حذف FBI Computer Crime and Intellectual Property Section virus

دسته‌بندی نشده

FBI Computer Crime and Intellectual Property Section virus چیست؟

FBI Computer Crime and Intellectual Property Section virus ransomware جدی است که در ایالات متحده آمریکا پخش شده است. مهم نیست که آن را نشان می دهد هشدار رسما به دنبال آن را برای گروه بزرگی از ویروس اف بی آی که همه تظاهر به نمایندگی از این مقام دولتی تعلق دارد. با مسدود کردن کامپیوتر و سپس نمایش چنین هشدار جعلی، ویروس به افراد پرداخت جریمه نقدی اختراع را دنبال. این زمان درخواست scammers به پرداخت 200 دلار. درست مثل نسخه های قبلی از این تهدید آن نشان می دهد تا بر روی کامپیوتر از جایی و گزارش در مورد e-جنایات مختلف، مانند استفاده از مطالب کپی رایت توزيع نرم افزارهای مخرب و مشابه. لطفا چون هیچ چیز مشترکی با دفتر تحقیقات فدرال FBI Computer Crime and Intellectual Property Section virus را نادیده گرفت. مهم نیست که آن آدرس آی پی نسخه ویندوز کامپیوتر مکان و سایر جزئیات آن چیزی جز استفاده یک ابزار برای مردم میگذارند نشان.دانلود ابزار حذفبرای حذف FBI Computer Crime and Intellectual Property Section virus

چگونه من با FBI Computer Crime and Intellectual Property Section virus ویروس آلوده دریافت می کنید؟

FBI Computer Crime and Intellectual Property Section virus درست مانند هر ransomware دیگر توزیع شده است. شما با آن در هنگام بازدید از وب سایت های غیر قانونی، دانلود نا امن فایل ها بر روی سیستم و یا محتوای غیر قانونی در اینترنت در حال مشاهده آلوده دریافت می تواند. به محض این که این عفونت های خطرناک رایانه داخل سیستم میشود، آن همه چیز را قفل کردن. نیز پوشش می دهد یک میز کار با این اخطار جعلی که لیست جرایم مختلف است که ظاهرا توسط یک کاربر نقض شد. چنین متن را نمایش می دهد: از آنجا که مخرب است

FBI Computer Crime and Intellectual Property Section
The computer is locked by Internet Service Provider
The work of your computer has been suspended on the grounds of viewing illegal content.
(…)
All illegal activities on your computer, including photos and video from webcam, stored in a police database for further identification of the individual offender.
(…)
All of the above data, including your IP address, ISP logs, your physical address, photos and video from a webcam and a backup hard drive will be used to prove your guilt. All collected information is transferred to the CCIPS.
All stored data can be found at: https://www.justice .gov/criminal/cybercrime/evidencebase/66N7736627.‎
(…)
Attempt to unblock computer by any other means will lead to formatting of the hard drive except for the evidence of criminal activity. A fists-time violation might not lead to imprisonment, in case of a first-time violation you have to pay the fine in accordance with the Law of Loyalty of the People as of December 04, 2012.
You are obliged to pay the fee of 200 USD to unblock your computer and avoid all the other legal procedures (Ukash or PaySafeCard).

شما هرگز باید باور FBI Computer Crime and Intellectual Property Section virus. در صورت مشاهده آن هشدار دنبال راهنمای حذف دقیق است که در زیر آورده شده است و ransomware را از رایانه خود حذف کنید.دانلود ابزار حذفبرای حذف FBI Computer Crime and Intellectual Property Section virus

چگونه برای حذف FBI Computer Crime and Intellectual Property Section virus

اول از همه، هنگامی که آلوده با FBI Computer Crime and Intellectual Property Section virus, شما باید به کامپیوتر خود را اگر شما می خواهید شروع به استفاده از کامپیوتر شما به طور معمول دوباره. برای آن، این مراحل را دنبال کنید.

  1. دستگاه دیگری را و استفاده از آن برای دانلود SpyHunter یا دیگر معتبر ضد برنامه های مخرب.
  2. برنامه به روز رسانی و به درایو یواس بی و یا سی دی ساده قرار دهید.
  3. در عین حال، راه اندازی مجدد دستگاه شما آلوده به حالت ایمن با خط فرمان و چوب USB درایو در آن.
  4. راه اندازی مجدد کامپیوتر آلوده یک بار دیگر FBI Computer Crime and Intellectual Property Section virus و اجرای کامل اسکن سیستم.

* کاربران آلوده FBI Computer Crime and Intellectual Property Section virus مجاز به دسترسی به حساب های دیگر بر روی سیستم های ویندوز خود را. اگر یکی از حساب های حقوق مدیر، شما باید قادر به راه اندازی برنامه ضد مخرب.

* سعی کنید به انکار فلش را به شما ransomware توقف تابع به عنوان در نظر گرفته شده است. برای غیر فعال کردن فلش به پشتیبانی از ماکرومدیا بروید و انتخاب کنید ‘عدم’: http://www.macromedia.com/support/documentation/en/flashplayer/help/help09.html. پس از انجام این کار, اسکن کامل سیستم را با ضد برنامه های مخرب اجرا شود.

* حذف دستی FBI Computer Crime and Intellectual Property Section virus:

  1. راه اندازی مجدد سیستم شما آلوده به کامپیوتر به ‘حالت ایمن با خط فرمان’ برای غیر فعال کردن ویروس Jandarma Genel Komutanlığı (این باید کار با تمام نسخه های این تهدید)
  2. Regedit را اجرا کنید
  3. برای ورود به سیستم جستجو و نوشتن تمام فایل هایی که explorer.exe یا خالی نیست. آنها با explorer.exe جایگزین.
  4. جستجوی رجیستری این فایل شما نوشته شده است و کلید های رجیستری ارجاع پرونده ها را حذف کنید.
  5. راه اندازی مجدد و اجرا اسکن کامل سیستم با SpyHunter به روز شده به باقی این ویروس را حذف کنید.
removal instructions en حذف FBI Computer Crime and Intellectual Property Section virus

پاسخ دهید