حذف Fake AdwCleaner

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف Fake AdwCleaner

Fake AdwCleaner scareware که حملات کاربران ویندوز به طور خودکار شروع می شود هر بار که شما برای راه اندازی سیستم عامل خود را است. این گونه فایل ها را مسدود نمی کند. صفحه رسمی این نرم افزار www.vikingwebscanner.comاست، اما تنها اگر شما عفونت در کامپیوتر شما در حال حاضر در دسترس است. سرکش این نسخه تقلبی AdwCleaner نام نرم افزار بسیار محبوب است.

از گناهكارى به نظر می رسد شبیه به معروف ضد جاسوس افزار, بسیاری از کاربران برای آن کلاهبرداری قرار می گیرند و مقدار مورد نیاز از پول پرداخت. اگر پیام شما را به پرداخت هزینه برای نسخه کامل AdwCleaner تشویق می کند که را می بینید، شما باید آن را نادیده گرفت و Fake AdwCleaner را از رایانه خود حذف کنید.

fake adwcleaner حذف Fake AdwCleaner

Fake AdwCleaner چکار می کند؟

به محض این که Fake AdwCleaner را به کامپیوتر شما دانلود آن اسکن جعلی است که یک دسته مشکوک و یا برنامه های مخرب حتی در سیستم شما پیدا خواهد شد را اجرا خواهد شد. لیست طولانی پیشنهاد به “ارتقا به نسخه کامل برای تمیز کامپیوتر خود را” همراه است. با توجه به پیام ارائه شده، نسخه کامل هزینه 59.99 $. اگر شما مایل به خرید آن شما باید برای استفاده از اینترنت. حتی اگر بسیاری از کاربران مورمور شدن و دانلود برنامه ترویج، شما باید بدانید که نتایج اسکن ارائه شده جعلی هستند. هیچ باور این Fake AdwCleaner اومدی و حذف از سیستم شما.

نکته جالب توجه است که این نرم افزار اغلب به سیستم است که واقعا آلوده میشود با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و ترتیب زمانی آن به اطلاع کاربر سخت است که در رایانه های خود را، آن دروغ نیست. متاسفانه، به هیچ وجه این برنامه می تواند مورد استفاده قرار مراقبت از این مشکل برای شما. ماندن پیام و خلاص شدن از شر Fake AdwCleaner.

اگر شما یکی از کاربرانی که پرداخت پول و خرید نسخه کامل Fake AdwCleaner شما نگران نباشید نیاز. شما در واقع نسخه کامل AdwCleaner مشروع به دست آورد. البته، دانستن که این نرم افزار رایگان در دسترس است و که شما فقط داد پس انداز خود را برای هکرها باید کاملا آزار دهنده است. اگر شما فقط در حال حاضر این مشکل مواجه هستند، پیشنهاد می کنیم از بین بردن Fake AdwCleaner و نصب رایگان و قابل اعتماد AdwCleaner جای آن. از آنجا که اتفاق می افتد که برای تمام کاربران که نسخه قانونی Fake AdwCleaner در کامپیوتر شما شناسایی همچنین, شما نباید تعجب.

چگونه به حذف Fake AdwCleaner

به نظر می رسد خیلی روشن است از آنجا که هدف تنها این تقلبی ضد جاسوس به سرقت پول خود را که شما Fake AdwCleaner، باید حذف. متاسفانه، این ممکن است به حذف Fake AdwCleaner از طریق کنترل پانل است. با این حال، خبر خوب آن است که سخت نیست پاک Fake AdwCleaner پاک کردن آن فایل تنها است که می توانید در پوشه AppDataLocal است. فایل معمولا به نام SAdwCleaner.exe است. شما همچنین می توانید استخدام یک نرم افزار امنیتی حرفه ای کامپیوتر و استفاده از آن را به صورت خودکار حذف Fake AdwCleaner.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Fake AdwCleaner

پاسخ دهید