حذف Extended Update

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف Extended Update

Extended Update یک سیستم به روز رسانی نرم افزار ایجاد شده توسط Hoolappاست. نرم افزار های مشکوک با استفاده از updatetask.exe اجرا شده است; با این حال، محققان مخرب ما هشدار می دهند که ممکن است نام این پرونده را تغییر دهید. چون این برنامه ممکن است استخدام شده توسط برنامه های مختلف نصب شده در مکان های مختلف سیستم محل updater نیز ناشناس است. این برنامه ها ممکن است بدون اجازه نصب و خدمات به روز رسانی سکوت نیز نصب شود.

با توجه به این, ما حذف Extended Update به عنوان برنامه های ناخواسته (توله سگ). همانطور که شما در حال حاضر ممکن است این احتمال زیاد است که شما نیاز به حذف updater همراه با سایر برنامه های کاربردی نامطلوب است.

Hoolapp  حذف Extended Update

دانلود ابزار حذفبرای حذف Extended Update

Extended Update مشکوک به عنوان وظیفه برنامه ریزی شده در برنامه ریز وظیفه ویندوز اجرا می شود. روشن است که سیستم عامل خود را توسط نرم افزار امنیتی قدرتمند اگر مشکوک، ناخواسته برنامه فعال است که قادر به حذف حمله نرم افزارهای مخرب محافظت می شود. چون استثناء افزوده خواهد شد متاسفانه حتی دیوار آتش Windows قادر به تهدید، قرنطینه نخواهد. این به این معنی که Extended Update قادر خواهید بود به اجرا و اتصال به وب سایت بدون هیچ وقفه. نرم افزار طراحی شده است در این راه برای اطمینان حاصل شود که برای Funmoods Dealply Astromenda و دیگر برنامه های کاربردی اخلال به روز رسانی با موفقیت صادر شده است. متاسفانه، اکثر برنامه های کاربردی مربوط به Extended Update غیر قابل اعتماد هستند و پس از آن است که برای حذف آنها از سیستم عامل مهم است. چون برنامه های مرتبط با به روز رسانی ممکن است غیرقابل اعتماد، شما باید Extended Update نیز حذف کنید.

متاسفانه در اکثر موارد Extended Update غیر قابل تشخیص باقی مانده است. این خصوص خطرناک است اگر حذف کاربران کامپیوتر نرم افزار همراه دستی است. اگر حذف با موفقیت انجام شده، سیستم به روز رسانی فعال باقی می ماند و این نه آنچه شما می خواهید. به همین دلیل توصیه می کنیم همیشه با استفاده از نرم افزار حذف خودکار نرم افزارهای مخرب به حذف برنامه های غیر قابل اعتماد است. اگر شما آن را تشخیص البته شما Extended Update دستی حذف کنید. شما نیاز به خاتمه روند نامطلوب خدمات مرتبط و سپس پرونده های مرتبط با آن را حذف کنید. دستورالعمل اینجا.

چگونگی حذف Extended Update از ویندوز

  1. به طور همزمان Crtl + Alt + Del مدیر وظیفه باز کردن ضربه بزنید.
  2. بند “ویژگیها” را برای پیدا کردن فرایندهای در حال اجرا را کلیک کنید.
  3. انتخاب فرایند نمایندگی Extended Update (مثال updatetask.exe).
  4. پایان فرایند کلیک کنید.
  5. در حال حاضر قرار دادن فایل نامطلوب و کلیک راست.
  6. حذف را انتخاب کنید.

حذف Extended Update

دانلود ابزار حذفبرای حذف Extended Update

پاسخ دهید