید برای یک ثانیه. دانلود ابزار ضد بدافزارها و اجازه دهید آن را کلاهبرداری کامپیوتر شما. پس از آن انجام شده است، نرم افزار Dynamo Combo و دیگر تهدیدات خاتمه خواهد یافت. آن نیز از انگل های مشابه مبتنی بر اینترنت کامپیوتر شما در آینده سپر خواهد شد. این گزینه به خصوص موثر باشد اگر شما فکر می کنم شما ممکن است عفونت های دیگر در سیستم شما است. اگر با این حال، شما می خواهم به حذف Dynamo Combo دستی، شما می توانید دستورالعمل زیر مقاله ارائه شده استفاده کنید.

حذف Dynamo Combo

حذف Dynamo Combo از ویندوز 8

  • حذف جذابیت نوار تنظیمات کنترل پنل → → → → Dynamo Combo عزل برنامه →

حذف Dynamo Combo از ویندوز XP و 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها و حذف برنامه → → Dynamo Combo حذف و پاک.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Dynamo Combo

پاسخ دهید