EXP/JS.Expack

Malware

EXP/JS.Expack اسکریپت موجود در بسته بهره برداری به عنوان “سرد بهره برداری کیت” شناخته شده است و پس از آن اجرا شده است، آن خودسرانه مخرب روی رایانه خود نصب.
کامپیوتر شما آلوده شده است با EXP/JS.Expack، پس از یک صفحه وب مضر و یا مورد مصالحه قرار بازدید کرده اید شامل اسکریپت مخرب این است که تلاش می کند تا نصب تروجان در کامپیوتر شما براساس چه برنامه هایی نصب کرده اید.

اگر شما نسخه قدیمی از جاوا, ادوبی فلش, یا ادوبی ریدر نصب شده روی رایانه EXP/JS.Expack اعزام یک اسکریپت است که vulnerabilites شناخته شده در این نرم افزار برای نصب بدافزار بر روی آن به بهره برداری خواهد شد.
بهره برداری JS/Cooexp.A است تشخیص herusitic از مایکروسافت ملزومات امنیت, با این حال فروشندگان دیگر است این اسکریپت malicous به عنوان برچسب:
EXP/JS.Expack.DX
بزرگراه.JS.Expack.EB
بزرگراه.JS.Expack.GX

در حالی که گشت و گذار بود شما یک وب سایت اگر شما دریافت هشدار پاپ آپ برای EXP/JS.Expack، شانس هستند که تهدید مسدود شده بود و هیچ چیز برای حذف اگر شما مشکوک که یک فایل مخرب به رایانه شما نسخه برداری شده است, ما قویا توصیه است شعبان اما شما راهنمای حذف زیر انجام وجود دارد.
عفونت حذف EXP/JS.Expack

با Spyhunter

به عنوان بخشی از آن مکانیسم دفاعی خود، EXP/JS.Expack rootkit را بر روی کامپیوتر آلوده نصب خواهد شد.در این مرحله اول ما سیستم اسکن با اسکنر Spyhunter رایگان برای حذف این rookit اجرا خواهد شد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف EXP/JS.Expack

پاسخ دهید