حذف EoRezo (راهنمای در حذف EoRezo)

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف EoRezo

EoRezo برنامه ای ناخواسته است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای فعالیت های مختلف ناخواسته است. هنگامی که این برنامه داخل سیستم، ممکن است شروع به نشان تن از تبلیغات مزاحم، آغاز تغییر مسیر پیوسته به وب سایت های ناشناخته یا حتی دانلود برنامه های اضافی در سیستم. با توجه به برخی قربانیان خود این برنامه هم تغییر داده است صفحه شروع و پیش فرض خود را از موتور های جستجو. اگر شما متوجه چیزی مشکوک، شما قطعا باید کامپیوتر خود را برای EoRezo ویروس را بررسی کنید.

در غیر آن این فعالیت ها کامپیوتر خود را که منجر به افزایش خطر مخرب ادامه خواهد داد. که شما باید در نظر به روز استفاده از ضد جاسوس افزار.

EoRezo حذف EoRezo (راهنمای در حذف EoRezo)

دانلود ابزار حذفبرای حذف EoRezo

چگونه EoRezo می ربودن به کامپیوتر من?

EoRezo دریافت می شود از Brothersoft و کرک و Softonic، و غیره. متاسفانه، که تنها راهی است که برای گسترش این برنامه اطراف استفاده می شود نیست. شما همچنین می توانید این نرم افزار ابزارهای تبلیغاتی مزاحم نوع در بسته نرم افزاری با نرم افزار رایگان و شاخه نصب کنید. اگر شما در حال حاضر شنیده سپس شما باید به یاد که صدها نفر از برنامه های کاربردی رایگان است که شامل برنامه های مشکوک ‘هفته اضافی’ و کمک آنها را گسترش در سراسر وجود دارد. که است که چرا ما همیشه توصیه چک کردن برنامه هاي نصب با دقت و unchecking همه بررسی جعبه که با نصب EoRezo و سایر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم به توافق برسند. در حال حاضر نوشتن شما باید مراقب باشید به خصوص هنگام نصب Grablt. به محض این که آن سیستم ارتشاح، تغییر رجیستری و فایل های خود می افزاید. پس از آن، این برنامه شروع به آغاز تغییر مسیر EoRezo و مسائل دیگر که در حال حاضر در ابتدای این پست ذکر شده است. چون شما هرگز می توانید بدانید چه سایت شما ممکن است به فریب لطفا نه آنها را نادیده گرفت.

چگونه برای حذف ویروس EoRezo?

مشخصات فنی، EoRezo نمی تواند هیچ گونه آسیبی به کامپیوتر در برخواهد داشت. با این حال، آن به راحتی شما به بازدید از سایت های مشکوک و دیگر برنامه های مشکوک در سیستم دانلود ترفند می تواند. همین دلیل است که ما به شدت توصیه به اجتناب از آن است. اگر فکر می کنید که این برنامه در حال حاضر در کامپیوتر شما پنهان شده است، شما باید دنبال این راهنمای و خاتمه EoRezo:

EoRezo را از رایانه خود حذف کنید:

1. پانل کنترل کلیک شروع → → حذف برنامه.
2. هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو نصب یک برنامه، برنامه به تازگی نصب شده/نا آشنا مانند EoRezo، EoEngine، SupTab، WebSaver، خرید افزونه، ValueApps، اب نبات چوبی، PriceMeter، Supra دنبال پس انداز، weDownload مدیر, نسخه به روز نرم افزار, DP1815, پخش ویدئو، تبدیل فایل های رایگان, BetterSurf, PureLead, جستجو کمک می کند، دوباره Markable اب نبات چوبی HD مجموع به همراه محافظ امن اعتماد وب PassShow LyricsBuddy 1 PureLeads Media Player 1.1 RRSavings یا مشابه نوشته های نا آشنا.
3. کلیک کنید “حذف برنامه” و سپس “موافق” تغییرات را ذخیره کنید.

EoRezo از مرورگرهای حذف:

Internet Explorer:

1. باز کردن Internet Explorer، نماد چرخ دنده یا “ابزار” → “گزینه های اینترنت” را کلیک کنید.
2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
3. برو به → ‘تنظیمات بازنشانی Internet Explorer’ ‘حذف تنظیمات شخصی”و بر روی گزینه”تنظیم مجدد”کلیک کنید.
4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا Firefox:

1. باز موزیلا Firefox، رفتن به بخش “کمک” → “اطلاعات عیب یابی”.
2. اینجا را انتخاب کنید Firefox تنظیم مجدد چند بار و ‘پایان’.

Google Chrome:

1. کلیک بر روی دکمه منوی Chrome در مرورگر Google Chrome، “ابزار” → “ضمیمهها” را انتخاب کنید.
2. در اینجا به دنبال مطالب نا آشنا مانند EoRezo.
3. هر یک از آنها را انتخاب کرده و سطل زباله می توانید آیکون به آنها را حذف کنید انتخاب کنید.

رایانه خود را با برنامه های قابل اعتماد ضد جاسوس اسکن. ما توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter.

دانلود ابزار حذفبرای حذف EoRezo

پاسخ دهید