حذف Exerunner (Exerunner برداشتن)

دسته‌بندی نشده

Exerunner چیست؟

اگر شما متوجه است که کامپیوتر شما در حال اجرا نرم افزار Exerunner زمان بالا فکر می کنم چگونه این نرم افزار این است که حذف شود وجود دارد. با وجود این واقعیت که Exerunner گفته شده است برای بهبود فعالیت های مرور خود را، شما باید باشیم که این اضافی در ذهن و نرم افزار ناخواسته نمی توانم تنها وارد کامپیوتر شما زمانی که شما آن در همه انتظار دارند اما همچنین می توانید نمایش بسیاری از ظاهر متنوع تا تبلیغات. واقعا, این می تواند نه تنها مزاحم خود جلسات مرور معمول اما نیز تهدیدی واقعی از گرفتن عفونت حتی بیشتر مضر.

بنابراین، بهتر در هر برنامه رایگان است که باید کمک به شما برای انجام جلسات مرور خود را و فکر می کنم در مورد چگونه شما می توانید Exerunner را از رایانه خود حذف اعتماد ندارند.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Exerunner

چگونه نفوذ Exerunner می توان کامپیوتر شما?

می توان گفت که تمام فعالیت های انجام شده توسط این نرم افزار بسیار قابل اعتماد هستند. شما باید بدانید که Exerunner در بسیاری از موارد وارد رایانه شما در یک راه مخفی است که همراه با برنامه های کاربردی دیگر (عمدتا با تخفیف یاب حرفه ای یا MapsGalaxy). آگاه باشید که فایل های که بدون پرداخت هزینه هستند یکی از محبوب ترین و بهترین راه برای نفوذ به رایانه های تصادفی. مجرمان اینترنتی همراه با فایل های رایگان shareware می توانید تعداد زیادی از برنامه های کاربردی مختلف و ناخواسته بسته نرم افزاری. روش بندی’ چرا شما هرگز ممکن است مشکوک که برنامه قابل اعتماد است که می خواهید به کامپیوتر شما دانلود ممکن است برخی از فایل های اضافی را از برنامه های ناخواسته بسیار اب زیر کاه است. همین دلیل است که همیشه به اندازه کافی اعتماد به ویژه برنامه های کاربردی که می توانند بدون پرداخت هیچ پولی دریافت نیست. توجه خاص به فرایند نصب (پیشرفته و یا سفارشی) اختصاص داده شده است. فایل های اضافی را می توان به راحتی deselected اما شما باید مشتاق و تمام اطلاعات که در برنامه جادویی نصب ارائه شده است. ایده اصلی روشن – امنیت کامپیوتر شما را در دست خود است.

Exerunner قانون چگونه است؟

بخشی از مشکل این عفونت سخت است که آن را بسیار مخفیانه می آید و شما هنوز حتی که کامپیوتر شما برای مدت طولانی از زمان آلوده است مشکوک ممکن است. با این حال، در اغلب موارد این نرم افزار ناخواسته تحت ‘% ALLUSERSPROFILE%Exerunnera’ یا هر نوع فایل مشابه می تواند پنهان. علاوه بر این، با توجه به این واقعیت است که Exerunner می تواند عمل در اینترنت اکسپلورر, گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس شما خواهد بود با مقدار گسترده ای از متنوع پاپ آپ یا تبلیغات که از جایی آمده به نظر می رسد ممکن است آب گرفتگی. به خاطر که بسیاری از کسانی که تبلیغات ممکن است آلوده شود و یا آنها می تواند شما را به صفحات وب غیر قانونی است که ممکن است رایانه شما با تروجان ها خطرناک و یا ویروس های دیگر آلوده هدایت باشید. حتی اگر ارائه تبلیغات توسط Exerunner آلوده است اما هر کدام کلیک کنید مجرمان اینترنتی برای بهبود ترافیک وب سایت با حمایت مالی و کسب مقداری پول کمک می کند تا. بنابراین، واقعا برای حمایت از فعالیت های غیر قانونی انجام شده توسط اعضای حزب سوم دارید؟ اگر اینترنت این کلاهبرداری ها راه که آنها می تواند کامپیوتر شما را آلوده را اختراع کرده اند که آنها قطعا در چه راه هایی برای بدست آوردن اطلاعات شخصی خود مانند کلمه عبور، نام کاربر و یا حتی شماره حساب بانکی ممکن است پیدا کردن داشته باشید. من حدس می زنم که شما هر گونه شک و تردید را نمی شود و شما آماده برای شروع روش حذف Exerunner.

نحوه حذف Exerunner

در ابتدا می توانید برای از بین بردن نرم افزار ناخواسته دستی کنید. با این حال، پس از آن، شما را اسکن کامپیوتر خود را با ضد جاسوس افزار قابل اعتماد ابزار مانند SpyHunter توصیه می کنیم. این برنامه به روز نگه دارید و شما قادر خواهید بود برای فراموش کردن آنچه در آن معنی به هر گونه عفونت ناخواسته در داخل سیستم کامپیوتر شما.

Exerunner از Internet Explorer را پاک کنید:

• مرورگر را باز و سپس انتخاب کنید “ابزار” بخش (با بهره برداری از ‘Alt + T’).
• پس از آن, ‘مدیریت فایرفاکس’ بخش انتخاب کنید و سپس حرکت به ‘نوار ابزارها و پسوندها’.
• و سپس بر روی گزینه ‘غیر فعال’ (برای حذف پلاگین ناخواسته).

Exerunner را از Google Chrome از بین بردن:

• مرورگر را باز و سپس شروع به شیر ‘Alt + F’ (برای چند بار).
• بخش “ابزار” انتخاب کنید.
• حرکت به ‘پسوند’ (جایی که شما به دنبال گسترش ناخواسته و آن را با کلیک کردن روی گزینه سطل بازیافت را حذف را).

Exerunner از موزیلا فایرفاکس خلاص:

• هنگامی که مرورگر باز می شود, شروع به بهره برداری ‘Ctrl + Shift + A’.
• پس از آن, ‘افزودنی فایرفاکس مدیر’ را انتخاب کنید و حرکت به “پسوند” (در سمت چپ صفحه نمایش).
• به دنبال افزونه های غیر ضروری و حذف آنها را با کلیک کردن روی گزینه ‘ حذف/غیر فعال کردن’.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Exerunner

پاسخ دهید