حذف Easy Driver Pro

دسته‌بندی نشده

دشوار است به رده تنها یک پین به برنامه Windows مشکوک Easy Driver Pro. برخی آن را به عنوان سرکش مخفی شناسایی و دیگران در حال حاضر آن را به عنوان یک برنامه مخرب، داده های خصوصی جمع آوری. ما آن به عنوان یک توله سگ یا بالقوه نامطلوب برنامه چون وعده کمک به شما را برآورده کند و به دلیل آن ممکن است نصب شده توسط حادثه همراه با برنامه های شخص ثالث دیگر نامطلوب فهرست کنیم. ما فکر می کنیم حتی اگر به عنوان مخرب برخی از محققان مخرب آن را به ادعا نیست که شما Easy Driver Pro از سیستم باید حذف. ادامه خواندن این گزارش و به زودی به اندازه کافی به آن خواهد شد به شما که نرم افزار مشکوک که قابل اعتماد نیست روشن.

Easy Driver Pro حذف Easy Driver Pro

دانلود ابزار حذفبرای حذف Easy Driver Pro

وب سایت رسمی از برنامه easydriverpro.com است. با این حال، بسیاری از کاربران کامپیوتر آن را از این سایت دانلود. هنگامی که آن را معرفی همراه با برنامه های کاربردی دیگر همانطور که قبلا ذکر شده, نرم افزار اغلب توسط حادثه نصب شده است. ما را کشف کرد که شما ممکن است نیاز به حذف Easy Driver Pro اگر شما به دست آوردن نرم افزار با Brothersoft Tucows و نصب کننده شخص ثالث دیگر ترویج. پس از نصب، این برنامه بلافاصله شما را با یک اسکنر جعلی گزارش حاضر و شما را به نصب درایورهای سیستم جدید عجله خواهد شد. هشدارهای بازشو Easy Driver Pro نشان می دهد چرا که این فقط یک ترفند برای متقاعد کردن شما به پرداخت برای نسخه کامل ($29.95) یک برنامه کاملا بی فایده است که درایور های منسوخ شده بر روی سیستم شما یافت شده اند اعتماد ندارند. توجه داشته باشید که این دلیل شما باید EasySpeedPC را حذف کنید (همان توسعه دهنده: پروبیت، نرم افزار با مسئولیت محدود)، مطلوب کامپیوتر افزایش GoFastPc و دیگر برنامه های مشابه. خوشبختانه، حذف Easy Driver Pro پیچیده است و کاربران حتی بی تجربه می تواند آن را اداره کند.

حتی اگر شما نیاز به حذف Easy Driver Pro تجربه، شما ممکن است مشکل با حذف برنامه های شخص ثالث اخلال. اگر شما خوش شانس Easy Driver Pro بر روی کامپیوتر با برنامه های بی ضرر اما بی فایده است که به آسانی به حذف نصب خواهد شد. با این حال، نرم افزار با نرم افزارهای مخرب نیز نصب شود. با توجه به این, ما مصرانه شما را به نصب نرم افزار حذف خودکار نرم افزارهای مخرب بدون تاخیر بیشتر.

Easy Driver Pro را از ویندوز حذف کنید

از ویندوز 8 حذف کنید:

  1. را انتخاب کنید و دسترسی به مترو UI صفحه کلیک راست کنید هر کجا همه واژهنامه.
  2. صفحه کنترل برای باز کردن منو و سپس کلیک کنید را انتخاب کنید لغونصب یک برنامه،.
  3. راست کلیک بر روی برنامه های شما را حذف کنید و انتخاب کنید انتخاب کرده اند عزل.

حذف از ویندوز ویستا و ویندوز 7:

  1. حرکت به سمت چپ نوار وظیفه و دکمه ویندوز در شروع کلیک کنید.
  2. در منوی ارائه کنترل پنل کلیک کنید و به حرکت یک برنامه را پاک کنید.
  3. در حال حاضر راست کلیک کنید برنامه شما می خواهید برای حذف از را انتخاب کنید و کامپیوتر عزل.

حذف از ویندوز ایکس پی:

  1. حرکت به نوار وظیفه کلیک کنید شروع و در منوی انتخاب کنترل پنل.
  2. افزودن یا حذف برنامه ها دوبار کلیک کنید و Easy Driver Pro را پیدا کنید.
  3. کلیک کنید برنامه نامطلوب و انتخاب گزینه ارائه شده حذف.

Easy Driver Pro برنامه ناخواسته است که خدمات قابل اعتماد و یا مفید وجود نداشته است. همه که برنامه ارائه گزارش اسکن جعلی است و شما به خرید نسخه ارتقا یافته توله سگ را هل. شما لازم نیست به صرف یک سکه در این برنامه بی ارزش. در عوض, شما باید عجله به Easy Driver Pro حذف و نصب نرم افزار امنیتی مشروع و قابل اعتماد به شما هشدار درباره خطرات واقعی و راه حل های واقعی را به شما ارائه.دانلود ابزار حذفبرای حذف Easy Driver Pro

پاسخ دهید