حذف Faster Light

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف Faster Light

Faster Light سرکش پسوند مرورگر توسعه یافته توسط SuperWeb LLC است. به منظور افزایش کاربر اینترنت مرور فعالیت را قادر می سازد کوپن خرید مقایسه و توابع مشابه دیگر ادعا می کند. اگرچه قابلیت های چنین ممکن است مشروع و مفید به نظر می رسد، کاربران اینترنت که Faster Light واقع ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا برنامه های ناخواسته (توله سگ) نظر گرفته می شود باید اطلاع داد.

این انجمن ها با توجه به نرم افزار delusive بازاریابی به روش بندی’ (خفا نصب و راه اندازی برنامه های اضافی را با نرم افزار انتخاب شده) به نام Faster Light که ساخته شده برای نصب بر روی مرورگرهای اینترنت کاربر بدون رضایت فرد استفاده می کند. پس از نفوذ موفق در Internet Explorer Google Chrome و Firefox موزیلا, Faster Light شروع به ارائه تبلیغات مزاحم آنلاین و اینترنتی کاربر ردیابی فعالیت های در حال دیدن سایت.

Faster light  حذف Faster Light

دانلود ابزار حذفبرای حذف Faster Light

انواع تبلیغات توسط Faster Light تولید شامل (اما است نه محدود به) بنر، پاپ آپ، انتقالی، جستجو، آگهی های بینابینی و کامل. بسیار معتبر که کلیک روی هر کدام از تبلیغات ایجاد شده توسط Faster Light معرض خطر عفونت adware و یا نرم افزارهای مخرب می شود است. چه تر است, این توله سگ دائما مانیتور کاربر اینترنت توسط ضبط متنوع نرم افزار و سخت افزار اطلاعات مانند پروتکل اینترنت (IP) آدرس (مورد استفاده برای تعیین موقعیت جغرافیایی)، شماره شناسه منحصر به فرد در حال دیدن سایت، آدرس وب سایت بازدید, نمایش داده شد جستجو را به موتورهای جستجو صفحات بازدید شده و داده های مشابه دیگر که ممکن است شخصی وارد شده. توجه داشته باشید که چنین رفتاری در نتیجه ممکن است در مسائل مربوط به حریم خصوصی جدی یا حتی سرقت هویت شود. SuperWeb LLC چند صد سرکش پسوندهای مرورگر یکسان به Faster Light منتشر کرده است. برخی از نمونه های وب سایت نتیجه برای همیشه خالص، AppEnable و مطلب وب در کنار بسیاری دیگر هستند. هنوز هیچ یک از آنها را برای کاربر مفید است – هدف واقعی خود را به تولید درآمد با نمایش تبلیغات آنلاین مزاحم است و جمع آوری اطلاعات با اشخاص ثالث به اشتراک گذاری، بنابراین توسعه دهندگان Faster Light عمدا آزاد یکسان هستند، متفاوت به نام مرورگر پلاگین برای جلوگیری از تشخیص توسط مشروع ضد ویروس و ضد جاسوس افزار سوئیت. بسیار توصیه می شود به Faster Light را از سیستم خود پاک کنید.

تحقیقات نشان می دهد که بخش بزرگی از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم است که از طریق توزیع شده است مشتریان بر روی وب سایت دانلود نرم افزار رایگان دانلود کنید. حقیقت این است که دانلود به مشتریان استفاده می شود به عنوان این وب سایت (به عنوان مثال، download.com، softonic.com، soft32.com، و غیره) خدمات رایگان و ترافیک ابزار کسب درآمد از آنها نصب و راه اندازی را ترویج, به عنوان آنها دولت ‘ 100% رایگان ویروس ‘ پسوندهای مرورگر با نرم افزار انتخاب شده. با این وجود، تقریبا هر راش دانلود و نصب و راه اندازی نرم افزار در ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا تروجان عفونت به پایان می رسد. این وضعیت به راحتی با نزدیک رعایت هر مرحله از روش دانلود نرم افزار رایگان و اگر نصب و راه اندازی هر گونه برنامه های اضافی ارائه شده است ‘کاهش’ کلیک می تواند اجتناب شود. اگر در حال حاضر دریافت نرم افزار را نصب کنید، علاوه بر این، را انتخاب کنید “سفارشی” یا “پیشرفته” تنظیمات نصب، حتما به جای ‘سریع’ و یا ‘معمولی’ – این مرحله افشای همه همراه برنامه های کاربردی برای نصب و راه اندازی شده و اجازه می دهد تا انتخاب کردن. کاربران اینترنت که در حال حاضر نصب شده Faster Light و ببینید “تبلیغات توسط Faster Light’، ‘ Faster Light معاملات و تبلیغات ‘طراحی شده توسط Faster Light’ در حالی که گشت و گذار در اینترنت، باید دنبال راهنمای ارائه شده حذف و Faster Light از مرورگر اینترنت خود را حذف کنید.

چگونه به حذف Faster Light

Faster Light را از ویندوز 7 حذف کنید:

  • کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه پایین سمت چپ دسکتاپ شما)، “تابلوی کنترل” را انتخاب کنید. تعیین محل “برنامه ها” و “حذف برنامه” را کلیک کنید.

Faster Light از ویندوز ایکس پی از بین بردن:

  • کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل”. پیدا کردن و کلیک کنید “افزودن یا حذف برنامه ها”.

Faster Light را از ویندوز 8 حذف کنید:

  • در گوشه پایین سمت چپ صفحه راست کلیک کنید، در منوی دسترسی سریع صفحه کنترل را انتخاب کنید. در پنجره باز شده “برنامه ها و ویژگی های” را انتخاب کنید.
  • حذف برنامه های پنجره نگاه “Faster Light”، این مطلب را انتخاب کنید و “حذف” یا “حذف” کلیک کنید.

پس از حذف نصب ناخواسته بالقوه برای هر سمت چپ ناخواسته اجزای یا عفونت های مخرب ممکن است (که باعث Faster Light تبلیغات) رایانه خود را اسکن برنامه است. به رایانه خود را اسکن، استفاده از نرم افزار حذف تروجان توصیه می شود.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Faster Light

پاسخ دهید