حذف Facebook Virus

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف Facebook Virus (حذف Facebook Virus)

بسیاری از کلاهبرداری های فریبکارانه است که مجرمان اینترنتی رایانه با مختلف برنامه های مخرب آلوده استفاده وجود دارد. یکی از این روشها فریبنده توزیع با فیس بوک است. Facebook Viruses گسترش از طریق چت به صورت لینک خراب است که به نظر می رسد که از یکی از دوستان شما آمده اند.

اگر شما اجازه می دهد آنها را به دسترسی به حساب خود آنها نیز از طریق برنامه های کاربردی غیر قابل اعتماد می تواند به توزیع. این مقاله شما را با راه حل های در چگونه برای جلوگیری از گرفتن توسط Facebook Viruses مختلف فریب و چه باید بکنید اگر کامپیوتر شما در حال حاضر آلوده شده حاضر.

facebook virus removal حذف Facebook Virusدانلود ابزار حذفبرای حذف Facebook Virus

چگونه برای جلوگیری از و خلاص شدن از شر Facebook Virus

به منظور جلوگیری از آلوده کردن کامپیوتر خود را با Facebook Virus، شما نیاز به دانستن آنچه آنها شبیه است. تهدید اغلب از طریق چت پیام رسانی فوری پخش شده است. لینک مخرب معمولا می آید از یکی از دوستان که کامپیوتر در حال حاضر آلوده شده است. این پیام می تواند ادعا می کنند که شما می توانید بررسی کنید اگر شما به دنبال لینک که در حساب خود به دنبال شده است. به عنوان یک لینک به ویدئو با عنوان “شما این باور نمی خواهد!” این نیز ارائه می شود ممکن است، “این تکان دهنده است!” و مشابه. پیام حتی می تواند نشان دهد که لینک شما را به یک ویدئو یا عکس از شما منجر خواهد شد. اگر شما بر روی لینک خراب کلیک کنید شما ناخواسته اجازه Facebook Virus نصب شود.

برای جلوگیری از با نرم افزار مخرب مطمئن شوید که گیر شما همیشه به خصوص اگر آنها را تا حدودی عجیب نگاه دو بار قبل از کلیک کردن بر روی هر لینک ارسال شده به شما فکر می کنم. نمی شود با عنوان زرق و برق دار یا مربوطه فریب. مجرمان اینترنتی ممکن است اشاره به یک واقعه اخیر که بر لب همه فقط برای جلب توجه شما است. به عنوان مثال، ادعا پیام های جعلی حاوی یک لینک به ویدیوی حمله عکس از بدن مرده خود را و به همین ترتیب هنگامی که اسامه بن لادن کشته شده است. دیگر که مجرمان اینترنتی استفاده معمولا باید با شما فکر می کنم که کسی برچسب شما یا نظر در یکی از عکس های خود را انجام کلاهبرداری. در این مورد پیام ممکن است از یک غریبه و همچنین یکی از دوستان شما آمده است.

قبل از کلیک کردن بر روی هر لینک مشکوک در نظر بگیرید که برای شما فرستاده. اگر شما نمی دانید این شخص، شاید شما پیام را یکسره نادیده گرفت. اگر دوست شما بود، او بپرسید اگر او که پیام را فرستاده بود. شما نیز می تواند شناور بیش از پیوند URL آن متصل کنید. اگر برای شما آشنا نیست، شما قطعا باید از آن دور بماند. حذف Facebook Virus ASAP.

اگر من Facebook Virus چکار کند؟

اگر شما در حال حاضر توسط یکی از این ویروس ها فریب داده شده اند, اولین چیزی که شما باید انجام دهید تغییر رمز عبور خود است. ورود به حساب خود و رفتن به تنظیمات حساب کاربری عمومی. در اینجا شما قادر خواهید بود برای تنظیم یک رمز عبور جدید. ثانیا، دوستان خود را اطلاع رسانی که حساب شما هک شده است و که آنها باید اجتناب از کلیک کردن بر روی هر لینک که به آینده از شما ظاهر می شود. در صورت مشاهده پست های جعلی در صفحات دوستان خود را که ظاهرا شما شده بودند آنها را از دیوار خود را حذف کنید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید بررسی آیا برنامه بدخواه است هنوز هم در حساب خود را با حرکت به تنظیمات برنامه. در اینجا شما یک لیست از تمام برنامه ها که دسترسی به حساب خود را دید. اگر شما یک برنامه مشکوک در این فهرست، آن را بدون تردید حذف کنید. علاوه بر این، مراقبت به حذف Facebook Virus.

در نهایت، مهم ترین چیز به انجام اگر کامپیوتر خود را با Facebook Virus آلوده می شود به صورت یک ابزار پیشگیری و حذف تروجان و اجازه دهید آن را اسکن رایانه شما را برای فایل های مخرب است. ابزار ضد تروجان می تواند به راحتی Facebook Virus را از سیستم خود حذف و مطمئن است که حفاظت مناسب از تهدیدات سایبری مشابه و خطرناک تر است که شما ممکن است در آینده روبرو می شوند.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Facebook Virus

پاسخ دهید