حذف Epic Scale Ads

دسته‌بندی نشده

توصیه های در Epic Scale حذف (حذف Epic Scale)

Epic Scale است نرم افزار رایگان است که به نظر می رسد به اهداف والای مانند برای کمک به پروژه های خیریه و علم ایجاد شود. با این حال، در این مقاله ما می خواهیم به معرفی این برنامه را از دیدگاه متفاوت. این است یک مرورگر است افزودنی دیجیتالی امضا شده توسط شرکت Epic Scale

این برای سیستم عامل ویندوز فقط توسعه داده شده است و می توان به همه اکثر محبوب مرورگرهای وب از جمله Google Chrome موزیلا Firefox و Internet Explorer اضافه شده است. آن را در وب سایت رسمی تبلیغ می شود و می تواند نفوذ به کامپیوتر اخبار و sharewares. با این حال، آن به عنوان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و ناخواسته برنامه ای است که ممکن است به آغاز عملیات ناخواسته مختلف خوانده شده است. اول از همه، آن ممکن است بیش از مرورگر وب خود را و تعداد زیادی از پیام های بازرگانی در هر یک از آنها را آغاز کرده اند.

epic scale removal حذف Epic Scale Ads

Epic Scale Ads برای جمع آوری کلیک هدایت مردم به سهامداران وب سایت ها، افزایش رتبه خود و به همین ترتیب استفاده می شود. به طور کلی, غیر مخرب “تبلیغات توسط Epic Scale’ می تواند برای تولید درآمد برای اشخاص ثالث استفاده می شود. با این حال، هیچ کس اشاره می کند که بعضی از تبلیغات ممکن است تغییر مسیر Epic Scale به وب سایت های مشکوک و یا حتی نا امن که در آن شما ممکن است کامپیوتر خود را به محتوای نا امن دارند افشا شود. علاوه بر آن، این سخت ممکن است میزان قابل توجهی کاهش عملکرد مرورگر وب، افزایش آسیب پذیری های امنیتی و علت مختلف پیام های خطا در طول مرور خود را.

اگر زمانی که ویروس Epic Scale پنهان در کامپیوتر شما، شما باید در نظر که مسائل مربوط به حریم خصوصی. نگران نباشید، در اطلاعات شخصی خود را هدف قرارداده است; با این حال، آن ممکن است اطلاعات غیر شخصی در مورد عادات مرور خود را جمع آوری. حتی بیشتر، توسعه دهندگان آن ادعا می کنند “وقتی رایانه شما فعال نیست که [آنها] صرفا پردازنده استفاده نشده استفاده کنید.” نه اشخاص ثالث به استفاده از منابع کامپیوتر شما و آغاز فعالیت های مشکوک بر روی کامپیوتر شما اجازه می دهد. اگر ویروس EpicScale در حال حاضر کامپیوتر شما نفوذ کرده, استخدام SpyHunter و از بین بردن آن حق دور. حذف Epic Scale Ads ASAP.

چگونه Epic Scale می ربودن به کامپیوتر من?

معمولا برنامه های ناخواسته را می توان به طور مستقیم از اینترنت نصب شده است. با این حال، اغلب، برنامه های ناخواسته نفوذ رایانه های تصادفی از طریق اخبار دیگر. هنگام نصب نرم افزار آزاد, شما باید پرداخت توجه دقیق به هر مرحله نصب و راه اندازی و با دقت بررسی کنید که آیا آن با ‘دریافت فایل اختیاری’ پر نشده است. به منظور حفظ عملکرد کامپیوتر صاف، مرور وب سایت کارآمد، نشت اطلاعات، نفوذ سایر نوزادان و مسائل مشابه، بسیار مهم است که انصراف مختلف مرورگر فایرفاکس افزونه نوار ابزارها و پسوندها که در بسته نرم افزاری با نرم افزار رایگان است. چرا که چنین برنامه هایی معمولا توسط اشخاص ثالث موفق و مورد استفاده برای مقاصد مشکوک است. برای انتخاب کردن از آنها، آن را انتخاب کنید گزینه های پیشرفته و یا سفارشی نصب و مارک کردن کنه که شما نصب ‘دریافت فایل اختیاری’ و موافقت با شرایط را از استفاده از تایید این ادعا است.

چگونه به حذف Epic Scale

Epic Scale با کمک یک راهنمای که زیر را حذف کنید. به منظور ایجاد اطمینان حاصل کنید که رایانه شما از نوزادان دیگر، highy به آن با قابل اعتماد ضد جاسوس اسکن به هر حال توصیه می شود.

حذف Epic Scale Ads

دانلود ابزار حذفبرای حذف Epic Scale Ads

پاسخ دهید