حذف Facebook Automatic Wall Post Virus

دسته‌بندی نشده

Facebook Automatic Wall Post Virus حذف

Facebook Automatic Wall Post Virus برنامه ای که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور دسترسی به صفحه فیس بوک خود و سرقت اطلاعات ورود به سیستم و رمز عبور شما است. این برنامه از طریق مختلف لینک ها که به دنبال آنها ترویج فیلم ها، مقالات یا نرم افزار که ظاهرا نوشته شده توسط دوستان فیس بوک توزیع شده است. در واقع لینک خود را ارسال کرد اما نه توسط ویروس پس از کلیک کردن بر روی لینک و غیره آلوده کردم آن بر روی دیوار خود را به طور خودکار نوشته شده بود. همان چیزی که بارها و بارها اتفاق می افتد و به همین دلیل است که Facebook Automatic Wall Post Virus می تواند کاملا به سرعت گسترش.

نوع دیگر از این تهدید است که گسترش از طریق درخواست های دوستان یعنی اگر شما دریافت درخواست دوستی و کسی که اضافه کردن به لیست دوستان حساب شما هک خواهد شد وجود دارد. اگر حساب شما مسدود می شود سپس کامپیوتر خود را آلوده باید و اولین چیزی که شما باید انجام دهید است حذف Facebook Automatic Wall Post Virus.

چگونه Facebook Automatic Wall Post Virus کار می کند؟

Facebook Automatic Wall Post Virus نیز به عنوان Koobface که کرم رایانه ای نامیده می شود می تواند. Koobface P2P botnet با استفاده از رایانه های آلوده ساخته شده است. معمولا آن را به عنوان یک لینک به ویدئو ظاهرا ارائه شده به شما توسط یکی از دوستان فیس بوک خود منتشر می شود. پس از کاربر رایانه کلیک بر روی لینک او نصب یک برنامه خاص که آگهی است به عنوان چیزی واقعا مفید خواسته می شود. در عوض آنها نصب برنامه های ناخواسته در کامپیوتر است که باعث تمام انواع از مشکل. به عنوان مثال، برنامه می تواند عمل به عنوان مرورگر هواپیماربایان یا سخت و پر کردن مرورگر شما را با اطلاعات غیر ضروری، تغییر شما در نتایج جستجو و کاهش سرعت اینترنت شما. نیازی به گفتن نیست، دوست است که “این لینک ویدئو ارسال شده” نیز توسط ویروس تحت تاثیر قرار. علاوه بر این، Koobface واقع قادر به محدود کردن دسترسی به برخی از سایت های مورد علاقه شما و سرقت اطلاعات خصوصی خود را. به منظور اجتناب از تمام این منفی تاثیر می گذارد شما باید Facebook Automatic Wall Post Virus را از سیستم خود حذف کنید.

نحوه حذف Facebook Automatic Wall Post Virus

بهترین راه برای ماندن به ویروس اجتناب از لینک های مشکوک است. اگر سیستم شما در حال حاضر اینجا آلوده شده است با این حال، چگونه شما می توانید Facebook Automatic Wall Post Virus را خاتمه است حذف ویروس از صفحه فیس بوک خود شما باید به تیم پشتیبانی فیس بوک تماس بگیرید و آنها به شما کمک خواهد کرد. اگر می خواهید از سیستم خود حذف Facebook Automatic Wall Post Virus شما را به پیاده سازی یک ابزار قابل اعتماد ضد جاسوس افزار (به عنوان مثال Spyhunter) که شناسایی و خاتمه همه برنامه های مشکوک داشته باشد. با برنامه پیشگیری مخرب شما نیز قادر به حفظ کامپیوتر شما در آینده محافظت و جلوگیری از کلاهبرداری های اینترنتی مختلف خواهد شد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Facebook Automatic Wall Post Virus

پاسخ دهید