حذف En.eazel.com

Browser Hijacker

دستورالعمل در مورد حذف En.eazel.com

En.eazel.com موتور جستجو است که با هدف کمک به شما در پیدا کردن آنچه شما سریعتر به دنبال است. موتور جستجوی موارد تکراری را حذف می کند و کاربر با نتایج جستجو مرتبط فراهم می کند. اما واقعا چنین است؟ هنگامی که دسترسی مستقیم مانند هر سایت En.eazel.com بازده یاهو نتایج جستجو است، که شما به راحتی می توانید دسترسی بدون کمک En.eazel.com. با این حال، بسیاری از کاربران کامپیوتر می grumbling مورد En.eazel.com به دلیل آن است که توسط مرورگر hijacker گسترش. موتور جستجو بر روی اینترنت اکسپلورر, گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس, طول می کشد اما مهم توجه داشته باشید که به جای یاهو جستجو En.eazel.com تغییر مسیر به موتورهای جستجو است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف En.eazel.com

نمایش موتور جستجو ضرر حمایت لینک که “تبلیغات” نشاندار شده هستند. اگر شما تا کنون سعی روی لینک، شما احتمالا دانم که آنها ممکن است به هیچ چیز مشترکی با عبارات جستجو را داشته باشد. حتی اگر موتور تلاش برای کاربران خود را با محتوای مربوطه ارائه، همیشه وجود دارد شانس است که شما با لینک بی ربط یا حتی خراب ارائه خواهد شد. همیشه بهتر است به حذف En.eazel.com و نه به هر گونه صفحات بیشتر هدایت است.

مورد En.eazel.com چه باید بدانم؟

Hijacker مرورگر ترویج En.eazel.com کلیدهای میانبر سریع خود را به مرورگرهای، اصلاح می کند که بدون اجازه شما انجام شده است. Hijacker مرورگر می افزاید: آدرس جستجو موتور به خط جعبه هدف پس بارهای En.eazel.com که هر بار که شما برای راه اندازی مرورگر، حتی اگر تغییر تنظیمات دستی. چگونه می توانید دسترسی خط هدف اینجا است: راست کلیک بر روی میانبر و برگه میانبر باز. به منظور به درستی کار مرورگر، نماد گذشته در خط هدف علامت نقل قول غیرمعتبر است.

eazel حذف En.eazel.com

اگر مرورگر شما توسط En.eazel.com ربوده می شوند، شانس هستند که کامپیوتر شامل برخی از برنامه های نامطلوب دیگر. Hijacker مرورگر به همراه با برخی از برنامه ها از جمله میز 365 و شروع سریع شناخته شده است. اگر می خواهید تنظیمات مرورگر حذف این جزء است. محل فایل در سیستم عامل بستگی دارد. در حالی که در ویندوز 7، شما فایل به نام C:Users[USER می توانید بر روی ویندوز XP فایل در C:Documents و DataWPM UsersApplication SettingsAll، واقع شده است] AppDataRoamingWPM.

آن رفتار hijacker مرورگر با مرورگر هواپیماربایان به نام nationzoon.com awesomehp.com aartemis.com و برخی دیگر در ارتباط است. بصری, شما ممکن است هیچ شباهت میان این ارائه دهنده جستجو; با این حال، هنگامی که در حال حاضر بر روی کامپیوتر، هواپیماربایان مرورگر بسیار شبیه رفتار نمایشگاه.

چگونه برای حذف En.eazel.com

بسیار بهتر است En.eazel.com از کامپیوتر حذف به منظور جلوگیری از آسیب و داده های از دست دادن است. در زیر شما دستورالعمل در مورد چگونگی حذف برنامه های ناخواسته و تنظیمات مرورگر را تغییر دهید پیدا کنید. با این حال، بهترین نتیجه اگر شما پیاده سازی ابزار حذف نرم افزارهای جاسوسی حاصل خواهد شد. ابزار قدرتمند ضد جاسوس باید برنامه های بحث شده در بالا hijacker مرورگر و بسیاری از دیگر تهدیدات را حذف کنید. اگر شما یک ابزار قابل اطمینان، آن زمان شما تجدید نظر امنیت خود را آنلاین است.

En.eazel.com از مرورگر از بین بردن

اینترنت اکسپلورر

1. Alt + T را فشار دهید و گزینه های اینترنت کلیک کنید.
2. باز کردن زبانه عمومی و صفحه اصلی را تغییر دهید.
3. OK را کلیک کنید.
4. کلیدهای Alt + T را فشار دهید و افزودنی های مدیریت کلیک کنید.
5. ارائه دهندگان جستجو کلیک کنید و مجموعه ای از یک ارائه دهنده جستجوی جدید.

موزیلا فایرفاکس

1. Alt + T را فشار دهید و گزینه های کلیک کنید.
2. تغییر صفحه اصلی بر روی زبانه عمومی.
3. نماد موتور جستجو در کنار کادر جستجو کلیک کنید و مجموعه ای از یک ارائه دهنده جستجوی جدید.

گوگل کروم

1. Alt + F را فشار دهید.
2. تنظیمات را انتخاب کنید.
3. در هنگام راه اندازی، آخرین گزینه را انتخاب کنید و تنظیم صفحات کلیک کنید.
4. تنظیم یک صفحه جدید راه اندازی کنید.
5. در قسمت جستجو، مدیریت موتورهای جستجو را کلیک کنید و انتخاب یک ارائه دهنده جستجوی جدید.دانلود ابزار حذفبرای حذف En.eazel.com

پاسخ دهید