حذف EnjoyCoupons

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف  EnjoyCoupons

EnjoyCoupons برنامه مشكوك است که پیام های بازرگانی ممکن است باعث شود در حالی که کاربر گشت و گذار وب است. اگر این پلاگین مرورگر سرکش hijacks مرورگر خود، شما احتمالا متوجه تن تحریک کننده، آزار دهنده و آگهی های بی ربط. علاوه بر آن، شما همچنین ممکن است شروع از EnjoyCoupon تغییر مسیر ها و مشکلات مشابه رنج می برند. آیا می خواهید مردم به آنها مراجعه کنید یا نه آنها به طور معمول اجرا می شوند. علاوه بر این، برنامه های پشتیبانی از آگهی مشابه ممکن است طراحی شده برای جمع آوری مردم عادات مرور با قصد استفاده از این اطلاعات برای تبلیغات هدفمند و پیگیری.

دانلود ابزار حذفبرای حذف EnjoyCoupon

چون این برنامه آغاز چنین فعالیت کاربر پشت، ویروس ها EnjoyCoupon به عنوان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و ناخواسته برنامه (توله سگ) طبقه بندی شده است. ما به شدت توصیه نادیده گرفتن آگهی های خود و همچنین از بین بردن آن را از سیستم. اگر شما رنج می برند از پنجره های بازشو ها EnjoyCoupon، قانون حاضر و به محض این که شما می توانید این مزاحم ناخواسته را حذف کنید. سریع به عنوان شما عدل sas EnjoyCoupon را حذف کنید.

چگونه می توانید EnjoyCoupons نفوذ کامپیوتر من?

EnjoyCoupon برنامه ها اغلب به عنوان یک ابزار اختصاصی برای افرادی که به فروشگاه آنلاین تبلیغ می شود. ظاهرا این برنامه باید نمایش تبلیغات مورد تخفیف، انواع کوپن و معاملات مقایسه. در واقع، ما برای شما که این تبلیغات قابل اعتماد و قابل اعتماد هستند تضمین نمی کند. ده ها افرادی که توسط این برنامه اذیت هستند وجود دارد. بنابراین, ما قویا توصیه به s نصب EnjoyCoupon. توسط راه درست مانند بسیاری از دیگر برنامه های مشابه، مانند کوپن دوستان کدی کوپن Clipster کوپن یا لغزنده کوپن ویروس ها EnjoyCoupon نیز رایانه بدون تو حتی دانستن در مورد آن را وارد کنید. این روش توزیع بسیار رایج است زیرا برنامه های رایگان فعال اضافه، پلاگین ها و الحاقات در قالب های رایگان پیوست در حال گسترش است. اگر شما از نصب اين برنامه، روش نصب و راه اندازی پیشرفته یا سفارشی را انتخاب کنید و دنبال پیشرفت کل نصب. در طول راه برداشتن علامتگذاری هر پلاگین-فهم/الحاقات/نوارابزارها، که ممکن است این برنامه را ارائه دهد.

EnjoyCoupons Ads 300x199 حذف EnjoyCoupons

چگونه برای حذف EnjoyCoupons از کامپیوتر من?

اگر شما بودند به نصب EnjoyCoupon فریب، نگران نباشید، چیزهای مشابه اغلب اتفاق می افتد. به دنبال این راهنمایی ارسال شده توسط کارشناسان امنیت ما و این توله سگ را از رایانه خود حذف:

حذف نرم افزار، که مربوط به Gooternet:

 • شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> حذف یک برنامه.
 • هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو نصب برنامه، برنامه به تازگی نصب شده/نا آشنا EnjoyCoupon s و مشابه نوشته ناشناخته نگاه کنید.
 • “حذف برنامه” کلیک کنید و سپس OK برای ذخیره تغییرات.

پاک EnjoyCoupons از مرورگر:

اینترنت اکسپلورر:

 • باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 • در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 • برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 • در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.
 • صفحه اصلی خود را تغییر دهید.

موزیلا فایرفاکس:

 • باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 • اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.
 • در نهایت، صفحه اصلی خود را تغییر دهید.

گوگل کروم:

 • کلیک کنید دکمه منو کروم در مرورگر گوگل کروم,–> تنظیمات را انتخاب کنید تنظیمات پیشرفته نشان می دهد.
 • دکمه بازنشانی تنظیمات مرورگر در اینجا را نگاه کنید.
 • “برای تکمیل این وظیفه تنظیم مجدد” را کلیک کنید.

اسکن کامپیوتر خود را با SpyHunter. این کمک خواهد کرد که شما را به مطمئن شوید که سیستم شما رایگان فایل های مخرب و پوشه ها است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف EnjoyCoupon

پاسخ دهید