حذف Fastfreesearch.com

Browser Hijacker

Fastfreesearch.com چیست؟

Fastfreesearch.com hijacker مرورگر است که از طریق همراه برنامه نرم افزار رایگان و شاخه های توزیع شده است. تنظیمات مرورگر خود را بدون اجازه شما را با تغییر صفحه، زبانه صفحه و پیش فرض موتور جستجوی جدید خود را اصلاح می کند. برنامه مفید به هیچ وجه است و در واقع شما در معرض به محتوای نا امن دارند.

هدف اصلی آن این است که ترویج صفحات مختلف است که ممکن است به هیچ ربطی به منافع خود. این باعث تغییر مسیر و نمایش تبلیغات تجاری در مرورگر شما برای انجام این کار. اگر شما هرگز نمی خواستم این تغییرات از کامپیوتر شما باید Fastfreesearch.com از بین بردن.

Fastfreesearch.com  حذف Fastfreesearch.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Fastfreesearch.com

Fastfreesearch.com چگونه کار می کند؟

در حالی که search.yahoo.com می شود موتور جستجوی پیش فرض خود Fastfreesearch.com را به عنوان صفحه اصلی و صفحه برگه جدید تعیین میشود. صفحه اصلی در واقع شبیه به یک سایت کاملا طبیعی است که شما نمی ممکن است ذهن از دیدن هر زمان شما برای باز کردن مرورگر شما. با این حال، که مشکل اصلی نیست. با این سایت می آیند مسائل دیگر مانند آگهی و حمایت پیوندهایی که در صفحه نمایش خود را، نه به ذکر است تغییر مسیر مختلف ظاهر می شود. همانطور که آن ها در حال حاضر ذکر شده است، هدف اصلی hijacker به افزایش درآمد برخی صفحات وب است و آن را انجام دهد هر آن می تواند به انجام این کار بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آن دوست دارید یا نه. تنها راه برای مرورگر خود را دوباره به حالت عادی بازگشت به حذف Fastfreesearch.com است.

اگر شما می خواهید برای جلوگیری از برنامه های مشابه در آینده شما باید توجه بیشتری به روند نصب و راه اندازی نرم افزار رایگان و شاخه پرداخت. برنامه های کاربردی آن آمده اغلب همراه با نرم افزار اضافی است که معمولاً بی فایده است. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از آن شما فقط نیاز به خواندن EULA و نصب سفارشی را انتخاب کنید. به این ترتیب شما قادر خواهید بود به تغییرات ناخواسته بردارید. در مورد نصب سفارشی ممکن است ممکن است بخواهید نصب یک برنامه است که همراه با نرم افزارهای ناخواسته بالقوه را تجدید نظر.

چگونه به حذف Fastfreesearch.com

اگر می خواهید وب گشت و گذار در راه شما استفاده از به خاتمه Fastfreesearch.com الزامی است دو راه که می توانید انجام وجود دارد. شما می توانید یا استفاده راهنمای حذف دستی Fastfreesearch.com زیر برای Fastfreesearch.com به پاک دستی ارائه شده. یا شما می توانید دانلود برنامه حذف مخرب قابل اعتماد است که همه کار برای شما انجام دهد. ضد بدافزارها انجام اسکن سیستم و تشخیص برنامه های ناخواسته که نیاز به حذف خواهد کرد. آن پس از Fastfreesearch.com و برنامه های بی فایده دیگر خلاص خواهد شد. به عنوان سیستم های امنیتی نیز به عنوان تروجان ابزار پیشگیری از توابع علاوه بر این، کامپیوتر شما از هم اکنون در محافظت می شود.

حذف Fastfreesearch.com

ايرج نرم افزار ناخواسته را از ویندوز حذف کنید

  • پیروزی + S را فشار دهید و یا کلیک بر روی شروع به باز کردن جعبه جستجو
  • در کنترل پنل نوع و را وارد کنید
  • انتخاب حذف برنامه/افزودن یا حذف برنامه ها
  • انتخاب نرم افزار ناخواسته
  • لغو نصب/حذف را کلیک کنید

II. مرورگر خود را بازنشانی کنید.

Internet Explorer

  • دنده نماد گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → حذف تنظیمات شخصی → → نزدیک تنظیم مجدد

موزیلا Firefox

  • منو → → علامت سوال پایان عیب یابی اطلاعات → تنظیم مجدد Firefox → → Firefox تنظیم مجدد

Google Chrome

  • منوی تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته → تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد تنظیم مجدد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Fastfreesearch.com

پاسخ دهید