حذف Enhanced-search.com

Browser Hijacker

Enhanced search(Enhanced-search.com)??

Enhanced search (یا Enhanced-search.com) یک موتور جستجو بسیار تردید است که مرورگر شما ممکن است ربودن است. اگر صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را به Enhanced-search.com بدون تصویب مستقیم خود را تغییر داده شده اند، به این معنی که Enhanced search ویروس سیستم شما نفوذ کرده. نگران نباشید، این hijacker ویروس محسوب و به سختی رایانه شما آسیب برساند. با این حال، به منظور بازگرداندن مرورگر خود را به خوبی شما Enhanced search از سیستم خود حذف باید. ما بررسی این موتور جستجو مشکوک و متوجه زن و شوهر از اشکالاتی که به آن است. اول از همه، موتور جستجو Enhanced-search.com بسیار نامطمئن و ناپایدار است. شما ممکن است نتایج جستجو جستجو تغییر که با حمایت پیام ها و لینک های مشکوک دیگر پر شده است. علاوه بر این، Enhanced-search.com شما را به وب سایت تحت حمایت است که کاملا نامربوط به واژه های جستجوی شما می رویم به نوع هدایت ممکن است. آن می توانید به رایگان برنامه های مختلف، مانند پی دی اف سازندگان موسیقی و ویدئو بازیکن، و غیره همراه است. این برنامه در نظر گرفته به طور بالقوه ناخواسته چون معمولا آن نه به روشنی درباره آن در طول نصب و راه اندازی نرم افزار انتخاب شده خود را فاش شده است و چرا این برنامه باعث تغییرات در سیستم شما بدون اجازه شما پرسیدن.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Enhanced-search.com

یک بار داخل، این برنامه تغییرات اصلی و پیش فرض جستجو ارائه دهنده خود را به Enhanced-search.com. اگر شما با استفاده از این وب سایت، شما به زودی که این نتایج جستجو قابل ارائه اطلاع می دهد. جای شما را لیست حمایت وب سایت ها و آگهی ها را ببینید. این بدان معنی است که شما به راحتی به ناشناخته و یا مخرب وب سایت های که سعی کنید چیزی برای فروش و یا حتی شامل عفونت هدایت شود می تواند. علاوه بر این, شما قادر به ایجاد هر گونه جستجو کارآمد نخواهد. توجه به آنچه در جریان است در مرورگر خود و اگر شما به عنوان آن استفاده می شود که صفحه شروع خود را همان نیست، پیدا کردن دلیل است چرا که اتفاق افتاده است.

remove enhancedsearch حذف Enhanced search.com

Enhanced search معمولا با اخبار sharewares و برنامه های شخص ثالث دیگر سفر. این روش توزیع به نام بسته بندی و این روزها بسیار رایج است. شما ممکن است این موتور جستجو به کامپیوتر خود را بدون توجه به آن اضافه کنید. نفوذ این برنامه ناخواسته حق پس از نصب برنامه رایگان تردید اتفاق می افتد ممکن است. به عبارت دیگر Enhanced-search.com مه سفر همراه با برنامه های رایگان به عنوان پیوست اضافی. نگران نباشید، ما به شما چند راهنمایی در مورد چگونه به حفاظت رایانه شما از مزاحمان مشابه ناخواسته می دهد. اولین چیزی که شما باید انجام دهید برای جلوگیری از برنامه های ناآشنا بدون چک کردن آنها را اول است. باید شرایط و مقررات قرارداد قبل از نصب هر گونه تردید سیاست و روش نصب و راه اندازی پیشرفته یا سفارشی را انتخاب کنید. اگر شما این کار، شما به وضوح این برنامه به اندازه کافی امن است و اگر حمل آن هر افزونه های ناخواسته و یا برنامه های مشکوک را ببینید.

چگونه برای حذف Enhanced-search.com

همانطور که ذکر شده قبل از Enhanced-search.com به عنوان یک برنامه مخرب؛ در طبقه بندی شده است با این حال، اگر این hijacker را بر روی سیستم شما ترک عواقب ممکن است شدید باشد. کامپیوتر شما ممکن است تجربه slowdowns سیستم تبلیغات و تغییر مسیر های مختلف. اگر متوجه تغییر مسیر Enhanced-search.com راهنمای زیر را دنبال کنید و حذف این hijacker.دانلود ابزار حذفبرای حذف Enhanced-search.com

حذف نرم افزار، که مربوط به ویروس Enhanced-search.com:

1. کلیک کنید شروع -> کنترل پنل -> حذف یک برنامه.
2. هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو برنامه به دنبال برنامه به تازگی نصب شده/نا آشنا مانند 215 برنامه ها یا برنامه های عالی.
3. کلیک کنید “حذف برنامه” و سپس “موافق” تغییرات را ذخیره کنید.

تنظیم مجدد مرورگر شما (گوگل Chrome، موزیلا Firefox و Internet Explorer):

Internet Explorer:
1. باز کردن Internet Explorer، کلیک بر روی آیکون چرخ دنده و یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
3. برو–> ‘Internet Explorer تنظیمات بازنشانی’ “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.
5. صفحه اصلی خود را تغییر دهید.

موزیلا Firefox:
1. باز کردن موزیلا Firefox، به “کمک” بخش -> ‘اطلاعات عیب یابی’.
2. اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد Firefox” چند بار و ‘پایان’.
3. در نهایت، صفحه اصلی خود را تغییر دهید.

گوگل Chrome:
1. کلیک بر روی دکمه منوی Chrome در مرورگر گوگل Chrome، تنظیمات را انتخاب کنید–> تنظیمات پیشرفته نشان می دهد.
2. در اینجا به دنبال دکمه بازنشانی تنظیمات مرورگر است.
3 “برای تکمیل این وظیفه تنظیم مجدد” کلیک کنید.

پاسخ دهید