ESET PureFix v2.02.exe حذف

Trojan

ESET PureFix v2.02.exe چیست؟ فرایند “ESET PureFix v2.02.exe” امن یا تهدید است? این پرونده متعلق به محصول PureFix ESET و توسط شرکت PurplebeanZ - آن است ایمن فایل توسعه داده شد. این فایل توضیحات است PureFix ESET . اما سازندگان نرم افزارهای مخرب ، استفاده از نام این پرونده را به آثار بد ، بر اساس تجزیه و تحلیل ما ESET PureFix v2.02.exe فایل نیز با HackTool همراه است: Win32/نرم افزار خانواده. این مطلب 70 بار شناسایی شده است. صحبت کردن در مورد HackTool:Win32 / نرم افزار فکر می کنم اکثر کاربران این ابزار برای تولید کد ویژه، اما این واقعیت است که خود را فراموش کرده ام یک برنامه مخرب است. نشانه واضح در مورد این تروجان وجود ندارد. اما آن می تواند خود را از نظر قانونی نصب نرم افزار در معرض خطر قرار داده. نرم افزار از نظر قانونی خریداری شده خود را بدون بروز رسانی ضروری می کنند ممکن است. آن نیز به صورت خودکار کد برای برنامه غیر قانونی خواهد شد که ناشی از تهدیدات بالقوه به رایانه خود را تولید کند.

شما باید بیشتر ویژگیهای پرونده برای تعیین تعریف یکی خوب است یا مرتبط با HackTool:Win32 / نرم افزار خانواده. ما ابزار فراهم می کند ساده ترین راه برای چک کردن فایل های خود را از طریق پایگاه ما. ابزار شامل بسیاری از توابع مفید برای نگه داشتن سیستم خود را تحت کنترل و استفاده از منابع سیستم حداقل.

ممکن است به صورت دستی حذف هشدار جعلی است، اما اگر شما یک کامپیوتر کارشناس، این برای همیشه می تواند آسیب سیستم خود را یک بار هر گونه اشتباه در روند ساخت. برداشتن جاسوس دستی پس برای متخصصان فناوری اطلاعات و تخصص کاربران توصیه می شود. برای کاربران مشترک آن آسان است به انجام توسط نرم افزار آنتی ویروس است که می تواند کمک به حل مشکلات دانلود ابزار حذفبرای حذف ESET PureFix v2.02.exe حذف است

Incoming search terms:

پاسخ دهید