حذف Ezycure.com

دسته‌بندی نشده

Ezycure.com چیست؟

Ezycure.com پلت فرم آنلاین است که نمایش تبلیغات جعلی و پنجره های بازشو های مختلف است. اگر شما به پنجره های پرشی این در حال اجرا نگه دارید، به این معنی است که کامپیوتر شما با نرم افزار ناخواسته بالقوه آلوده است. اگر پایین تبلیغ تقلبی را نگاه کنید، خواهید دید که آن برچسب “تبلیغات توسط حمله رعد اسا مدیا پلیر”.

که برنامه های ناخواسته است که مسئول اطلاع رسانی است. شما باید نگه دارید در ذهن که آگهی خود را فقط اومدی و هر آنچه شما را در آن ارائه شده است (که دقیقا روشن)، شما در عوض چیز دیگری بدست می آورید. اگر شما تبلیغ تقلبی را روی ممکن است شما را به افشای اطلاعات شخصی خود را خواسته یا ارائه نوعی از نرم افزار که به توله سگ دیگری تبدیل خواهد شد و یا حتی مخرب. به محض این که شما می توانید شما از Ezycure.com خلاص باید.

ezycure.com  حذف Ezycure.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ezycure.com

چرا Ezycure.com را ببینید?

به عنوان آن در حال حاضر ذکر شده, دلیل کامپیوتر شما برنامه ناخواسته در آن است Ezycure.com تبلیغات می بینید است. حمله رعد اسا دستگاه پخش رسانه ای توسعه یافته توسط Jenkat رسانه، Inc. این برنامه که قرار است برای کمک به شما در پخش موسیقی و فایل های ویدیویی است. بنابراین شما لازم نیست برای هر یک از اینترنت دانلود خودتان همچنین شامل انواع کدک. بنابراین به وضوح مزایای خاصی به برنامه وجود دارد, اما, نیز وجود دارد نه ویژگی های مثبت مانند این واقعیت است که آن جمع آوری اطلاعات در مورد فعالیت های خود را مرور و نمایش محتوای تجاری بر روی صفحه نمایش خود را.

تبلیغات و آگهی ها و پنجره های بازشویی که توسط حمله رعد اسا مدیا پلیر برای شما آورده است بدیهی است که همه راستگو یا امن نیست. Ezycure.com تنها یک مثال است. تا زمانی که توله سگ را در رایانه خود دارید، شما نخواهد قادر به گشت و گذار در وب بدون وقفه. توجه داشته باشید که اجتناب از این تبلیغات تا Ezycure.com را از مرورگر خود حذف می کنید بهترین کاری که شما می توانید برای حفظ کامپیوتر شما امن است.

چگونه به حذف Ezycure.com

به منظور خاتمه دادن پنجره های بازشو Ezycure.com شما باید حمله رعد اسا Media Player و سایر برنامه های ناخواسته است که ممکن است بر روی کامپیوتر خود را حذف. پس آن تعجب آور نخواهد بود اگر شما آنها را تا به حال نرم افزار رایگان معمولا با نوزادان، همراه است. بهترین راه حل برای حذف Ezycure.com مربوط به نرم افزار با دانلود ابزار حذف تروجان قدرتمند است. این اسکن کامپیوتر شما، همه تهدیدها را شناسایی و از بین بردن آنها به طور خودکار. تا زمانی که شما آن را بر روی سیستم شما علاوه بر این، این برنامه نیز به عنوان یک ابزار پیشگیری از تروجان عمل کند. اگر با این حال، شما را می Ezycure.com به صورت دستی حذف کنید انتخاب کنید، شما دستورالعمل های زیر مقاله استفاده کنید.

راهنمایی در مورد حذف Ezycure.com

ویندوز ایکس پی و ویندوز 7 و ویستا

  1. باز کردن شروع منو و دکمه صفحه کنترل
  2. انتخاب افزودن یا حذف برنامه ها/عزل برنامه
  3. برنامه های ناخواسته را انتخاب کنید
  4. حذف/حذف را کلیک کنید

ویندوز 8

  1. حرکت دادن مکان نما به سمت چپ پایین
  2. راست کلیک کنید و صفحه کنترل را انتخاب کنید
  3. برای حذف برنامه برو
  4. را انتخاب کنید و حذف برنامه ناخواسته.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Ezycure.com

پاسخ دهید