حذف Email Fanatic Toolbar

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف Email Fanatic Toolbar

Email Fanatic Toolbar به عنوان برنامه ای که به شما این امکان را می دهد شما را به دسترسی به حساب ایمیل خود را در کلیک یک ترویج است. وب سایت رسمی خود، emailfanatic.com، همچنین ادعا می کند که با ابزار شما قادر به تبدیل، ذخیره و ارسال فایل های رایگان و دریافت هشدار فوری رسانه های اجتماعی خواهد بود. Email Fanatic Toolbar توسط سؤال است که بدان معنی است که آن می آید با یک کادر جستجو است که در نوار ابزار نشان داده شده است.

علاوه بر این, در طول نصب شما اگر شما مایل به تنظیم صفحه اصلی خود برگه جدید و پیش فرض جستجو ارائه دهنده Ask.com خواسته خواهد شد. اگر شما هنوز سازمان ملل تیک تیک جعبه با این ارائه می دهد، تغییرات به طور خودکار ساخته خواهد شد. اگر می خواهید Email Fanatic Toolbar را از رایانه خود حذف این مقاله شما را با آن می تواند کمک.

Email Fanatic Toolbar  حذف Email Fanatic Toolbar

دانلود ابزار حذفبرای حذف Email Fanatic Toolbar

Email Fanatic Toolbar چگونه کار می کند؟

Email Fanatic Toolbar متعلق به Mindspark شبکه تعاملی و شبیه به سایر برنامه های کاربردی این شرکت مانند DailyImageBoard، InternetSpeedTracker، در حال اجرا متعصب، جدا کردن نخبگان و نوار ابزارهای دیگر است. پس از نصب، متعصب ایمیل به عنوان یک نوار ابزار به همه مرورگر شما اضافه خواهد شد. این زیر کادر آدرس ظاهر می شود و حاوی چنین دکمه های دسترسی سریع به فایل های تبدیل, جی میل چشم انداز پست الکترونیکی یاهو، AOL ایمیل و دیگران. شما بخواهید کادر جستجو در آن نیز مراجعه کنید. نوار ابزار شما ممکن است به سایت های ناآشنا هدایت کنید و با تبلیغات بازرگانی ارائه شده است.

مسئله اصلی با نرم افزار اگر چه یک سایت رسمی است که آن نیز همراه با دیگر نرم افزار رایگان سفر است. همراه با نوار ابزار شما ممکن است برنامه های کاربردی بالقوه ناخواسته یا آگهی پشتیبانی می شود دست آوردن. اگر شما نمی خواهید برای مقابله با ویژگی های منفی خود این برنامه ها، باید حذف شود. علاوه بر این، نوار ابزار اغلب تغییر تنظیمات مرورگر خود مانند صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض است که چیزی است که کاربران کامپیوتر معمولا با راضی نیست. اگر شما نیست برنامه Mindspark مفید، شما باید Email Fanatic Toolbar به خاتمه دهد.

چگونه به حذف Email Fanatic Toolbar

اگر می خواهید Email Fanatic Toolbar را از رایانه خود حذف شما که از طریق کنترل پنل انجام دهید. در صورتی که تنظیمات مرورگر خود را توسط Ask.com اصلاح شده اند، شما ممکن است بخواهید آنها را نیز بازیابی. دستورالعمل زیر شما را با هر دو از این وظایف کمک می کند. اگر می خواهید مطمئن شوید که کامپیوتر خود را تمیز و امن است، با این حال، شما برای حذف خودکار Email Fanatic Toolbar عوض باید بروید. هنگامی که شما دانلود و نصب ضد بدافزارها، این سیستم خود را اسکن و شناسایی تمامی برنامه های مضر و پرونده ها. این نرم افزار از بین بردن Email Fanatic Toolbar همراه با این تهدیدها و محافظت از کامپیوتر شما از آینده عفونت آنلاین.

حذف Email Fanatic Toolbar

Email Fanatic Toolbar را پاک کنید:

حذف Email Fanatic Toolbar از ویندوز 8

  • حذف پیروزی + تحقیق → ورودی کنترل → OK → → → برنامه حذف ایمیل متعصب

حذف Email Fanatic Toolbar از ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → متعصب ایمیل حذف

از بین بردن Email Fanatic Toolbar از ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → ایمیل متعصب →

بازنشانی تنظیمات مرورگر شما:

موزیلا Firefox

  • Alt + H → Firefox کمک → تازه Firefox → تازه Firefox → پایان

Google Chrome

  • تنظیم مجدد alt + F تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازنشانی تنظیمات →

Internet Explorer

  • تنظیم مجدد کلیدهای alt + T گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → → حذف تنظیمات شخصی

دانلود ابزار حذفبرای حذف Email Fanatic Toolbar

پاسخ دهید