حذف Fanhoosh

Browser Hijacker

Fanhoosh چیست؟

Fanhoosh سخت است که مسئول نمایش یک دسته از تبلیغات بر روی سیستم آلوده است. هنگامی که آلوده, شما جعبه های کوچک که شامل کوپن به فروشگاه مراجعه کنید. تبلیغات می گویند که آنها معاملات Fanhoosh آورده اند. در حالی که خرید، ممکن است این پیام ها نگاه کنید مفید است، به خصوص اگر شما مایل به خرید چیزی با تخفیف می مانند. با این حال، شما باید بدانید که این پیام ها در واقع مشکلات شما را می تواند.

چگونه کار می کند Fanhoosh؟

Fanhoosh نه ویروس است اما آن می تواند شما را بسیار خسته. هدف این برنامه این است که پول توسط هدایت کاربران به یک دسته از وب سایت های تجاری است. از روش آن برای نفوذ به رایانه Fanhoosh استفاده می کند به عنوان یک برنامه ناخواسته طبقه بندی است. آن عمدتا ارتشاح همراه با برنامه های دیگر، مانند 1ClickDownload، Superfish Yontoo، و غیره.

اگر شما مانند BestBuy مانند وب سایت های بازدید، Expedia یا فیس بوک شما به دکمه “مشاهده مشابه” است که در کنار تصاویر محصولات ظاهر خواهد شد به احتمال بسیار زیاد است. Fanhoosh بلافاصله پس از کلیک کردن بر روی این دکمه ها تبلیغات ظاهر می شود. سپس آنها می تواند شما را به وب سایت های مختلف ناشناخته تغییر مسیر. اگر شما شروع به دیدن چنین آگهی بر روی رایانه شما بسیار برای حذف Fanhoosh به محض این که شما متوجه پیام اول توصیه می شود.

چگونه برای حذف Fanhoosh

اجرای یک اسکن کامل سیستم با برنامه ضد جاسوسی معتبر، به عنوان مثال، Spyhunter یا دیگر ابزار مشروع. فراموش نکنید که این ارتقا به جدیدترین نسخه آن را برای اطمینان از بهترین تشخیص و حذف برنامه های ناخواسته. برای جلوگیری از Funhoosh شدن به سیستم خود را در حالی که دانلود نرم افزار رایگان برای کامپیوتر شما بیشتر مراقب باشید. بررسی مراحل نصب و رد هر گونه نصب برنامه های نا آشنا.دانلود ابزار حذفبرای حذف Fanhoosh

پاسخ دهید