حذف Eye Perform

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Eye Perform

Eye Perform برنامه پشتیبانی از تبلیغات است که ممکن است باعث شود بسیاری از مشکلات از آنجا که این نمایش تبلیغات شخص ثالث است. Eye Perform و همچنین اکثر تبلیغات پشتیبانی مرورگر فایرفاکس, است نه همراه با نمایش تبلیغات. اشخاص ثالث که سیاست حفظ حریم خصوصی خود را و اگر می خواهید برای جلوگیری از عواقب نامطلوب را باید اطلاعات ارائه شده در وب سایت های ناشناخته را بررسی کنید. اطلاعات کمی در مورد برنامه Eye Perform وجود دارد; اگر این برنامه را بر روی کامپیوتر خود را با این وجود، شما به احتمال زیاد با مختلف مزاحم پاپ آپ، از جمله آگهی وب بازشو پاپ unders آگهی های بینابینی و بسیاری از پنجره های پاپ آپ دیگر ارائه می شود هستند.

Eye Perform که برای چندین برنامه یکسان که ظاهرا در بهبود تجربه کاربر آنلاین با هدف بدنام شبیه به محصولات SuperWeb LLC است. SuperWeb برنامه های شخص ثالث آگهی تقریبا در هر وب سایت بازديد کاربر، که ممکن است باعث بسیاری از ناراحتی وارد کنید. با توجه به این واقعیت است که توسعه دهندگان برنامه های پشتیبانی تبلیغات رایگان مسئولیت فعالیت اشخاص ثالث را قبول نمی کند، زیرا او مخرب پنجره های پاپ آپ فریب دریافت ممکن است کاربر در معرض خطر قرار داده است ممکن است. Eye Perform و همچنین به عنوان هر برنامه نرم افزار تبلیغاتی دیگر، ممکن است تبلیغات جعلی برای مرورگرهای اینترنتی پلیر جاوا و برنامه های دیگر به روز رسانی ترویج نمایش. علاوه بر این، بعضی از تبلیغات ممکن است تبلیغات آنلاین بازی و سرگرمی و نظرسنجی ها. به منظور دریافت beguiled توسط Eye Perform و یا هر برنامه دیگر، شما باید چشم پوشی از همه کسانی که جذاب پنجره های بازشو و حذف برنامه مسئول برای نمایش پنجره های پرشی.

Eye Perform حذف Eye Perform

دانلود ابزار حذفبرای حذف Eye Perform

مشابه برای برنامه های تبلیغی دیگر Eye Perform ممکن است ضبط اطلاعات خاص در مورد رفتار خود را مرور کنید. به عنوان مثال، برنامه ضبط ممکن است کلیک، برداشت، عبارات جستجو، نوع مرورگر و سیستم عامل، تاریخ و برخی از اطلاعات ناشناس در حال دیدن سایت. معمولا برنامه های تبلیغی است که نه به سرقت اطلاعات شخصی برنامه ریزی شده، اما شما باید هشدار به احتمال به خصوص اگر شما با استفاده از اطلاعات شخصی خود را به عنوان شرایط جستجو Eye Perform که به برخی از اطلاعات در مورد شما ثبت می شود. بسیار مهم است برای حذف برنامه های مانند Eye Perform و ما توصیه می کنیم که شما را به اقدام در حال حاضر.

اگر می خواهید حذف Eye Perform خود، دستورالعمل ارائه شده در زیر استفاده کنید. مهم است به یاد داشته باشید که همه باید برنامه های خود را uninstallers به این معنی که نصب برنامه حذف بدافزار معتبر ممکن است امن تنها راه برای خلاص شدن از شر نرم افزارهای ناخواسته است. اگر شما نمی خواهید به اتلاف وقت خود را در تلاش برای خلاص شدن از شر Eye Perform و یا هر گونه افزودنی مرورگر نامطمئن، پیاده سازی یک ابزار امنیتی معتبر.

چگونه به حذف Eye Perform

حذف Eye Perform از ویندوز ویستا و ویندوز 7

 • شروع کلیک کنید.
 • صفحه کنترل را انتخاب کنید.
 • حذف یک برنامه کلیک کنید.
 • حذف برنامه ناخواسته.

حذف Eye Perform از ویندوز ایکس پی

 • باز کردن منوی شروع.
 • کنترل پنل کلیک کنید.
 • افزودن یا حذف برنامه ها گزینه های را انتخاب کنید.
 • برنامه نرم افزار تبلیغاتی حذف.

از بین بردن Eye Perform از ویندوز 8

 • حرکت اشاره گر ماوس به گوشه پایین سمت چپ صفحه نمایش.
 • انتخاب کنترل پنل و کلیک راست کنید.
 • حذف یک برنامه کلیک کنید.
 • نرم افزار ناخواسته را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Eye Perform

پاسخ دهید