حذف Falco Software Toolbar

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Falco Software Toolbar

Falco Software Toolbar به عنوان یک نرم افزار ناخواسته یا سخت طبقه بندی شده است. آن است که در سایت رسمی خود falcosoftware.ourtoolbar.comترویج. در این صفحه آن را به عنوان یک ابزار است که شما ارائه با لینک دسترسی سریع, تازه ترین مطالب, جستجوی قدرتمند, اطلاعیه ها بر روی دسکتاپ شما و بیشتر شرح داده شده. صفحه وب نیز کار لینک دانلود.

با این حال، ممکن است به نوار ابزار در یکی دیگر از راه به دست آوردن است. این برنامه سازگار با اینترنت اکسپلورر، موزیلا Firefox و Google Chrome گفته است. هدف اصلی این نرم افزار برای تولید ترافیک وب سایت توسط شما با تبلیغات مختلف سیل است. ما پیشنهاد می کنیم شما خلاص شدن از Falco Software Toolbar بدون تردید.

Falco Software Toolbar حذف Falco Software Toolbar

دانلود ابزار حذفبرای حذف Falco Software Toolbar

Falco Software Toolbar چگونه کار می کند؟

Falco Software Toolbar توسعه یافته توسط ClientConnect ltd می باشد. این شرکت برای ایجاد برنامه های کاربردی سخت و ترویج آنها را به عنوان چیزی مفید بدنام است. Falco Software Toolbar یک استثنا نیست. این است مختلف دکمه های که شما با دسترسی سریع به رادیو آنلاین، پیش بینی آب و هوا، جعبه جستجو، ایمیل notifier و غيره. بنظر می رسد که آن برای شما مفید خواهد بود، با این حال، این ویژگی ارزش برخورد با جنبه های دیگر از این برنامه نیست. نوار ابزار تنظیمات مرورگر خود را تغییر و تنظیم صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را به trovi.com. این صفحه وب حاوی تبلیغات جعلی است که شما هنوز در هر چه آن به نظر می رسد باید کلیک کنید. هنگامی که شما سعی می کنید با استفاده از آن به عنوان آن به سادگی شما را به بینگ تغییر مسیر موتور جستجو کاملا بی فایده است. برای خلاص شدن از این ابزار جستجو، شما باید خاتمه Falco Software Toolbar.

اگر چه Falco Software Toolbar صفحه وب رسمی که آن دریافت می شود، بلکه به احتمال زیاد که نیست چگونه شما با آن به پایان رسید که هم. نوار ابزار را به سفر با نرم افزار رایگان و شاخه شناخته شده است. آن شده است در خصوص ارتباط با VPlay. اگر این است که چگونه شما را به دست آورد نرم افزار ناخواسته شما را به حذف VPlay نیز داشته باشد.

چگونه به حذف Falco Software Toolbar

بهترین راه برای از بین بردن Falco Software Toolbar از کامپیوتر شما با استفاده از ابزار ضد بدافزار است. حذف خودکار نیز ایده خوبی است، زیرا ممکن است دیگر برنامه های ناخواسته در سیستم شما وجود دارد و ابزار ضد تروجان می تواند همه آنها را حذف است. آن را اسکن کامپیوتر شما، همه تهدیدها را شناسایی و حذف Falco Software Toolbar همراه با آنها. متناوبا، می توانید به Falco Software Toolbar از طریق کنترل پنل را حذف کنید و سپس تنظیمات مرورگر خود را بازنشانی کنید. اگر شما چگونه برای تکمیل این وظایف مطمئن نیستید، شما دستورالعمل های ارائه شده زیر استفاده کنید.

حذف Falco Software Toolbar

Falco Software Toolbar و دیگر برنامه های ناخواسته را حذف کنید:

ویندوز 8

 • جذابیت نوار تنظیمات → → → صفحه کنترل حذف برنامه
 • نرم افزار ناخواسته انتخاب و حذف را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویندوز ویستا

 • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه
 • نرم افزار را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

ویندوز ایکس پی

 • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها
 • حذف برنامه ناخواسته

ابزارهای جستجو Falco Software Toolbar حذف از مرورگر:

Internet Explorer

 • تنظیم مجدد دنده → آیکون تنظیمات اینترنت → → “زبانه پیشرفته”
 • حذف تنظیمات شخصی کنه و تنظیم مجدد را کلیک کنید

موزیلا Firefox

 • آل + H → عیب یابی اطلاعات → تنظیم مجدد Firefox
 • Firefox تنظیم مجدد آن را تایید و سپس کلیک کنید پایان را کلیک کنید

Google Chrome

 • Chrome → منو تنظیمات → نمایش تنظیمات پیشرفته
 • تنظیم مجدد تنظیمات کلیک کنید و سپس تنظیم مجدد برای تایید آن.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Falco Software Toolbar

پاسخ دهید